nu en straks op radio en tv

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO Cultura
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:10
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  9. 07:30
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:35
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  11. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  13. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  15. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  16. 09:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  17. 09:30
    NOS Journaal (NOS)
  18. 09:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  19. 10:00
    NOS Journaal (NOS)
  20. 10:15
    NOS Journaal (NOS)
  21. 10:30
    NOS Journaal (NOS)
  22. 10:40
    NOS Journaal (NOS)
  23. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  24. 11:15
    Tijd voor MAX (MAX)
  25. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  26. 12:20
    NOS Journaal (NOS)
  27. 12:35
    NOS Journaal (NOS)
  28. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  29. 13:20
    NOS Journaal (NOS)
  30. 13:35
    NOS Journaal (NOS)
  31. 14:00
    NOS Journaal (NOS)
  32. 14:15
    NOS Journaal (NOS)
  33. 14:30
    NOS Journaal (NOS)
  34. 14:40
    NOS Journaal (NOS)
  35. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  36. 15:20
    Sterren NL Special (AVROTROS)
  37. 16:00
    NOS Sport (NOS)
  38. 17:00
    NOS Sport (NOS)
  39. 17:15
    NOS Journaal: Inauguratie Donald Trump (NOS)
  40. 18:45
    EenVandaag (AVROTROS)
  41. 19:00
    De Wereld Draait Door (VARA)
  42. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  43. 20:35
    Flikken Maastricht (AVROTROS)
  44. 21:24
    NOS Journaal (NOS)
  45. 21:35
    Ik Vertrek (AVROTROS)
  46. 22:30
    NOS Studio Sport Eredivisie (NOS)
  47. 23:02
    NOS Journaal (NOS)
  48. 23:05
    Jinek (KRO-NCRV)
  49. 00:05
    NOS Journaal (NOS)
  50. 00:25
    Jinek (KRO-NCRV)
  51. 01:25
    EenVandaag (AVROTROS)
  52. 01:45
    NOS Journaal (NOS)
  53. 02:00
    NOS Journaal (NOS)
  54. 02:25
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:20
    Omrop Fryslân (Omrop Fryslân)
  2. 06:40
    Hallo Nederland (MAX)
  3. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  4. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  5. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  6. 07:35
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:40
    NOS Journaal (NOS)
  8. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  9. 08:15
    NOS Journaal (NOS)
  10. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  11. 08:35
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentolk (NOS)
  13. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  14. 09:15
    De Rijdende Rechter Wordt Vervolgd (KRO-NCRV)
  15. 09:50
    Keuringsdienst van Waarde (KRO-NCRV)
  16. 10:25
    Het Familiediner (EO)
  17. 11:25
    De Wereld Draait Door (VARA)
  18. 12:25
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  19. 12:57
    Politieke Partijen: CDA (Politieke partijen)
  20. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  21. 13:20
    Kunstuur (AVROTROS)
  22. 14:20
    Close Up (AVROTROS)
  23. 15:20
    Geloof en een Hoop Liefde (EO)
  24. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  25. 16:10
    De slimste mens (KRO-NCRV)
  26. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  27. 17:05
    Tijd voor MAX (MAX)
  28. 17:55
    De Nieuwe Maan (NTR)
  29. 18:30
    Hallo Nederland (MAX)
  30. 18:45
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  31. 19:20
    Wildernis onder water (EO)
  32. 19:50
    De Aardappeleters (NTR)
  33. 20:25
    De slimste mens (KRO-NCRV)
  34. 21:15
    Rot op met je religie (EO)
  35. 22:00
    Nieuwsuur (NTR)
  36. 23:05
    All the president's men (NTR)
  37. 01:17
    De Nachtzoen (EO)
  38. 01:30
    Nieuwsuur (NTR)
  39. 02:35
    Nieuwsuur (NTR)
  40. 03:32
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35
    Mullewapp (Teleac)
  3. 06:40
    Plop en de Peppers (AVROTROS)
  4. 06:50
    Sesamstraat (NTR)
  5. 07:05
    Maya de bij (TROS)
  6. 07:15
    Zappelin Go (AVROTROS)
  7. 07:25
    Mike de ridder (KRO)
  8. 07:35
    Lassie Animated (EO)
  9. 08:00 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  10. 08:05
    Bollie & Billie (KRO-NCRV)
  11. 08:20 vpro
    Ringel Singel 19 (VPRO)
  12. 08:25 vpro
    Kiwi & Strit (VPRO)
  13. 08:30
    Pieter Konijn (KRO)
  14. 08:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  15. 08:50
    Apennoten (KRO-NCRV)
  16. 09:00
    Bob de Bouwer (KRO)
  17. 09:15
    Aya (Teleac)
  18. 09:20
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  19. 09:45 vpro
    Sarah en Eend (VPRO)
  20. 09:50
    Olly, het kleine witte busje (EO)
  21. 10:00
    Teletubbies (NTR)
  22. 10:10
    Zappelin Go (AVROTROS)
  23. 10:20
    Woezel & Pip Overal Vriendjes! (KRO-NCRV)
  24. 10:35
    Bruine beer in het blauwe huis (KRO)
  25. 11:00
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  26. 11:10
    Klumpies (KRO)
  27. 11:20
    Bumba bravo Babilu (AVROTROS)
  28. 11:25
    Bing (NTR)
  29. 11:35
    De avonturen van Barbapapa (AVROTROS)
  30. 11:40
    Pim & Pom (KRO-NCRV)
  31. 11:45 vpro
    Bibbeltje Big (VPRO)
  32. 11:55
    Pipi, Pupu & Rosemarie (EO)
  33. 12:00 vpro
    Heuvelland Ziekenhuis (VPRO)
  34. 12:15
    Angelina Ballerina (EO)
  35. 12:25
    Iedereen K3 (AVROTROS)
  36. 12:45 vpro
    Masha en de beer (VPRO)
  37. 12:50
    Wickie de Viking (KRO)
  38. 13:05 vpro
    Olivia (VPRO)
  39. 13:20
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  40. 13:45
    Mijn vriendjes Teigetje en Poeh (KRO-NCRV)
  41. 13:55
    Sesamstraat (NTR)
  42. 14:10
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  43. 14:20
    Tip de muis (KRO)
  44. 14:30
    Heidi (AVROTROS)
  45. 14:55
    Zorro (AVROTROS)
  46. 15:15
    Twisted Whiskers (AVROTROS)
  47. 15:30
    Peperbollen (KRO-NCRV)
  48. 16:00
    Beste Vrienden Quiz (NTR)
  49. 16:20
    SpangaS (KRO-NCRV)
  50. 16:40
    Street Magic (AVROTROS)
  51. 17:00 vpro
    Freeks wilde wereld (VPRO)
  52. 17:10
    Heibel langs de lijn (KRO-NCRV)
  53. 17:20
    De Buitendienst (NTR)
  54. 17:40
    Brugklas (AVROTROS)
  55. 18:00
    Beste Vrienden Quiz (NTR)
  56. 18:23
    Het Klokhuis (NTR)
  57. 18:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  58. 19:00
    SpangaS (KRO-NCRV)
  59. 19:25
    Quickest Quiz (BNN)
  60. 19:50
    Nederland Verhuist (AVROTROS)
  61. 20:30 vpro
    Louis Theroux: Alcoholism (VPRO)
  62. 21:40 vpro
    TreurTeeVee (VPRO)
  63. 22:10 vpro
    Shame (VPRO)
  64. 23:50
    PowNews Flits (PowNed)
  65. 00:00
    Quickest Quiz (BNN)
  66. 00:25
    De Wereld Draait Door (VARA)
  67. 01:20 vpro
    TreurTeeVee (VPRO)
  68. 01:55
    De Wereld Draait Door (VARA)
  1. 06:35
    NPO Radio 2 presenteert (NTR)
  2. 07:40
    Podium Witteman (NTR)
  3. 08:40
    Tussen Kunst en Kitsch (AVROTROS)
  4. 09:25
    Het spoor naar Auschwitz (KRO)
  5. 10:10
    Kijken in de ziel: De achterblijvers (NTR)
  6. 10:50 vpro
    De prijsvechter (VPRO)
  7. 11:30
    Zembla (VARA)
  8. 12:05
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  9. 12:40
    Andere Tijden (NTR)
  10. 13:10
    Kunstuur (AVROTROS)
  11. 13:35
    2Doc: De schaduw van de ramp, 15 jaar na 9/11 (KRO-NCRV)
  12. 14:30 vpro
    Regisseur aan de keukentafel: De schaduw van de ramp (VPRO)
  13. 14:50
    The Truth about Healthy Eating (NTR)
  14. 15:40
    Jazzportretten: Michiel Braam (NTR)
  15. 16:10
    Special: Michiel Braam (NTR)
  16. 16:40 vpro
    2Doc: Muziek op de vlucht (VPRO)
  17. 17:35 vpro
    Regisseur aan de keukentafel: Muziek op de vlucht (VPRO)
  18. 17:55 vpro
    3voor12 presenteert... (VPRO)
  19. 19:00
    Een barokke Kerst met Combattimento (AVROTROS)
  20. 19:57
    Kunstuur (AVROTROS)
  21. 20:30
    The September Issue (NTR)
  22. 21:55
    ARTtube (NTR)
  23. 22:46 vpro
    Op het Nachtkastje (VPRO)
  24. 22:51 vpro
    Op het Nachtkastje (VPRO)
  25. 22:55 vpro
    Op het Nachtkastje (VPRO)
  26. 23:00
    NPO Radio 2 presenteert (NTR)
  27. 00:00
    The Beat Behind Golden Earring (NTR)
  28. 00:55
    ARTtube (NTR)
  29. 01:50
    Marcus Creed dirigeert Elias (AVROTROS)
  30. 04:05 vpro
    2Doc: Muziek op de vlucht (VPRO)
  31. 05:00 vpro
    Regisseur aan de keukentafel: Muziek op de vlucht (VPRO)
  32. 05:20 vpro
    3voor12 presenteert... (VPRO)
  1. 06:30
    Nieuws
  2. 06:44
    Nieuws
  3. 07:00
    Nieuws
  4. 07:14
    Nieuws
  5. 07:29
    Nieuws
  6. 07:44
    Nieuws
  7. 08:00
    Nieuws
  8. 08:14
    Nieuws
  9. 08:29
    Nieuws
  10. 08:44
    Nieuws
  11. 09:00
    Nieuws
  12. 09:06
    Dr. Phil
  13. 09:58
    Koffietijd
  14. 11:06
    Goede tijden, slechte tijden
  15. 11:38
    The bold and the beautiful
  16. 12:14
    Een zaak van bloemen
  17. 12:39
    Teleshop
  18. 13:05
    Boulevard
  19. 13:59
    Parenthood
  20. 14:59
    Bouwval gezocht
  21. 16:00
    Nieuws
  22. 16:06
    Dr. Phil
  23. 16:58
    RTL Live
  24. 17:59
    Nieuws
  25. 18:09
    Camping onder de zon
  26. 18:17
    Editie NL
  27. 18:33
    Weer
  28. 18:35
    Boulevard
  29. 19:21
    Camping onder de zon
  30. 19:30
    Nieuws
  31. 19:50
    VriendenLoterij: De winnaars
  32. 19:58
    Weer
  33. 20:09
    Goede tijden, slechte tijden
  34. 20:39
    The voice of Holland
  35. 22:36
    Late night
  36. 23:42
    Nieuws
  37. 23:59
    Weer
  38. 00:09
    Boulevard
  39. 00:55
    Late night
  40. 02:05
    Teleshop
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 07:30
    New creation church tv
  3. 07:58
    Teleshop
  4. 08:45
    Teleshop
  5. 09:00
    Teleshop
  6. 09:50
    Teleshop
  7. 10:05
    Teleshop
  8. 11:00
    Teleshop
  9. 12:45
    Teleshop
  10. 14:00
    Teleshop
  11. 14:15
    Teleshop
  12. 16:01
    Teleshop
  13. 16:38
    Over de kook
  14. 17:10
    Wie is de chef?
  15. 17:40
    Topchef tegen Sterrenchef
  16. 18:49
    Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
  17. 19:46
    Galileo
  18. 20:39
    Etters achter de tralies
  19. 21:26
    's Werelds gevaarlijkste gevangenissen
  20. 22:26
    Shock doc
  21. 23:30
    Galileo
  22. 00:34
    Teleshop
  23. 02:01
    Teleshop
  24. 05:00
    Teleshop
  25. 05:30
    De journal
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 06:30
    De Daltons
  3. 06:37
    De Daltons
  4. 06:45
    De Daltons
  5. 06:52
    De Daltons
  6. 07:00
    Ninjago: Masters of Spinjitzu
  7. 07:23
    Galaxy park
  8. 07:35
    Galaxy park
  9. 07:49
    Transformers: Robots in disguise
  10. 08:09
    Funmasters - De pit stop shop
  11. 08:11
    Blazing Team
  12. 08:32
    Funmasters - De pit stop shop
  13. 08:34
    B.O.Z.: Rox
  14. 08:59
    De Daltons
  15. 09:07
    Necessary roughness
  16. 10:03
    Parks and recreation
  17. 10:31
    Parks and recreation
  18. 10:59
    Parks and recreation
  19. 11:27
    Parks and recreation
  20. 11:56
    How I met your mother
  21. 12:23
    How I met your mother
  22. 12:51
    Everybody loves Raymond
  23. 13:22
    Everybody loves Raymond
  24. 13:52
    The king of Queens
  25. 14:20
    The king of Queens
  26. 14:49
    Flodder
  27. 15:24
    Flodder
  28. 15:58
    Everybody loves Raymond
  29. 16:28
    Everybody loves Raymond
  30. 16:58
    The king of Queens
  31. 17:27
    The king of Queens
  32. 17:55
    Lekker snugger
  33. 18:23
    Bezopen bestuurders
  34. 18:56
    Idioten op de weg
  35. 19:28
    Stop! politie
  36. 20:29
    Voetbal inside
  37. 22:00
    From Russia with Love
  38. 00:30
    Grimm
  39. 01:25
    Grimm
  40. 02:05
    Teleshop
  41. 05:00
    Teleshop
  1. 06:30
    Koala broertjes
  2. 06:41
    Little people
  3. 06:52
    Jul & Julia
  4. 07:01
    Flin & Flo
  5. 07:12
    Ernst, Bobbie en de rest
  6. 07:23
    Ernst, Bobbie en de rest
  7. 07:32
    De avonturen van K3
  8. 07:44
    Super 4
  9. 07:57
    Lego city
  10. 07:59
    Wissper
  11. 08:06
    Wissper
  12. 08:13
    Chloe's toverkast
  13. 08:25
    Bobo
  14. 08:33
    Zigby
  15. 08:44
    Juf Roos
  16. 08:50
    Bibaboerderij
  17. 09:05
    Thomas de stoomlocomotief
  18. 09:17
    Super Wings
  19. 09:29
    Robocar poli
  20. 09:43
    Chuggington
  21. 09:52
    StoryZoo
  22. 10:03
    StoryZoo
  23. 10:15
    2 kleine kleutertjes
  24. 10:17
    De wielen van de bus
  25. 10:28
    De wielen van de bus
  26. 10:38
    Uki
  27. 10:43
    Musti
  28. 10:49
    Wolleke
  29. 10:56
    Fien & Teun
  30. 11:02
    Wizzy & Woppy
  31. 11:07
    Wizzy & Woppy
  32. 11:12
    The adventures of Chuck and friends
  33. 11:23
    Chuggington medaille race
  34. 11:28
    Airport: Winky's avonturen
  35. 11:36
    Florrie's draakjes
  36. 11:47
    Hello Kitty and friends
  37. 11:59
    De avonturen van K3
  38. 12:11
    LEGO Friends
  39. 12:32
    Super 4
  40. 12:44
    Brandweerman Sam
  41. 12:54
    Brandweerman Sam
  42. 13:05
    Doedel
  43. 13:07
    Hoe maak je dat?!
  44. 13:12
    Chloe's toverkast
  45. 13:23
    Little people
  46. 13:34
    Bobo
  47. 13:39
    Bobo
  48. 13:46
    Ernst, Bobbie en de rest
  49. 13:57
    Flin & Flo
  50. 14:07
    My little pony
  51. 14:32
    Tashi
  52. 14:44
    Dinotrux
  53. 15:10
    Robin Hood
  54. 15:23
    Lang leve koning Julien
  55. 15:49
    Mr. Bean
  56. 16:00
    De Daltons
  57. 16:07
    De Daltons
  58. 16:15
    Miss Moon
  59. 16:26
    Miss Moon
  60. 16:39
    Annedroids
  61. 17:02
    Tori & Dean
  62. 17:32
    Goede tijden, slechte tijden
  63. 18:04
    The bold and the beautiful
  64. 18:33
    Verbouw ons huis tot droomhuis
  65. 19:31
    De bouwbroers
  66. 20:30
    Océans
  67. 22:32
    Unforgettable
  68. 23:30
    Dr. Phil
  69. 00:23
    Geronimo: An American Legend
  70. 02:15
    Teleshop
  71. 05:00
    Teleshop
  1. 08:05
    Tommy teleshopping
  2. 11:30
    Astro tv
  3. 13:30
    Tommy teleshopping
  4. 14:05
    Hart van Nederland
  5. 14:30
    Everyday gourmet with Justine Schofield
  6. 14:55
    MasterChef Australië allstars
  7. 15:55
    My kitchen rules
  8. 16:55
    Dokter Hart
  9. 17:50
    NCIS: Los Angeles
  10. 18:40
    NCIS: Los Angeles
  11. 19:35
    NCIS
  12. 20:30
    NCIS
  13. 21:25
    NCIS
  14. 22:20
    NCIS
  15. 23:10
    NCIS
  16. 00:05
    Golden boy
  17. 01:00
    Law & order: Special victims unit
  18. 01:55
    Astro tv
  19. 03:55
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:10
    Little house on the prairie
  3. 08:10
    Tommy teleshopping
  4. 14:10
    Dorpsdierendokters
  5. 15:10
    De grote verbouwing
  6. 16:05
    De smaakpolitie
  7. 17:00
    Huizenjacht
  8. 18:00
    Hart van Nederland
  9. 18:20
    Shownieuws
  10. 18:30
    Het beste van MasterChef Australië
  11. 19:30
    Utopia
  12. 20:00
    Rad van fortuin
  13. 20:30
    The Hunger Games: Catching Fire
  14. 22:30
    Hart van Nederland
  15. 22:50
    Shownieuws
  16. 23:05
    The Hunger Games: Catching Fire
  17. 00:00
    Piets weerbericht
  18. 00:05
    Rad van fortuin
  19. 00:35
    Utopia
  20. 01:00
    Nachtmagazine
  21. 05:00
    Hart van Nederland
  1. 18:00
    The big bang theory
  2. 18:20
    According to Jim
  3. 18:40
    According to Jim
  4. 19:10
    Gary unmarried
  5. 19:35
    The big bang theory
  6. 20:05
    The big bang theory
  7. 20:30
    Valkyrie
  8. 22:45
    Hardcore pawn
  9. 23:15
    Superguide's trailer trash
  10. 23:20
    Jupiler League
  11. 00:05
    Pawn stars
  12. 00:45
    AutoWeek TV
  13. 00:55
    AutoWeek TV
  14. 01:05
    AutoWeek TV
  15. 01:10
    Astro tv
  16. 04:00
    Pause
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:35
    Achter gesloten deuren
  3. 08:15
    Achter gesloten deuren
  4. 08:55
    Thane
  5. 09:55
    The biggest loser Holland
  6. 10:20
    Thane
  7. 11:19
    Astro tv
  8. 12:50
    Tommy teleshopping
  9. 14:50
    The exes
  10. 15:10
    The exes
  11. 15:30
    Dokter Hart
  12. 16:25
    De kliniek
  13. 16:55
    De kliniek
  14. 17:30
    Beschuldigd
  15. 18:25
    Achter gesloten deuren
  16. 19:25
    Overspel in de liefde
  17. 20:00
    Overspel in de liefde
  18. 20:30
    Verslaafd aan verzamelen
  19. 21:35
    Reportage
  20. 22:40
    Final Destination 5
  21. 00:25
    King & Maxwell
  22. 01:14
    Astro tv
  23. 02:45
    Tommy teleshopping
  24. 05:15
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Winterbeelden
  2. 10:00
    Radio 2 op Één
  3. 12:00
    Winterbeelden
  4. 12:20
    Dagelijkse kost
  5. 12:35
    Blokken
  6. 13:00
    Journaal
  7. 13:25
    Weer
  8. 13:30
    Iedereen beroemd
  9. 13:50
    Thuis
  10. 14:15
    Deadly pole to pole: The complete journey
  11. 14:45
    Wild at Heart
  12. 15:30
    Crossing lines
  13. 16:20
    Clips
  14. 16:45
    Young Vets
  15. 17:35
    Buren
  16. 18:00
    Journaal
  17. 18:10
    Weer
  18. 18:15
    Dagelijkse kost
  19. 18:30
    Blokken
  20. 19:00
    Journaal
  21. 19:40
    Iedereen beroemd
  22. 20:05
    Weer
  23. 20:10
    Thuis
  24. 20:35
    Hinterland
  25. 22:10
    The Medicis
  26. 23:05
    Journaal
  27. 23:21
    Keno
  28. 23:23
    Euromillions
  29. 23:25
    Weer
  30. 23:30
    The Long Kiss Goodnight
  31. 01:25
    Dagelijkse kost
  32. 01:40
    Iedereen beroemd
  33. 02:00
    Journaallus
  1. 06:00
    Bumba
  2. 06:05
    Musti
  3. 06:10
    Kaatjes Kameraadjes
  4. 06:15
    Dobus
  5. 06:22
    Kaatjes kameraadjes clip: titelsong
  6. 06:25
    Kleine Einsteins
  7. 06:50
    De wereld rond met Kaatje
  8. 07:00
    Ridder Rusty
  9. 07:10
    Super 4
  10. 07:20
    Mijn ridder en ik
  11. 07:35
    Mega Mindy
  12. 08:00
    Helden van de race
  13. 08:15
    Shaun het schaap
  14. 08:20
    Jungle-beat
  15. 08:25
    Zig & Sharko
  16. 08:35
    Bat Pat
  17. 08:50
    Karrewiet
  18. 09:00
    Bumba
  19. 09:05
    Uki
  20. 09:10
    Musti
  21. 09:15
    Bing
  22. 09:22
    Kaatjes kameraadjes clip: titelsong
  23. 09:25
    Twirlywoos
  24. 09:35
    Kaatje en haar vriendjes
  25. 09:45
    Kleine Einsteins
  26. 10:10
    Kaatjes Kameraadjes
  27. 10:15
    Tip de muis
  28. 10:20
    Pieter Konijn
  29. 10:35
    Rita & Dinges
  30. 10:40
    Daar is Dobus
  31. 10:45
    Kwiskwat
  32. 11:05
    Zoostraat 64
  33. 11:20
    Martha praat!
  34. 11:30
    Ridder Rusty
  35. 11:40
    Mijn robot en ik
  36. 11:55
    W817
  37. 12:10
    W817
  38. 12:25
    4eVeR
  39. 12:40
    Helden
  40. 13:05
    Beugelbekkie
  41. 13:25
    SheZow
  42. 13:35
    De Smurfen
  43. 14:00
    Hopla
  44. 14:05
    Uki
  45. 14:10
    Twirlywoos
  46. 14:22
    Kaatjes kameraadjes clip: titelsong
  47. 14:25
    Q Pootle 5
  48. 14:35
    Kaatje en haar vriendjes
  49. 14:45
    Kleine Einsteins
  50. 15:05
    De wereld rond met Kaatje
  51. 15:15
    Tip de muis
  52. 15:20
    Pieter Konijn
  53. 15:35
    Bob de bouwer
  54. 15:45
    Samson en Gert
  55. 16:10
    Prinsessia
  56. 16:25
    Prinsessia
  57. 16:40
    Rox
  58. 17:05
    Mijn ridder en ik
  59. 17:20
    Helden van de race
  60. 17:35
    Ghost rockers
  61. 18:20
    Karrewiet
  62. 18:30
    W817
  63. 18:45
    W817
  64. 19:00
    Karrewiet
  65. 19:10
    Lassie animated
  66. 19:30
    Robin Hood
  67. 19:40
    Shaun het schaap
  68. 19:47
    Molang
  69. 19:50
    Sprookjesboom
  70. 19:55
    Pause
  71. 20:15
    Het journaal met VGT
  72. 20:55
    Pause
  1. 06:00
    Mijn nostalgisch Nederland
  2. 06:30
    Classical Destinations
  3. 07:00
    Waarin een klein land groot kan zijn
  4. 07:30
    Onze wereld in
  5. 07:44
    Onze wereld in
  6. 08:00
    Cultuur in beeld
  7. 08:30
    Ciske de Rat
  8. 09:00
    De prooi
  9. 10:34
    Gouden Jaren: Indonesië
  10. 11:02
    Nederland toen
  11. 11:35
    Top 40 Hitdossier
  12. 12:00
    Malando - Dans met mij
  13. 12:32
    Cultuur in beeld
  14. 13:00
    Een tweede carrière
  15. 13:29
    Schilderen met Gary Jenkins
  16. 14:00
    Schilderen met Gary Jenkins
  17. 14:30
    Kookgek met Braakhekke
  18. 14:59
    Een bijzonder jaar
  19. 15:30
    Michael Palin - Het Nieuwe Europa
  20. 16:30
    Gouden Jaren: Indonesië
  21. 16:59
    Absolutely Fabulous
  22. 17:33
    De plaat blijft hangen
  23. 18:00
    Duel in de Diepte
  24. 18:29
    Duel in de Diepte
  25. 19:00
    U2 - A Rock Crusade
  26. 19:53
    Gouden amusement
  27. 20:31
    James Herriot
  28. 21:30
    De tijd vliegt
  29. 22:18
    Rijk verleden
  30. 22:30
    Gouden Jaren: Indonesië
  31. 23:00
    De reistafel
  32. 23:38
    Rijk verleden
  33. 00:00
    Duel in de Diepte
  34. 00:29
    Duel in de Diepte
  35. 01:00
    U2 - A Rock Crusade
  36. 01:53
    Gouden amusement
  37. 02:31
    James Herriot
  38. 03:30
    De tijd vliegt
  39. 04:18
    Rijk verleden
  40. 04:31
    Gouden Jaren: Indonesië
  41. 05:00
    De reistafel
  42. 05:38
    Rijk verleden
  1. 09:00
    Winterbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 16:30
    Eedaflegging Trump
  4. 18:35
    Rolkrant
  5. 19:05
    Check-point
  6. 20:00
    Terzake
  7. 21:15
    Soundbreaking
  8. 22:05
    Foxcatcher
  9. 00:15
    Jordskott
  10. 01:15
    Canvaslus
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:15
    Rip Off Britain: Holidays
  3. 11:00
    Homes Under the Hammer
  4. 12:00
    Wanted Down Under
  5. 12:45
    Caught Red Handed
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    News
  8. 14:30
    Regional News and Weather
  9. 14:45
    !mpossible
  10. 15:30
    The Hairy Bikers' Comfort Food
  11. 16:15
    Antiques Road Trip
  12. 17:00
    President Trump: The Inauguration
  13. 19:00
    News
  14. 19:30
    Regional News and Weather
  15. 20:00
    The One Show
  16. 20:30
    A Question of Sport
  17. 21:00
    EastEnders
  18. 21:30
    Room 101
  19. 22:00
    EastEnders
  20. 22:30
    Not Going Out
  21. 23:00
    News
  22. 23:25
    Regional News and Weather
  23. 23:35
    The Graham Norton Show
  24. 00:25
    Uncle
  25. 00:55
    Reasonable Doubt
  26. 02:15
    Weather for the Week Ahead
  27. 02:20
    News
  1. 07:00
    Rip off Britain: Holidays
  2. 07:45
    Wanted Down Under
  3. 08:30
    Cash in the Attic
  4. 09:00
    Caught Red Handed
  5. 09:30
    An Island Parish: Anguilla
  6. 10:00
    Victoria Derbyshire
  7. 12:00
    BBC Newsroom Live
  8. 13:00
    Daily Politics
  9. 14:00
    Masters Snooker
  10. 18:00
    Coast
  11. 18:15
    Pointless
  12. 19:00
    Eggheads
  13. 19:30
    Great British Railway Journeys
  14. 20:00
    Masters Snooker
  15. 21:00
    Mastermind
  16. 21:30
    Only Connect
  17. 22:00
    World's Most Extraordinary Homes
  18. 23:00
    QI
  19. 23:30
    Newsnight
  20. 00:05
    Masters Snooker - Highlights
  21. 00:55
    Masters Snooker - Extra
  22. 02:55
    Thailand: Earth's Tropical Paradise
  23. 03:55
    Britain's Ancient Capital: Secrets of Orkney
  24. 04:55
    This is BBC Two
  1. 06:30
    Pause
  2. 20:00
    World News Today
  3. 20:30
    Top of the Pops
  4. 21:00
    The Good Old Days
  5. 22:00
    Sound of Musicals with Neil Brand
  6. 23:00
    Hello Quo
  7. 00:20
    Status Quo: Live and Acoustic
  8. 01:20
    Top of the Pops
  9. 02:00
    Sound of Musicals with Neil Brand
  10. 03:00
    Hello Quo
  11. 04:20
    This Is BBC Four
  1. 06:45
    Father Brown
  2. 07:35
    Father Brown
  3. 08:25
    Death in Paradise
  4. 09:25
    Death in Paradise
  5. 10:25
    Father Brown
  6. 11:15
    Midsomer murders
  7. 12:15
    Death in Paradise
  8. 13:15
    New tricks
  9. 14:15
    Midsomer murders
  10. 15:15
    Death in Paradise
  11. 16:15
    Father Brown
  12. 17:10
    Father Brown
  13. 18:05
    The Coroner
  14. 19:00
    Call the midwife
  15. 20:00
    Call the midwife
  16. 21:00
    DCI Banks
  17. 21:55
    Ripper Street
  18. 22:55
    New Blood
  19. 23:55
    DCI Banks
  20. 00:50
    Ripper Street
  21. 01:50
    New blood
  22. 02:45
    Odyssey
  23. 03:25
    Inspector Banks
  24. 04:15
    Father Brown
  25. 05:00
    The Coroner
  26. 05:45
    New tricks
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Rote Rosen
  3. 09:55
    Sturm der Liebe
  4. 10:44
    Tagesschau
  5. 10:45
    Meister des Alltags
  6. 11:15
    Wer weiß denn sowas?
  7. 12:00
    Tagesschau
  8. 12:15
    ARD-Buffet
  9. 13:00
    ZDF-Mittagsmagazin
  10. 14:00
    Tagesschau
  11. 14:10
    Rote Rosen
  12. 15:00
    Tagesschau
  13. 15:10
    Sturm der Liebe
  14. 16:00
    Tagesschau
  15. 16:10
    Verrückt nach Meer
  16. 17:00
    Tagesschau
  17. 17:15
    Donald Trump - Amerikas neuer Präsident
  18. 18:50
    Rate mal, wie alt ich bin
  19. 19:45
    Sportschau vor acht
  20. 19:50
    Wetter vor acht
  21. 19:55
    Börse vor acht
  22. 20:00
    Tagesschau
  23. 20:15
    Fußball-Bundesliga
  24. 22:45
    Sportschau-Club
  25. 23:15
    Ein Fall für Annika Bengtzon
  26. 00:45
    Nachtmagazin
  27. 01:05
    Mission
  28. 03:03
    Tagesschau
  29. 03:05
    Red Sonja
  30. 04:30
    Deutschlandbilder
  31. 04:48
    Tagesschau
  32. 04:50
    Brisant
  33. 05:30
    Willi wills wissen
  34. 05:55
    Wissen macht Ah!
  1. 09:00
    Heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    ZDF SPORTextra Wintersport
  5. 13:00
    ZDF-Mittagsmagazin
  6. 14:00
    ZDF SPORTextra Wintersport
  7. 16:00
    Heute - in Europa
  8. 16:10
    SOKO Kitzbühel
  9. 17:00
    Heute
  10. 17:10
    Hallo Deutschland
  11. 17:45
    Leute heute
  12. 18:00
    SOKO Wien
  13. 19:00
    Heute
  14. 19:20
    Wetter
  15. 19:25
    ZDF spezial
  16. 20:15
    Der Staatsanwalt
  17. 21:15
    SOKO Leipzig
  18. 22:00
    SOKO Leipzig
  19. 22:45
    Heute-Journal
  20. 23:15
    Aspekte
  21. 00:00
    Heute+
  22. 00:15
    Columbo
  23. 01:45
    Der Solist
  24. 03:35
    SOKO Wien
  25. 04:20
    SOKO Kitzbühel
  26. 05:05
    hallo deutschland
  27. 05:35
    Die Mädchen-WG: Ohne Eltern in den Schnee
  1. 06:45
    Fluch des Falken
  2. 07:10
    Fluch des Falken
  3. 07:35
    ARTE Journal Junior
  4. 07:45
    Xenius: Invasion der Pflanzen
  5. 08:10
    Reise durch Amerika
  6. 08:40
    Triumph der Tomate
  7. 09:25
    Präsident Donald Trump
  8. 10:15
    Jede Regierung lügt
  9. 11:25
    Lionsrock - Die Heimkehr des Königs
  10. 12:05
    Wüstenkönige - Die Löwen der Namib
  11. 12:50
    Reise durch Amerika
  12. 13:20
    ARTE Journal
  13. 13:45
    I wie Ikarus
  14. 15:50
    Abenteuer Archäologie
  15. 16:15
    Mare TV
  16. 17:00
    Xenius: Arsen im Trinkwasser
  17. 17:30
    Abenteuer Patagonien
  18. 18:25
    Expedition Mittelmeer
  19. 19:10
    ARTE Journal
  20. 19:30
    Kräuterwelten auf dem Balkan
  21. 20:15
    Freistatt
  22. 21:55
    The Beach Boys Pet Sounds - Classic Album
  23. 22:55
    Tracks
  24. 23:40
    Air - Privatkonzert in Paris
  25. 00:40
    Tempest Storm - Königin der Burlesque
  26. 01:35
    Idiocracy
  27. 03:00
    28 Minuten
  28. 03:45
    Silex and the City
  29. 03:50
    Tauben und Drachen
  30. 03:55
    Best of ARTE Journal
  31. 04:20
    Vergissmeinnicht
  32. 04:46
    Pause
  33. 05:00
    Augenschmaus
  34. 05:25
    Square für Künstler
  35. 05:55
    Abgedreht!
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:19
    Le journal de l'économie
  4. 06:23
    Météo
  5. 06:26
    Merci Professeur
  6. 06:30
    Télématin
  7. 06:54
    Les peuples des montagnes
  8. 07:00
    Télématin
  9. 07:27
    Un livre, un jour
  10. 07:30
    Télématin
  11. 07:48
    L'invité
  12. 07:56
    Le court du jour: Imaginez un monde
  13. 08:00
    Journal Radio Canada
  14. 08:26
    Journal TV 5
  15. 08:39
    Stars parade
  16. 09:06
    Flash info
  17. 09:08
    Les escapades de Petitrenaud
  18. 09:34
    Inspiration Design
  19. 09:55
    Les sentinelles du climat
  20. 10:00
    Flash info
  21. 10:02
    Suisse Focus
  22. 10:28
    Pique-assiette invite les chefs
  23. 10:54
    Les peuples des montagnes
  24. 11:00
    Journal TV 5
  25. 11:14
    Météo
  26. 11:17
    Plus belle la vie
  27. 11:43
    Tout le monde veut prendre sa place
  28. 12:30
    Flash info
  29. 12:32
    Plus ou moins 5 mètres
  30. 13:25
    Un objet, une histoire
  31. 13:30
    Journal belge
  32. 14:01
    Meurtres à Saint-Malo
  33. 15:32
    Les animaux stars des zoos
  34. 15:59
    Passe-moi les jumelles!
  35. 16:26
    Un livre, un jour
  36. 16:29
    Questions pour un champion
  37. 17:00
    Flash info
  38. 17:02
    Tout compte fait
  39. 17:46
    On n'est pas que des cobayes!
  40. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  41. 18:23
    Le journal de l'économie
  42. 18:27
    Météo
  43. 18:31
    L'invité
  44. 18:40
    L'avion
  45. 20:14
    Sabine
  46. 20:30
    Journal France 2
  47. 20:56
    Météo
  48. 21:00
    Ainsi soient-ils
  49. 21:54
    Ainsi soient-ils
  50. 22:47
    Nouvo
  51. 23:01
    Journal suisse
  52. 23:27
    Journal Afrique
  53. 23:39
    L'invité
  54. 23:47
    Vendée Globe
  55. 23:50
    Météo
  56. 23:54
    Presque comme les autres
  57. 01:18
    Questions à la une
  58. 02:11
    On n'est pas que des cobayes!
  59. 02:24
    Alcaline
  60. 02:31
    Journal TV 5
  61. 02:51
    Météo
  62. 02:54
    Foot FM
  63. 03:01
    Magazine
  64. 03:46
    Écho-logis
  65. 04:00
    Journal TV 5
  66. 04:20
    Météo
  67. 04:23
    Méditerranéo
  68. 04:53
    C dans l'air
  1. 06:00
    Sesamstraße
  2. 06:20
    Visite
  3. 07:20
    Rote Rosen
  4. 08:10
    Sturm der Liebe
  5. 09:00
    Nordmagazin
  6. 09:30
    Hamburg Journal
  7. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  8. 10:30
    buten un binnen | regionalmagazin
  9. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  10. 11:30
    Brisant
  11. 12:10
    In aller Freundschaft
  12. 12:55
    Tierärztin Dr. Mertens
  13. 13:45
    NDR//Aktuell
  14. 14:00
    mareTV
  15. 14:45
    die nordstory - Altes Handwerk, junge Meister
  16. 15:45
    NDR//Aktuell
  17. 16:10
    Mein Nachmittag
  18. 17:10
    Leopard, Seebär & Co.
  19. 18:00
    Ländermagazine
  20. 18:15
    Lust auf Norden
  21. 18:45
    DAS!
  22. 19:30
    Ländermagazine
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    die nordstory - Selbst gemacht
  25. 21:15
    Plötzlich verantwortlich
  26. 21:45
    NDR//Aktuell
  27. 22:00
    Nonstop Comedy
  28. 22:30
    NDR Talk Show
  29. 00:30
    Inas Nacht
  30. 01:30
    NDR Talk Show classics
  31. 02:30
    Carolin Kebekus - PussyTerror TV
  32. 03:30
    Tagesschau - Vor 20 Jahren: 21.01.1997
  33. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  34. 04:15
    Hamburg Journal
  35. 04:45
    buten un binnen | regionalmagazin
  36. 05:15
    DAS!
  1. 06:20
    Lokalzeit aus Bonn
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Duisburg
  3. 07:20
    Umweltzerstörung
  4. 07:50
    Klimawandel
  5. 08:20
    Planet Wissen
  6. 09:20
    Monitor
  7. 09:50
    Aktuelle Stunde
  8. 10:35
    Lokalzeit
  9. 11:05
    Nashorn, Zebra & Co.
  10. 11:55
    Pinguin, Löwe & Co.
  11. 12:45
    WDR aktuell
  12. 13:00
    Planet Wissen
  13. 14:00
    Servicezeit
  14. 14:30
    Abenteuer Erde: Wildes Kanada (2/4) - Der Wilde Westen
  15. 15:15
    Wer weiß denn sowas?
  16. 16:00
    WDR aktuell
  17. 16:15
    daheim + unterwegs
  18. 18:00
    WDR aktuell / Lokalzeit
  19. 18:15
    Servicezeit Reportage
  20. 18:45
    Aktuelle Stunde
  21. 19:30
    Lokalzeit
  22. 20:00
    Tagesschau
  23. 20:15
    Geheimnis Dortmunder U
  24. 21:00
    Der Vorkoster
  25. 21:45
    WDR aktuell
  26. 22:00
    Kölner Treff
  27. 23:30
    NightWash
  28. 00:00
    Kölner Treff
  29. 01:30
    Kenia: Die Brücke der kleinen Wunder
  30. 02:00
    Lokalzeit aus Köln
  31. 02:30
    Lokalzeit aus Aachen
  32. 03:00
    Lokalzeit aus Düsseldorf
  33. 03:25
    Lokalzeit Bergisches Land
  34. 03:55
    Lokalzeit Ruhr
  35. 04:25
    Lokalzeit aus Dortmund
  36. 04:55
    Lokalzeit Münsterland
  37. 05:25
    Lokalzeit OWL
  38. 05:50
    Lokalzeit Südwestfalen
  1. 06:05
    Rossini - Principe più non sei
  2. 07:01
    Les Salons de Musique - Opus 6
  3. 08:05
    Beethoven - Pianoconcert Nr. 5
  4. 08:46
    Jonas Kaufmann - Sehnsucht
  5. 09:45
    Wagner - Siegfried-Idyll
  6. 10:04
    Rachmaninov - Pianoconcert nr. 2
  7. 10:41
    Bartók - Vioolconcert Nr. 2
  8. 11:23
    Beethoven - Diabellivariaties
  9. 12:20
    Les Salons de Musique - Opus 23
  10. 13:26
    Liszt - Liebestraum nr. 3
  11. 13:31
    Schumann - Vioolsonate nr. 1 deel 1
  12. 13:39
    Mozart - Pianosonate Nr. 10 deel 3
  13. 14:08
    Berliner in Staatsoper Unter den Linden
  14. 15:29
    Dvorák - Symfonie Nr. 7
  15. 16:10
    Beethoven - Symfonie Nr. 1
  16. 16:43
    El Sistema
  17. 18:25
    Portret - Remy van Kesteren
  18. 18:30
    All of Bach
  19. 19:25
    Yuri Temirkanov dirigeert Sjostakovitsj
  20. 20:46
    Humperdinck - Hänsel und Gretel
  21. 22:36
    Mahler - Symfonie Nr. 5
  22. 23:49
    Schumann - Symfonie Nr. 4 deel 1
  23. 00:00
    Verdi Attila
  24. 01:53
    Berliner Philharmoniker 125 jaar
  25. 03:36
    Franz Liszt Concours - Mariam Batsashvili
  26. 04:16
    Abbado dirigeert Beethoven & Mendelssohn
  27. 05:47
    Dvorák - Symfonie Nr. 1, deel IV
  1. 06:00
    Intermezzo
  2. 08:30
    Jazz sous les Pommiers 2013
  3. 09:35
    Paris Jazz Revival avec Christian Escoudé
  4. 10:10
    Jazz sous les Pommiers 2013
  5. 11:05
    Intermezzo
  6. 12:30
    Lang Lang joue Chopin et Tchaïkovski
  7. 14:05
    Andris Nelsons dirige Britten, Rachmaninov, Debussy
  8. 15:30
    Intermezzo
  9. 16:30
    Grande soirée de ballets à l'Opéra national de Paris
  10. 17:55
    La Dame aux camélias
  11. 20:05
    Intermezzo
  12. 20:30
    Fontfroide 2014
  13. 21:50
    Fontfroide 2014
  14. 23:13
    Intermezzo
  15. 23:30
    Hampton Hawes Trio
  16. 00:05
    Lotos Jazz Festival 2014
  17. 01:20
    Jazz sous les Pommiers 2013
  18. 02:25
    Clark Terry, Bud Powell, Kenny Clark au Club Saint Germain
  19. 03:05
    Lotos Jazz Festival 2014
  20. 04:10
    Intermezzo
  1. 07:05
    Tennis: Australian Open in Melbourne (Australië)
  2. 09:00
    Tennis: Game, Set & Mats - Extra
  3. 09:15
    Tennis: Australian Open in Melbourne (Australië)
  4. 14:15
    Tennis: Game, Set & Mats - Extra
  5. 14:30
    Biatlon: World Cup in Antholz (Italië)
  6. 15:45
    Tennis: Mats Choice
  7. 16:50
    Alpineskien: World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
  8. 17:45
    Skispringen
  9. 19:00
    Tennis: Mats Choice
  10. 19:50
    Nieuws: Bulletin