opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO Cultura
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • HBO 1
  • Comedy Central
  • Fox Live
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:10
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  9. 07:30
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  11. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  13. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  15. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  16. 09:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  17. 09:30
    NOS Journaal (NOS)
  18. 09:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  19. 10:00
    NOS Journaal (NOS)
  20. 10:15
    NOS Journaal (NOS)
  21. 10:25
    NOS Journaal (NOS)
  22. 10:35
    NOS Journaal (NOS)
  23. 10:45
    NOS Journaal (NOS)
  24. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  25. 11:15
    Tijd voor MAX (MAX)
  26. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  27. 12:15
    NOS Journaal (NOS)
  28. 12:30
    NOS Journaal (NOS)
  29. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  30. 13:20
    NOS Journaal (NOS)
  31. 13:35
    NOS Journaal (NOS)
  32. 14:00
    NOS het vragenuurtje (NOS)
  33. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  34. 15:15
    NOS Journaal (NOS)
  35. 15:30
    Pauw (VARA)
  36. 15:40
    NOS Journaal (NOS)
  37. 16:35
    Socutera (Socutera)
  38. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  39. 17:10
    Tijd voor MAX (MAX)
  40. 17:55
    Politieke Partijen: PvdD (Politieke partijen)
  41. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  42. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  43. 18:45
    NOS Sportjournaal (NOS)
  44. 19:00
    De Wereld Draait Door (VARA)
  45. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  46. 20:30
    Opsporing Verzocht (AVROTROS)
  47. 21:25
    Opgelicht?! Cybercrime (AVROTROS)
  48. 22:20
    De Rijdende Rechter (KRO-NCRV)
  49. 23:00
    Pauw (VARA)
  50. 00:00
    NOS Journaal (NOS)
  51. 00:20
    Pauw (VARA)
  52. 01:20
    EenVandaag (AVROTROS)
  53. 01:50
    NOS Journaal (NOS)
  54. 02:05
    NOS Journaal (NOS)
  55. 02:32
    Tekst-TV (NOS)
  56. 05:55
    Nederland in Beweging (MAX)
  1. 06:35
    Tekst-TV (NOS)
  2. 06:40
    Hallo Nederland (MAX)
  3. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  4. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  5. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  6. 07:35
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:40
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:45
    NOS Journaal (NOS)
  9. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  10. 08:15
    NOS Journaal (NOS)
  11. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:34
    NOS Journaal (NOS)
  13. 08:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentolk (NOS)
  14. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  15. 09:10
    2Doc: (NTR)
  16. 10:45
    Van A naar B (KRO-NCRV)
  17. 11:30
    De Wereld Draait Door (VARA)
  18. 12:25
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  19. 12:57
    Politieke Partijen: CDA (Politieke partijen)
  20. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  21. 13:20
    Radar (AVROTROS)
  22. 13:55
    Groen Licht (VARA)
  23. 14:25
    Spoorloos (KRO-NCRV)
  24. 15:20
    Geloof en een Hoop Liefde (EO)
  25. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  26. 16:10
    Mijn Maria (KRO-NCRV)
  27. 16:20
    Katholiek Nederland tv (KRO)
  28. 16:50
    Natuur op 2: Planet Earth (EO)
  29. 17:50
    Geloof en een Hoop Liefde (EO)
  30. 18:30
    Hallo Nederland (MAX)
  31. 18:50
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  32. 19:20
    Vroege Vogels (VARA)
  33. 19:50
    Met het Mes op Tafel (MAX)
  34. 20:25
    Brandpunt (KRO-NCRV)
  35. 21:20
    De Tafel van Tijs (EO)
  36. 22:00
    Nieuwsuur (NOS)
  37. 22:55
    2Doc: (EO)
  38. 23:55
    Kunstuur (AVROTROS)
  39. 00:20
    De Nachtzoen (EO)
  40. 00:35
    Nieuwsuur (NOS)
  41. 01:30
    Nieuwsuur (NOS)
  42. 02:17
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35 vpro
    Timmy tijd (VPRO)
  3. 06:45
    Bumba (AVROTROS)
  4. 06:50
    Sesamstraat (NTR)
  5. 07:05
    TwiniPop (AVROTROS)
  6. 07:15
    George & Paul (NTR)
  7. 07:20
    Koekie kruimel films (NTR)
  8. 07:25
    Woezel & Pip Overal Vriendjes! (KRO-NCRV)
  9. 07:40
    Zappelin Go (AVROTROS)
  10. 07:50 vpro
    Olivia (VPRO)
  11. 08:00
    Q Pootle 5 (KRO)
  12. 08:10
    De Smurfen (VARA)
  13. 08:25
    Super Abby (EO)
  14. 08:35 vpro
    Shaun het schaap (VPRO)
  15. 08:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  16. 08:50 vpro
    Masha en de beer (VPRO)
  17. 08:55
    Iedereen K3 (AVROTROS)
  18. 09:15
    Calimero (AVROTROS)
  19. 09:30
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  20. 10:00
    Teletubbies (NTR)
  21. 10:10
    Zappelin Go (AVROTROS)
  22. 10:15
    Bing (NTR)
  23. 10:25
    Mijn vriendjes Teigetje en Poeh (KRO-NCRV)
  24. 10:35
    Minnie's strikkenwinkel (AVROTROS)
  25. 10:40
    Harry en Toto (EO)
  26. 10:55
    Nellie & Cezar (EO)
  27. 11:00
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  28. 11:10 vpro
    Timmy tijd (VPRO)
  29. 11:20 vpro
    Pingu (VPRO)
  30. 11:25
    De avonturen van Bert en Ernie (NTR)
  31. 11:30
    Pim & Pom (KRO-NCRV)
  32. 11:35 vpro
    Bibbeltje Big (VPRO)
  33. 11:45
    Mickey Mouse clubhuis (TROS)
  34. 12:10 vpro
    Joe & Jack (VPRO)
  35. 12:20
    Maya de bij (TROS)
  36. 12:35
    K3 Dansstudio (AVROTROS)
  37. 12:50
    Apennoten (KRO-NCRV)
  38. 13:00 vpro
    Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
  39. 13:10
    Tip de muis (KRO)
  40. 13:20
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  41. 13:45
    Angelina Ballerina (EO)
  42. 14:00
    Sesamstraat (NTR)
  43. 14:15
    Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh (EO)
  44. 14:20
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  45. 14:35
    Rintje (AVROTROS)
  46. 14:40
    Heidi (AVROTROS)
  47. 15:00
    Jungle Book (KRO)
  48. 15:10
    Peter Pan (KRO-NCRV)
  49. 15:35
    Checkpoint (EO)
  50. 16:05
    Beste Vrienden Quiz (NTR)
  51. 16:25
    SpangaS (KRO-NCRV)
  52. 16:45 vpro
    Gek op jou! (VPRO)
  53. 17:00
    De Magische Winkel (AVROTROS)
  54. 17:15
    Street Magic (AVROTROS)
  55. 17:30
    Kaal of Kammen (AVROTROS)
  56. 17:50
    Heibel langs de lijn (KRO-NCRV)
  57. 18:00 vpro
    Alleen op de wereld (VPRO)
  58. 18:10 vpro
    Alleen op de wereld (VPRO)
  59. 18:23
    Het Klokhuis (NTR)
  60. 18:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  61. 18:55
    SpangaS (KRO-NCRV)
  62. 19:25
    Brugklas (AVROTROS)
  63. 19:50
    3 Op Reis (BNN)
  64. 20:30
    Baby te Huur (BNN)
  65. 21:20
    The Undateables (BNN)
  66. 22:10
    Linda's Mannen (BNN)
  67. 22:55
    First Dates (BNN)
  68. 23:50
    De Wereld Draait Door (VARA)
  69. 00:45
    Linda's Mannen (BNN)
  70. 01:30
    Baby te Huur (BNN)
  71. 02:20
    De Wereld Draait Door (VARA)
  72. 03:10
    De Wereld Draait Door (VARA)
  73. 04:01
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Puisque nous sommes nés (VPRO)
  2. 08:00 vpro
    Enron - The Smartest Guys in the Room (VPRO)
  3. 09:45 vpro
    Metal: A Headbanger's Journey (VPRO)
  4. 11:20
    NPO Radio 2 presenteert (NTR)
  5. 12:20
    ARTtube (NTR)
  6. 13:25 vpro
    How to Become A Hero (VPRO)
  7. 14:15
    Michel Petrucciani (NTR)
  8. 15:55 vpro
    Cave of Forgotten Dreams (VPRO)
  9. 17:25
    NPO Radio 2 presenteert (NTR)
  10. 18:20
    Soul Power (NTR)
  11. 19:50
    Jazzportretten: Frits Landesbergen (NTR)
  12. 20:30
    Ballets Russes
  13. 22:25 vpro
    Boeken (VPRO)
  14. 23:00
    NPO Radio 2 presenteert (NTR)
  15. 00:00
    Hosokawa: Stilles Meer (NTR)
  16. 01:45
    Lang Lang: New York Rhapsody (NTR)
  17. 03:10
    Five Days to Dance (NTR)
  18. 04:40 vpro
    Capitalism: A Love Story (VPRO)
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 06:30
    Nieuws
  3. 06:45
    Nieuws
  4. 07:00
    Nieuws
  5. 07:15
    Nieuws
  6. 07:30
    Nieuws
  7. 07:45
    Nieuws
  8. 08:00
    Nieuws
  9. 08:14
    Nieuws
  10. 08:30
    Nieuws
  11. 08:44
    Nieuws
  12. 09:00
    Nieuws
  13. 09:06
    Dr. Phil
  14. 09:57
    Koffietijd
  15. 11:02
    RTL 4's onvergetelijke feestdagen
  16. 11:05
    Goede tijden, slechte tijden
  17. 11:36
    The bold and the beautiful
  18. 12:12
    De bloemenstal
  19. 12:37
    Teleshop
  20. 13:04
    Boulevard
  21. 13:58
    De reis van je leven
  22. 14:58
    KampeerTV
  23. 15:28
    Van woonvilla naar droomvilla
  24. 16:00
    Nieuws
  25. 16:06
    Dr. Phil
  26. 16:59
    RTL Live
  27. 18:00
    Nieuws
  28. 18:10
    Uit eigen keuken
  29. 18:17
    Editie NL
  30. 18:33
    Weer
  31. 18:35
    Boulevard
  32. 19:21
    Uit eigen keuken
  33. 19:30
    Nieuws
  34. 19:50
    Winnen doe je bij ...
  35. 19:57
    Weer
  36. 20:01
    Goede tijden, slechte tijden
  37. 20:32
    Verslaafd!: Hoe is het nu met?
  38. 21:11
    RTL 4's onvergetelijke feestdagen
  39. 21:31
    The Amsterdam project
  40. 22:31
    Late night
  41. 23:42
    Nieuws
  42. 23:59
    Weer
  43. 00:10
    Boulevard
  44. 00:56
    Late night
  45. 02:05
    Teleshop
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 07:30
    New creation church tv
  3. 07:58
    Teleshop
  4. 08:45
    Teleshop
  5. 09:00
    Teleshop
  6. 09:50
    Teleshop
  7. 10:05
    Teleshop
  8. 11:00
    Teleshop
  9. 12:45
    Teleshop
  10. 14:00
    Teleshop
  11. 14:15
    Teleshop
  12. 16:00
    Teleshop
  13. 16:33
    Wie is de chef?
  14. 17:01
    Topchef tegen Sterrenchef
  15. 18:03
    Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
  16. 19:09
    Get the f*ck out of my house
  17. 19:48
    Galileo
  18. 20:32
    Oh oh daar gaan we weer
  19. 21:32
    Zon, zuipen, ziekenhuis
  20. 22:32
    Get the f*ck out of my house
  21. 23:11
    Galileo
  22. 00:09
    Roadtrippers
  23. 00:47
    Teleshop
  24. 02:01
    Teleshop
  25. 05:00
    Teleshop
  26. 05:30
    De journal
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 06:30
    Jacob Dubbel
  3. 06:55
    De Daltons
  4. 07:03
    De Daltons
  5. 07:11
    De Daltons
  6. 07:20
    Ninjago: Masters of Spinjitzu
  7. 07:45
    Transformers: Robots in disguise
  8. 08:10
    Blazing Team
  9. 08:35
    B.O.Z.: Rox
  10. 09:00
    How I met your mother
  11. 09:30
    How I met your mother
  12. 10:00
    Flodder
  13. 10:30
    Flodder
  14. 11:00
    Stop! politie
  15. 12:00
    Stop! politie
  16. 13:00
    Everybody loves Raymond
  17. 13:30
    Everybody loves Raymond
  18. 14:00
    The king of Queens
  19. 14:30
    The king of Queens
  20. 15:00
    Flodder
  21. 15:30
    Flodder
  22. 16:00
    Everybody loves Raymond
  23. 16:30
    Everybody loves Raymond
  24. 17:00
    The king of Queens
  25. 17:30
    The king of Queens
  26. 18:00
    Lekker snugger
  27. 18:30
    Bezopen bestuurders
  28. 19:00
    Idioten op de weg
  29. 19:30
    Stop! politie
  30. 20:30
    Tomorrow, When the War Began
  31. 22:35
    Planet of the Apes
  32. 01:05
    Teleshop
  33. 02:01
    Teleshop
  34. 05:00
    Teleshop
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 06:30
    Koala broertjes
  3. 06:44
    Bobo
  4. 06:54
    Little people
  5. 07:09
    Wissper
  6. 07:20
    Ernst, Bobbie en de rest
  7. 07:38
    Dinotrux
  8. 08:04
    Super 4
  9. 08:20
    Lego city
  10. 08:26
    Sid de slimmerik
  11. 08:33
    Zigby
  12. 08:45
    Juf Roos
  13. 08:54
    Bibaboerderij
  14. 09:13
    Thomas de stoomlocomotief
  15. 09:25
    Super Wings
  16. 09:41
    Fien & Teun
  17. 09:48
    StoryZoo
  18. 10:03
    2 kleine kleutertjes
  19. 10:06
    De wielen van de bus
  20. 10:21
    Uki
  21. 10:26
    Musti
  22. 10:31
    Gonnie & Gijsje
  23. 10:41
    Robocar poli
  24. 10:58
    Wizzy & Woppy
  25. 11:07
    The adventures of Chuck and friends
  26. 11:22
    Florrie's draakjes
  27. 11:37
    Hello Kitty and friends
  28. 11:49
    Chuggington medaille race
  29. 11:58
    De avonturen van K3
  30. 12:09
    Rescue Bots
  31. 12:34
    Super 4
  32. 12:50
    Brandweerman Sam
  33. 13:02
    Doedel
  34. 13:08
    Hoe maak je dat?!
  35. 13:18
    Bobo
  36. 13:24
    Chloe's toverkast
  37. 13:39
    Ernst, Bobbie en de rest
  38. 13:52
    Flin & Flo
  39. 14:05
    Hoe maak je dat?!
  40. 14:10
    Minuscule
  41. 14:13
    My little pony
  42. 14:35
    Tashi
  43. 14:50
    Robin Hood
  44. 15:06
    Turbo FAST
  45. 15:32
    Lang leve koning Julien
  46. 15:59
    Mr. Bean
  47. 16:15
    De Daltons
  48. 16:23
    De Daltons
  49. 16:34
    Miss Moon
  50. 16:46
    Miss Moon
  51. 16:58
    Keets vlog
  52. 17:05
    Bed & breakfast UK
  53. 17:35
    Goede tijden, slechte tijden
  54. 18:05
    The bold and the beautiful
  55. 18:35
    Verbouw ons huis tot droomhuis
  56. 19:35
    De bouwbroers
  57. 20:30
    What Women Want
  58. 23:05
    Sneak preview
  59. 23:10
    Unforgettable
  60. 00:05
    Dr. Phil
  61. 00:55
    De bouwbroers
  62. 01:45
    Teleshop
  63. 02:01
    Teleshop
  64. 05:00
    Teleshop
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:40
    Tommy teleshopping
  3. 11:05
    Astro tv
  4. 13:05
    Tommy teleshopping
  5. 13:45
    Junior masterchef USA
  6. 14:45
    Top chef
  7. 15:40
    Everyday gourmet with Justine Schofield
  8. 16:15
    Smaken verschillen
  9. 16:50
    Providence
  10. 17:50
    Providence
  11. 18:45
    NCIS
  12. 19:35
    NCIS: Los Angeles
  13. 20:30
    NCIS: Los Angeles
  14. 21:25
    De mannen van dokter Anne
  15. 22:20
    The Victoria's Secret Fashion Show 2016
  16. 23:20
    Without a trace
  17. 00:20
    How to get away with murder
  18. 01:20
    Astro tv
  19. 03:20
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:00
    The doctors
  3. 07:55
    Tommy teleshopping
  4. 14:00
    Little house on the prairie
  5. 15:00
    De grote verbouwing
  6. 16:05
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  7. 17:00
    Huizenjacht
  8. 18:00
    Hart van Nederland
  9. 18:20
    Shownieuws
  10. 18:30
    Junior masterchef USA
  11. 19:30
    Utopia
  12. 20:00
    Rad van fortuin
  13. 20:30
    Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous
  14. 22:50
    Hart van Nederland
  15. 23:10
    Shownieuws
  16. 23:45
    Piets weerbericht
  17. 23:50
    Rad van fortuin
  18. 00:20
    Utopia
  19. 00:55
    Nachtmagazine
  20. 05:00
    Hart van Nederland
  1. 18:00
    Car crash tv
  2. 18:05
    The big bang theory
  3. 18:35
    Friends
  4. 19:05
    Friends
  5. 19:35
    The big bang theory
  6. 20:00
    UEFA Champions League
  7. 22:35
    UEFA Champions League - Nabeschouwing
  8. 23:45
    Komt een man bij de dokter
  9. 00:20
    Hardcore pawn
  10. 00:45
    The scouts
  11. 00:55
    Astro tv
  12. 04:00
    Pause
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:40
    The scouts
  3. 08:30
    Hotel inspectors
  4. 09:15
    The fresh prince of Bel-Air
  5. 09:35
    The fresh prince of Bel-Air
  6. 10:00
    The fresh prince of Bel-Air
  7. 10:20
    The fresh prince of Bel-Air
  8. 10:40
    The fresh prince of Bel-Air
  9. 11:05
    The fresh prince of Bel-Air
  10. 11:25
    Astro tv
  11. 12:55
    Tommy teleshopping
  12. 14:55
    Vtwonen zelf aan de slag
  13. 15:45
    The scouts
  14. 15:50
    Achter gesloten deuren
  15. 16:40
    Achter gesloten deuren
  16. 17:30
    Overspel in de liefde
  17. 18:10
    Overspel in de liefde
  18. 18:50
    Achter gesloten deuren
  19. 19:40
    Achter gesloten deuren
  20. 20:30
    Dark Shadows
  21. 22:50
    The Dark Knight
  22. 01:35
    Astro tv
  23. 02:55
    Tommy teleshopping
  24. 05:25
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 10:00
    Radio 2 op Één
  3. 12:00
    Herfstbeelden
  4. 12:20
    Dagelijkse kost
  5. 12:35
    Blokken
  6. 13:00
    Journaal
  7. 13:25
    Weer
  8. 13:30
    Iedereen beroemd
  9. 13:50
    Thuis
  10. 14:15
    First Time on the Front Line
  11. 14:45
    Wild at Heart
  12. 15:30
    Secrets and Lies
  13. 16:15
    Clips
  14. 16:35
    The House That £100k Built
  15. 17:35
    Buren
  16. 18:00
    Journaal
  17. 18:10
    Weer
  18. 18:15
    Dagelijkse kost
  19. 18:30
    Blokken
  20. 19:00
    Journaal
  21. 19:40
    Iedereen beroemd
  22. 20:05
    Weer
  23. 20:10
    Thuis
  24. 20:40
    Het huis
  25. 21:35
    Loslopend wild
  26. 22:00
    Van Gils & gasten
  27. 22:50
    Journaal
  28. 23:05
    Secrets and Lies
  29. 23:46
    Keno
  30. 23:47
    Euromillions
  31. 23:50
    Weer
  32. 23:55
    Dagelijkse kost
  33. 00:10
    Iedereen beroemd
  34. 00:30
    Journaallus
  1. 06:00
    Bumba
  2. 06:05
    Uki
  3. 06:10
    Musti
  4. 06:15
    Woezel & Pip
  5. 06:20
    Kaatje en haar vriendjes
  6. 06:30
    Tip de muis
  7. 06:40
    Pieter Konijn
  8. 06:55
    Kaatjes Kameraadjes
  9. 07:02
    Kaatjes kameraadjes Sint clip
  10. 07:05
    Dag Sinterklaas
  11. 07:15
    De Sintkrant
  12. 07:24
    Where's Chicky?
  13. 07:25
    Lassie animated
  14. 07:50
    Mega Mindy
  15. 08:15
    Bollie en Billie
  16. 08:30
    Jamie heeft tentakels
  17. 08:40
    Oma en Oma
  18. 08:50
    Karrewiet
  19. 09:00
    Bumba
  20. 09:05
    Uki
  21. 09:10
    Musti
  22. 09:15
    Pingu
  23. 09:20
    Woezel & Pip
  24. 09:25
    Polo
  25. 09:30
    Kaatje en haar vriendjes
  26. 09:40
    Bruine beer in het blauwe huis
  27. 10:05
    Kaatjes Kameraadjes
  28. 10:15
    Tip de muis
  29. 10:25
    Pieter Konijn
  30. 10:35
    Nellie & Cezar
  31. 10:45
    Polo
  32. 10:50
    Kwiskwat
  33. 11:12
    Kaatjes kameraadjes Sint clip
  34. 11:15
    Piet Piraat
  35. 11:20
    Wickie de Viking
  36. 11:35
    Missy Mila
  37. 11:45
    De kleine Robbe
  38. 11:52
    Leon
  39. 11:55
    W817
  40. 12:10
    W817
  41. 12:25
    Thunderbirds are go!
  42. 12:50
    En daarmee basta
  43. 13:05
    En daarmee basta
  44. 13:20
    Kleine handen in een grote oorlog
  45. 13:45
    Jamie heeft tentakels
  46. 13:58
    Luchien
  47. 14:00
    Bumba
  48. 14:05
    Uki
  49. 14:10
    Musti
  50. 14:15
    Pingu
  51. 14:20
    Woezel & Pip
  52. 14:25
    Kaatje en haar vriendjes
  53. 14:35
    Bruine beer in het blauwe huis
  54. 15:00
    Kaatjes Kameraadjes
  55. 15:10
    Tip de muis
  56. 15:17
    Kaatjes kameraadjes Sint clip
  57. 15:20
    Pieter Konijn
  58. 15:35
    Knutserellen met Conchita
  59. 15:40
    De Smurfen
  60. 16:05
    Samson en Gert
  61. 16:25
    Dag Sinterklaas
  62. 16:35
    De Sintkrant
  63. 16:45
    Missy Mila
  64. 16:55
    Jungle-beat
  65. 17:00
    Bat Pat
  66. 17:10
    Vier en 1/2 vrienden
  67. 17:35
    Generatie K
  68. 17:45
    Ketnet Musical: Backstage
  69. 18:00
    Ghost rockers
  70. 18:10
    Karrewiet
  71. 18:20
    Ghost rockers
  72. 18:35
    D5R
  73. 18:50
    Ketnet Musical: Backstage
  74. 19:00
    Karrewiet
  75. 19:10
    Boe Boem, de weg naar huis
  76. 19:40
    De Sintkrant
  77. 19:50
    Shaun het schaap
  78. 19:55
    Molang
  79. 19:58
    Pause
  80. 20:15
    Het journaal met VGT
  81. 20:55
    Pause
  1. 06:00
    Mijn nostalgisch Nederland
  2. 06:30
    Savage Paradise
  3. 07:26
    Classical Destinations
  4. 08:01
    Kookgek met Braakhekke
  5. 08:30
    Klucht
  6. 10:36
    Retourtje toen
  7. 11:05
    Cor Bakker ontvangt...
  8. 11:31
    Feestdagen special
  9. 12:00
    Een bijzonder jaar
  10. 12:30
    Darwin's Darkest Hour
  11. 14:12
    Rijk verleden
  12. 14:30
    House of Cards
  13. 15:25
    Retourtje toen
  14. 15:59
    Feestdagen special
  15. 16:29
    De Gouden Jaren
  16. 16:59
    Tax Free
  17. 17:28
    Mijn nostalgisch Nederland
  18. 18:00
    Een cijfer voor je leven
  19. 18:14
    Een cijfer voor je leven
  20. 18:31
    Een bijzonder jaar
  21. 19:01
    Leven in toen
  22. 19:30
    Ontdek je plekje
  23. 20:01
    Gouden amusement
  24. 20:30
    Waltz
  25. 21:21
    Classical Destinations
  26. 21:32
    Waterlanders
  27. 22:01
    Waterlanders
  28. 22:31
    De Gouden Jaren
  29. 22:59
    Jancis Robinsons wijn
  30. 23:31
    De plaat blijft hangen
  31. 00:00
    Een cijfer voor je leven
  32. 00:13
    Een cijfer voor je leven
  33. 00:31
    Een bijzonder jaar
  34. 01:01
    Leven in toen
  35. 01:30
    Ontdek je plekje
  36. 02:01
    Gouden amusement
  37. 02:30
    Waltz
  38. 03:20
    Classical Destinations
  39. 03:32
    Waterlanders
  40. 04:01
    Waterlanders
  41. 04:30
    De Gouden Jaren
  42. 04:59
    Jancis Robinsons wijn
  43. 05:31
    De plaat blijft hangen
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 18:05
    Extra time
  4. 19:05
    De herontdekking van de wereld
  5. 20:00
    Journaal
  6. 20:05
    Terzake
  7. 20:30
    De afspraak
  8. 21:15
    Radio Gaga
  9. 22:10
    Pearl Harbor, The Untold Story
  10. 23:05
    Winteruur
  11. 23:15
    The Pacific
  12. 00:05
    Canvaslus
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:15
    Oxford Street Revealed
  3. 11:00
    Homes Under the Hammer
  4. 12:00
    Sister Rita to the Rescue
  5. 12:45
    Rip Off Britain: Food
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    News
  8. 14:30
    Regional News and Weather
  9. 14:45
    Doctors
  10. 15:15
    The Doctor Blake Mysteries
  11. 16:10
    Think Tank
  12. 16:55
    Escape to the Country
  13. 17:40
    Flog It!
  14. 18:15
    Pointless
  15. 19:00
    News
  16. 19:30
    Regional News and Weather
  17. 20:00
    The One Show
  18. 20:30
    EastEnders
  19. 21:00
    Holby City
  20. 22:00
    Rillington Place
  21. 23:00
    News
  22. 23:30
    Regional News and Weather
  23. 23:45
    Imagine...
  24. 01:00
    Mystery Road
  25. 02:55
    Weather for the Week Ahead
  26. 03:00
    News
  1. 07:05
    The World's Most Photographed
  2. 07:35
    Sister Rita to the Rescue
  3. 08:25
    Flog It!
  4. 09:00
    Sign Zone: Coast: The Great Guide
  5. 10:00
    Victoria Derbyshire
  6. 12:00
    BBC Newsroom Live
  7. 13:00
    Daily Politics
  8. 14:00
    Cash in the Attic
  9. 14:30
    Coast
  10. 15:00
    Just Good Friends
  11. 15:30
    Open All Hours
  12. 16:00
    Pete and Dud Talking Comedy
  13. 16:30
    Snow Wolf Family and Me
  14. 17:30
    A Place to Call Home
  15. 18:15
    Put Your Money Where Your Mouth Is
  16. 19:00
    Eggheads
  17. 19:30
    Strictly Come Dancing: It Takes Two
  18. 20:00
    Celebrity Antiques Road Trip
  19. 21:00
    MasterChef: The Professionals
  20. 22:00
    The Choir: Gareth's Best in Britain
  21. 23:00
    Live at the Apollo
  22. 23:30
    Newsnight
  23. 00:15
    NFL This Week
  24. 01:05
    Back in Time for Brixton
  25. 02:05
    Sign Zone: The Apprentice
  26. 03:05
    Sign Zone: Who Do You Think You Are?
  27. 04:05
    This is BBC Two
  1. 06:30
    Pause
  2. 20:00
    World News Today
  3. 20:30
    Railway Walks with Julia Bradbury
  4. 21:00
    Ian Hislop Goes off the Rails
  5. 22:00
    Digging for Britain
  6. 23:00
    The Secret History of Our Streets
  7. 00:00
    Treasures of Ancient Greece
  8. 01:00
    Roman Britain: A Timewatch Guide
  9. 02:00
    Nigel Slater's Icing on the Cake
  10. 03:00
    Ian Hislop Goes off the Rails
  11. 04:00
    Digging for Britain
  12. 05:00
    This Is BBC Four
  1. 06:10
    New tricks
  2. 07:05
    New tricks
  3. 08:00
    Father Brown
  4. 08:45
    Death in Paradise
  5. 09:35
    New tricks
  6. 10:30
    Father Brown
  7. 11:15
    Death in Paradise
  8. 12:10
    New tricks
  9. 13:00
    Father Brown
  10. 13:45
    Death in Paradise
  11. 14:40
    Death in Paradise
  12. 15:30
    New tricks
  13. 16:25
    New tricks
  14. 17:15
    Death in Paradise
  15. 18:10
    Death in Paradise
  16. 19:05
    New tricks
  17. 20:05
    Father Brown
  18. 21:00
    Ordinary Lies
  19. 22:00
    Happy Valley
  20. 23:00
    Doctor Foster
  21. 00:00
    Ordinary Lies
  22. 00:50
    Happy Valley
  23. 01:45
    Doctor Foster
  24. 02:40
    Ordinary Lies
  25. 03:30
    New tricks
  26. 04:25
    Death in Paradise
  27. 05:20
    Death in Paradise
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Rote Rosen
  3. 09:55
    Sturm der Liebe
  4. 10:44
    Tagesschau
  5. 10:45
    Meister des Alltags
  6. 11:15
    Wer weiß denn sowas?
  7. 12:00
    Tagesschau
  8. 12:15
    ARD-Buffet
  9. 13:00
    ZDF-Mittagsmagazin
  10. 14:00
    Tagesschau
  11. 14:10
    Rote Rosen
  12. 15:00
    Tagesschau
  13. 15:10
    Sturm der Liebe
  14. 16:00
    Tagesschau
  15. 16:10
    Verrückt nach Meer
  16. 17:00
    Tagesschau
  17. 17:15
    Brisant
  18. 18:00
    Gefragt - Gejagt
  19. 18:50
    Familie Dr. Kleist
  20. 19:45
    Wissen vor acht - Natur
  21. 19:50
    Wetter vor acht
  22. 19:55
    Börse vor acht
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    Die Kanzlei
  25. 21:00
    In aller Freundschaft
  26. 21:45
    Report München
  27. 22:15
    Tagesthemen
  28. 22:45
    Beckmann
  29. 23:30
    Teufelsbraten
  30. 01:00
    Nachtmagazin
  31. 01:20
    Zimtstern und Halbmond
  32. 02:53
    Tagesschau
  33. 02:55
    Teufelsbraten
  34. 04:25
    Brisant
  35. 04:58
    Tagesschau
  36. 05:00
    Report München
  37. 05:30
    ZDF-Morgenmagazin
  1. 09:00
    Heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    SOKO Stuttgart
  5. 12:00
    Heute
  6. 12:10
    Drehscheibe
  7. 13:00
    ZDF-Mittagsmagazin
  8. 14:00
    Heute - in Deutschland
  9. 14:15
    Die Küchenschlacht
  10. 15:00
    Heute Xpress
  11. 15:05
    Bares für Rares
  12. 16:00
    Heute - in Europa
  13. 16:10
    SOKO Kitzbühel
  14. 17:00
    Heute
  15. 17:10
    Hallo Deutschland
  16. 17:45
    Leute heute
  17. 18:00
    SOKO Köln
  18. 19:00
    Heute
  19. 19:20
    Wetter
  20. 19:25
    Die Rosenheim-Cops
  21. 20:15
    ZDFzeit
  22. 21:00
    Die Kölner Silvesternacht - Was geschah und was folgte
  23. 21:45
    Heute-Journal
  24. 22:15
    Die Anstalt
  25. 23:00
    Leschs Kosmos
  26. 23:30
    Markus Lanz
  27. 00:45
    Heute
  28. 01:00
    Neu im Kino
  29. 01:05
    Ruhet in Frieden
  30. 02:50
    SOKO Köln
  31. 03:35
    Die Kölner Silvesternacht - Was geschah und was folgte
  32. 04:20
    SOKO Kitzbühel
  33. 05:05
    hallo deutschland
  34. 05:30
    ZDF-Morgenmagazin
  1. 06:05
    Vox Pop
  2. 06:35
    Yourope
  3. 07:00
    Fluch des Falken
  4. 07:30
    Ratatat
  5. 07:35
    ARTE Journal Junior
  6. 07:45
    Auf Expeditionsreise an die Küste Costa Ricas
  7. 08:30
    Xenius
  8. 08:55
    Die großen Mythen
  9. 09:25
    Das Ende des Erhabenen Staates
  10. 10:20
    Das Ende des Erhabenen Staates
  11. 11:20
    Menschen am Rande der Welt
  12. 12:05
    Entdeckungsreisen ans Ende der Welt
  13. 12:30
    Entdeckungsreisen ans Ende der Welt
  14. 12:55
    Entdeckungsreisen ans Ende der Welt
  15. 13:20
    ARTE Journal
  16. 13:40
    Get - Der Prozess der Viviane Amsalem
  17. 15:30
    Royal Dinner
  18. 16:00
    Royal Dinner
  19. 16:25
    Im Bann der Jahreszeiten - Winter
  20. 17:10
    Im Bann der Jahreszeiten - Winter
  21. 17:55
    Xenius
  22. 18:25
    Hummeln - Bienen im Pelz
  23. 19:10
    ARTE Journal
  24. 19:30
    Die Welt der Düfte
  25. 20:15
    Angela Merkel: Die Unerwartete
  26. 21:45
    Angela Merkel: Gespräch mit Pierre Moscovici
  27. 22:00
    Araf - Im Niemandsland
  28. 00:00
    Dreckskerle
  29. 01:40
    Mit den Augen eines Diebes
  30. 03:15
    Square für Künstler
  31. 03:45
    28 Minuten
  32. 04:25
    Pause
  33. 05:05
    London Grammar
  34. 05:55
    Xenius
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:19
    Le journal de l'économie
  4. 06:23
    Météo
  5. 06:26
    Merci Professeur
  6. 06:30
    Télématin
  7. 06:56
    Les peuples des montagnes
  8. 07:00
    Télématin
  9. 07:27
    Un livre, un jour
  10. 07:30
    Télématin
  11. 07:47
    L'invité
  12. 07:55
    Le court du jour: Les grands architectes
  13. 08:00
    Journal Radio Canada
  14. 08:26
    Journal TV 5
  15. 08:39
    Maghreb Orient-Express
  16. 09:05
    Flash info
  17. 09:08
    L'épicerie
  18. 09:32
    Alcaline
  19. 09:34
    Vert d'envie !
  20. 09:56
    Tendance XXI
  21. 10:00
    Flash info
  22. 10:02
    Les escapades de Petitrenaud
  23. 10:28
    Le goût du pays
  24. 10:55
    Objectif nature
  25. 11:00
    Journal TV 5
  26. 11:14
    Météo
  27. 11:18
    Plus belle la vie
  28. 11:43
    Alcaline
  29. 11:45
    Tout le monde veut prendre sa place
  30. 12:27
    Souvenirs de sport, souvenirs de foot
  31. 12:30
    Flash info
  32. 12:32
    Bye bye la Suisse
  33. 13:23
    Tendance XXI
  34. 13:30
    Journal belge
  35. 14:00
    Fais pas ci, fais pas ça
  36. 14:51
    Fais pas ci, fais pas ça
  37. 15:46
    Coup de pouce pour la planète
  38. 15:52
    Les mégastades de France
  39. 16:00
    Cut
  40. 16:26
    Un livre, un jour
  41. 16:28
    Questions pour un champion
  42. 17:00
    Flash info
  43. 17:02
    Temps présent
  44. 17:54
    Tendance XXI
  45. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  46. 18:23
    Le journal de l'économie
  47. 18:27
    Météo
  48. 18:31
    L'invité
  49. 18:40
    L'odyssée de la biodiversité
  50. 19:33
    Une révolution agricole urbaine
  51. 20:26
    Destination francophonie
  52. 20:30
    Journal France 2
  53. 20:57
    Météo
  54. 21:01
    Mémoires vives
  55. 21:44
    Mémoires vives
  56. 22:27
    Objectif nature
  57. 22:31
    Acoustic
  58. 23:00
    Journal suisse
  59. 23:26
    Journal Afrique
  60. 23:45
    L'invité
  61. 23:53
    Vendée Globe
  62. 23:56
    Météo
  63. 00:00
    Faut pas rêver
  64. 01:48
    Le Point
  65. 02:42
    Journal TV 5
  66. 03:02
    Météo
  67. 03:06
    Fais pas ci, fais pas ça
  68. 03:56
    Tendance XXI
  1. 06:00
    Sesamstraße
  2. 06:20
    mareTV kompakt
  3. 06:35
    Markt
  4. 07:20
    Rote Rosen
  5. 08:10
    Sturm der Liebe
  6. 09:00
    Nordmagazin
  7. 09:30
    Hamburg Journal
  8. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  9. 10:30
    buten un binnen | regionalmagazin
  10. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  11. 11:30
    Brisant
  12. 12:10
    In aller Freundschaft
  13. 12:55
    Tierärztin Dr. Mertens
  14. 13:45
    NDR//Aktuell
  15. 14:00
    Wildes Japan
  16. 14:45
    die nordstory - Elbe und Alster vor der Tür
  17. 15:45
    NDR//Aktuell
  18. 16:10
    Mein Nachmittag
  19. 17:10
    Leopard, Seebär & Co.
  20. 18:00
    Ländermagazine
  21. 18:15
    NaturNah: Abenteuer Inselleben
  22. 18:45
    DAS!
  23. 19:30
    Ländermagazine
  24. 20:00
    Tagesschau
  25. 20:15
    Visite
  26. 21:15
    Panorama 3
  27. 21:45
    NDR//Aktuell
  28. 22:00
    Tatort
  29. 23:30
    Weltbilder
  30. 00:00
    Utbüxen kann keenen - Weglaufen kann keiner
  31. 01:30
    Cinema Jenin
  32. 03:15
    Nordmagazin
  33. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  34. 04:15
    Hamburg Journal
  35. 04:45
    buten un binnen | regionalmagazin
  36. 05:15
    DAS!
  1. 06:20
    Lokalzeit aus Bonn
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Duisburg
  3. 07:20
    Inseln der Zukunft
  4. 08:20
    Warschauer Notizen
  5. 08:35
    Hart aber fair
  6. 09:50
    Aktuelle Stunde
  7. 10:35
    Lokalzeit
  8. 11:05
    Nashorn, Zebra & Co.
  9. 11:55
    Pinguin, Löwe & Co.
  10. 12:45
    WDR aktuell
  11. 13:00
    Planet Wissen
  12. 14:00
    Servicezeit
  13. 14:30
    Die Retter der Schneeleoparden
  14. 15:15
    Wer weiß denn sowas?
  15. 16:00
    WDR aktuell
  16. 16:15
    daheim + unterwegs
  17. 18:00
    WDR aktuell / Lokalzeit
  18. 18:15
    Servicezeit
  19. 18:45
    Aktuelle Stunde
  20. 19:30
    Lokalzeit
  21. 20:00
    Tagesschau
  22. 20:15
    Abenteuer Erde: Königsechsen
  23. 21:00
    Quarks & Caspers: Mobbing - 7 Dinge, die Sie wissen sollten
  24. 21:45
    WDR aktuell
  25. 22:10
    Philomena - Eine Mutter sucht ihren Sohn
  26. 23:40
    Rückkehr ans Meer
  27. 01:00
    Domian
  28. 02:00
    Lokalzeit aus Köln
  29. 02:30
    Lokalzeit aus Aachen
  30. 03:00
    Lokalzeit aus Düsseldorf
  31. 03:25
    Lokalzeit Bergisches Land
  32. 03:55
    Lokalzeit Ruhr
  33. 04:25
    Lokalzeit aus Dortmund
  34. 04:55
    Lokalzeit Münsterland
  35. 05:25
    Lokalzeit OWL
  36. 05:50
    Lokalzeit Südwestfalen
  1. 06:01
    Beethoven - Pianoconcert Nr. 3 deel 3
  2. 06:12
    Dvorák Scherzo capriccioso
  3. 06:27
    Sjostakovitsj - Festivalouverture
  4. 06:34
    Debussy - Prélude à l'après-midi...
  5. 06:43
    Bach Brandenburgsconcert Nr. 3
  6. 06:57
    Sarti - Nine silo nebésniya
  7. 07:03
    Márquez - Dánzon Nr. 2
  8. 07:18
    Les Salons de Musique - Opus 18
  9. 08:20
    Beethoven - Pianosonate nr. 21
  10. 08:43
    Verbier 2007: Schubert & Brahms
  11. 09:39
    Mendelssohn - Pianotrio deel 2
  12. 09:49
    Dvorák - Symfonie nr. 7 deel 4
  13. 10:02
    Brahms - Symfonie Nr. 1
  14. 10:46
    Prokofjev - symfonie Nr. 5
  15. 11:32
    Franz Liszt Concours - Vinsenso Husin
  16. 12:05
    Les Salons de Musique: Opus 5
  17. 13:21
    Anoniem - O presviatáya Mariye Dévitse
  18. 13:27
    Beethoven - Twee Vioolromances
  19. 14:06
    Ebony Band: Da-Da Dancing
  20. 14:59
    The 12 Cellists in Moskou
  21. 16:28
    Bach - Die Kunst der Fuge (selectie)
  22. 16:57
    Schumann - Pianokwartet Op. 47
  23. 17:31
    Beethoven - Symfonie Nr. 4
  24. 18:13
    Mahler - Symfonie Nr. 1 deel 2
  25. 18:30
    GitaarSalon - Johannes Möller
  26. 18:54
    Celebracion - LA Phil opening gala 2010
  27. 20:30
    Pavarotti: een stem voor de eeuwigheid
  28. 21:40
    In Search of Chopin
  29. 23:35
    Wagner - Siegfried Idyll
  30. 00:00
    Dove - The Adventures of Pinocchio
  31. 02:42
    Gala in Berlijn 2004: Orff - Carmina Burana
  32. 04:15
    Les Salons de Musique - Opus 23
  33. 05:16
    Beethoven - Pianosonate nr. 3
  34. 05:50
    Piazzolla Romance del diablo
  35. 05:58
    Mozart - Pianoconcert Nr. 22 deel 3
  1. 06:00
    Intermezzo
  2. 08:30
    Benjamin, dernière nuit
  3. 10:20
    Only the Sound Remains
  4. 12:25
    Intermezzo
  5. 12:30
    Tugan Sokhiev et l'Orchestre du Capitole de Toulouse
  6. 14:15
    Le violon romantique
  7. 15:25
    Intermezzo
  8. 16:30
    La Donna del Lago
  9. 19:30
    Intermezzo
  10. 20:30
    L'Histoire de Manon
  11. 22:35
    Aurélie Dupont en interview