Gids radio en tv

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO Cultura
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica/Jetix
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR 3
  • WDR Fehrsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • HBO 1
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • Radio 6
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 07:40
    Pauw (VARA)
  2. 08:35
    Nederland in Beweging (MAX)
  3. 09:00 vpro
    VPRO Vrije Geluiden (VPRO)
  4. 09:50 vpro
    VPRO Boeken (VPRO)
  5. 10:25
    Close Up (AVROTROS)
  6. 11:15
    TV Monument (KRO-NCRV)
  7. 12:20
    Sterren NL Top 20 (AVROTROS)
  8. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  9. 13:15
    De Super Freek Show (VARA)
  10. 14:15
    Heel Holland Bakt (MAX)
  11. 15:10
    NOS Studio Sport (NOS)
  12. 17:50
    Socutera (Socutera)
  13. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  14. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  15. 18:50
    NOS Sportjournaal (NOS)
  16. 19:05
    Kassa (VARA)
  17. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  18. 20:25
    De Super Freek Show (VARA)
  19. 21:30
    Vive la Frans (AVROTROS)
  20. 22:05
    Koefnoen (AVROTROS)
  21. 22:35
    NOS Studio Sport Eredivisie (NOS)
  22. 23:30
    NOS Studio Sport (NOS)
  23. 00:05
    NOS Journaal (NOS)
  24. 00:15
    La Famiglia (AVROTROS)
  25. 01:05
    TV Monument (KRO-NCRV)
  26. 02:25
    EenVandaag (AVROTROS)
  27. 02:55
    NOS Journaal (NOS)
  28. 03:05
    NOS Journaal (NOS)
  29. 03:24
    Tekst-TV (NOS)
  1. 08:30
    Last Tango in Halifax (MAX)
  2. 09:30
    Vroege Vogels (VARA)
  3. 10:05
    Landinwaarts (NTR)
  4. 10:35
    Het geheim van de Meester (AVROTROS)
  5. 11:25
    Volle Zalen (AVROTROS)
  6. 12:05
    De Nieuwe Maan (NTR)
  7. 12:50
    Politieke Partijen: CDA (Politieke partijen)
  8. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  9. 13:10
    2 voor 12 (VARA)
  10. 13:50
    College Tour (NTR)
  11. 14:40 vpro
    Droomland Amerika (VPRO)
  12. 15:30
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  13. 16:05
    Opera op de Parade (MAX)
  14. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  15. 17:10
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  16. 18:05
    De Wandeling (KRO-NCRV)
  17. 18:40
    Ik Mis Je (EO)
  18. 19:10
    Nederland Zingt (EO)
  19. 19:45
    Blauw Bloed (EO)
  20. 20:30
    65 jaar TV: Tijd voor pensioen? (NTR)
  21. 21:20 vpro
    Andere Tijden (NTR)
  22. 22:00
    Nieuwsuur (NOS)
  23. 22:35
    De Vloer Op (HUMAN)
  24. 23:05
    Above us All (KRO-NCRV)
  25. 00:40
    De Nachtzoen (EO)
  26. 00:55
    Nieuwsuur (NOS)
  27. 01:30
    Nieuwsuur (NOS)
  28. 02:03
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35
    Olly, het kleine witte busje (EO)
  3. 06:40
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  4. 06:45
    Barbapapa (TROS)
  5. 06:50
    Sesamstraat (NTR)
  6. 07:10
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  7. 07:35 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  8. 07:45
    Kosmoo (AVROTROS)
  9. 08:10
    Zapp Kids Top 20 (AVROTROS)
  10. 08:45
    Zapplive Afl. 6 - Deel 1 (KRO-NCRV)
  11. 08:55
    Zappsport (AVROTROS)
  12. 09:10
    Zapplive Afl 6 - Deel 2 (KRO-NCRV)
  13. 09:30
    Checkpoint (EO)
  14. 09:55
    Zapplive Afl. 6 - Deel 3 (KRO-NCRV)
  15. 10:05
    Kinderen voor Kinderen Voor altijd jong! (VARA)
  16. 10:15
    Zapplive Afl. 6 - Deel 4 (KRO-NCRV)
  17. 10:35
    Full Proof (NTR)
  18. 10:55
    Weekoverzicht SpangaS (KRO-NCRV)
  19. 11:50
    Weekoverzicht Lost in the game (KRO-NCRV)
  20. 12:40 vpro
    Beestieboys (VPRO)
  21. 13:05
    Zappbios: Smitty (EO)
  22. 14:30 vpro
    Beestieboys (VPRO)
  23. 14:55 vpro
    Freeks wilde wereld (VPRO)
  24. 15:05 vpro
    Freeks wilde wereld (VPRO)
  25. 15:15
    Jill (AVROTROS)
  26. 15:35
    K3: Dierenhotel (AVROTROS)
  27. 17:05
    Brugklas (AVROTROS)
  28. 17:25
    Brugklas (AVROTROS)
  29. 17:45
    Puberruil Zapp (KRO-NCRV)
  30. 18:10
    Welkom in de jaren 60 (NTR)
  31. 18:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  32. 19:00
    BZT Muziek Show (KRO-NCRV)
  33. 20:00
    Pauls Puber Kookshow (VARA)
  34. 21:00
    Ruben en de idioten (AVROTROS)
  35. 21:45
    Unreal (AVROTROS)
  36. 22:30
    Unreal (AVROTROS)
  37. 23:10
    Empire (BNN)
  38. 23:55
    Empire (BNN)
  39. 00:39
    Empire (BNN)
  40. 01:20
    Het beste van 101TV (BNN)
  41. 03:24
    Tekst-TV (NOS)
  1. 07:15
    Wonderfeel 2016 Impressie (AVROTROS)
  2. 07:20
    Close Up: Verhoeven vs Verhoeven (Paul) (AVROTROS)
  3. 08:15 vpro
    Regisseur aan de keukentafel: Verhoeven vs Verhoeven (VPRO)
  4. 08:35
    Wonderfeel 2016 Impressie (AVROTROS)
  5. 08:40
    Kunstuur (AVROTROS)
  6. 09:05
    Festival Oude Muziek 2016: Vivaldi's Gloria door vrouwenstemmen (AVROTROS)
  7. 10:05 vpro
    Tegenlicht (VPRO)
  8. 10:55 vpro
    Droomland Amerika (VPRO)
  9. 11:35
    Het geheim van de Meester (AVROTROS)
  10. 12:20
    Tussen Kunst en Kitsch (AVROTROS)
  11. 13:05
    Volle Zalen (AVROTROS)
  12. 13:40 vpro
    Vrije Geluiden (VPRO)
  13. 14:30
    Wonderfeel 2016 Impressie (AVROTROS)
  14. 14:35 vpro
    Boeken (VPRO)
  15. 15:10
    De Kennis van Nu (NTR)
  16. 15:35
    Keuringsdienst van waarde (KRO-NCRV)
  17. 16:00
    Zembla (VARA)
  18. 16:35
    College Tour (NTR)
  19. 17:15
    65 jaar TV: Tijd voor pensioen? (NTR)
  20. 18:00 vpro
    Andere Tijden (VPRO)
  21. 18:30
    Podium Witteman (NTR)
  22. 19:30
    Landinwaarts (NTR)
  23. 20:00 vpro
    3voor12 presenteert... (VPRO)
  24. 20:55
    Wonderfeel 2016 Impressie (AVROTROS)
  25. 21:00
    Aanmodderfakker (AVROTROS)
  26. 22:35
    Avond van de Korte Film 2016 (NTR)
  27. 00:45
    Brahms: 4e Symfonie met Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Bernard Haitink (VARA)
  28. 01:35 vpro
    NFF Report (2) (VPRO)
  29. 01:55
    De vloer op (HUMAN)
  30. 02:20
    De vloer op (HUMAN)
  31. 02:45
    Het uur van de wolf: Bloot - een film over acteren (NTR)
  32. 03:55
    René Gruau - Mode illustrator (AVRO)
  33. 04:45 vpro
    NFF Report (4) (VPRO)
  34. 05:10
    Jazzportretten: Ab Baars (NTR)
  35. 05:40
    Special: Ab Baars Live (NTR)
  1. 06:57
    Surrender, Dorothy
  2. 08:42
    Teleshop
  3. 09:20
    Mijn stad
  4. 09:51
    Derek Ogilvie: Family circle
  5. 10:53
    In de stoel
  6. 11:23
    Autowereld
  7. 11:54
    Altijd jong
  8. 12:24
    Life is beautiful
  9. 12:55
    Mijn leven, mijn gezondheid
  10. 13:25
    LifestyleXperience plus
  11. 13:55
    Nederland heeft het
  12. 14:27
    Van woonvilla naar droomvilla
  13. 14:58
    Mij een zorg!
  14. 15:29
    Myrna plus
  15. 15:59
    Woontips
  16. 16:29
    Da's goed geregeld
  17. 16:59
    Droom van een tweede huis
  18. 17:29
    House vision
  19. 18:00
    Nieuws
  20. 18:06
    Weer
  21. 18:13
    Eigen huis & tuin
  22. 18:55
    Woonmagazine
  23. 19:30
    Nieuws
  24. 19:58
    Weer
  25. 20:02
    Dance dance dance
  26. 22:00
    De Jopie Parlevliet show
  27. 22:59
    Gieren met Goor
  28. 23:58
    Nieuws
  29. 00:17
    Weer
  30. 00:19
    Jeroen in California - Songs of life
  31. 01:16
    Teleshop
  32. 01:31
    Teleshop
  33. 02:01
    Teleshop
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 08:30
    Teleshop
  3. 09:50
    Teleshop
  4. 10:05
    Teleshop
  5. 10:59
    Teleshop
  6. 12:00
    Teleshop
  7. 12:45
    Teleshop
  8. 14:30
    Teleshop
  9. 14:51
    LifestyleXperience
  10. 15:51
    Films & sterren
  11. 16:22
    The mix up
  12. 16:38
    Gênante lijven: Transgender special
  13. 17:47
    Galileo
  14. 18:30
    Expeditie Robinson
  15. 20:00
    Captain Phillips
  16. 22:40
    De grote improvisatieshow
  17. 23:38
    De uitsmijters
  18. 00:45
    Teleshop
  19. 02:26
    Teleshop
  20. 05:00
    Teleshop
  21. 05:30
    De journal
  1. 06:00
    Teleshop
  2. 06:30
    De Daltons
  3. 06:39
    De Daltons
  4. 06:46
    De Daltons
  5. 06:56
    De Daltons
  6. 07:03
    Draken: Beschermers van Berk
  7. 07:27
    Transformers: Robots in disguise
  8. 07:49
    LEGO Bionicle: The journey to One
  9. 08:10
    Funmasters - De pit stop shop
  10. 08:13
    Blazing Team
  11. 08:36
    Power Rangers dino charge
  12. 08:58
    Hands
  13. 08:59
    Teleshop
  14. 09:49
    Teleshop
  15. 10:04
    Teleshop
  16. 12:29
    Ondernemend Nederland
  17. 13:00
    De succesfactor
  18. 13:28
    Doe maar duurzaam!
  19. 13:59
    GP
  20. 14:30
    GP
  21. 14:59
    GP
  22. 15:07
    GP
  23. 15:34
    GP
  24. 16:32
    GP
  25. 17:01
    Transportwereld
  26. 17:31
    Truck & tractor pulling
  27. 18:02
    Ice road truckers
  28. 18:59
    Politie op je hielen
  29. 19:59
    The Ghost and the Darkness
  30. 22:10
    Sneak preview
  31. 22:16
    Missionary Man
  32. 00:14
    The Last Legion
  33. 02:01
    Teleshop
  34. 05:00
    Teleshop
  1. 06:30
    Elias
  2. 06:39
    Airport: Winky's avonturen
  3. 06:46
    Chuggington
  4. 07:00
    Little people
  5. 07:11
    Wissper
  6. 07:21
    Chloe's toverkast
  7. 07:32
    Chloe's toverkast
  8. 07:45
    De avonturen van K3
  9. 08:00
    Bumba Gaat op Reis
  10. 08:52
    My little pony
  11. 09:17
    My little pony
  12. 09:41
    Troetelbeertjes
  13. 10:03
    Troetelbeertjes
  14. 10:30
    Ernst, Bobbie en de rest
  15. 10:40
    Ernst, Bobbie en de rest
  16. 10:53
    Ernst, Bobbie en de rest
  17. 11:03
    Ernst, Bobbie en de rest
  18. 11:17
    Ernst, Bobbie en de rest
  19. 11:27
    Ernst, Bobbie en de rest
  20. 11:39
    Ernst, Bobbie en de rest
  21. 11:50
    Ernst, Bobbie en de rest
  22. 12:02
    Ernst, Bobbie en de rest
  23. 12:12
    Ernst, Bobbie en de rest
  24. 12:22
    Ernst, Bobbie en de rest
  25. 12:40
    Super 4
  26. 12:52
    Super 4
  27. 13:05
    Super 4
  28. 13:25
    Dinotrux
  29. 13:46
    Jungleclub
  30. 13:57
    Doedel
  31. 13:59
    K3 kan het!
  32. 14:20
    K3 kan het!
  33. 14:45
    Ernst, Bobbie en de rest
  34. 14:58
    Mr. Bean
  35. 15:09
    Mr. Bean
  36. 15:22
    Burgers' Zoo en waarom
  37. 15:27
    Burgers' Zoo en waarom
  38. 15:37
    Hou 't schoon
  39. 16:01
    Annedroids
  40. 16:25
    Hallo K3
  41. 16:54
    De Daltons
  42. 17:02
    Glee
  43. 18:08
    Superkids
  44. 20:01
    CSI: Miami
  45. 20:57
    CSI: Miami
  46. 21:53
    CSI: Miami
  47. 22:49
    CSI: Miami
  48. 23:39
    White collar
  49. 00:32
    Teleshop
  50. 02:13
    Teleshop
  51. 05:00
    Teleshop
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 08:55
    Tommy teleshopping
  3. 11:00
    Astro tv
  4. 13:00
    Tommy teleshopping
  5. 14:00
    Everyday gourmet with Justine Schofield
  6. 14:25
    Extreme home makeover
  7. 15:20
    Wat vrouwen willen
  8. 15:55
    Extreme home makeover
  9. 16:55
    Extreme home makeover
  10. 17:40
    NCIS
  11. 18:40
    NCIS
  12. 19:35
    NCIS: Los Angeles
  13. 20:30
    The mysteries of Laura
  14. 21:25
    Rizzoli & Isles
  15. 22:20
    Rizzoli & Isles
  16. 23:10
    How to get away with murder
  17. 00:05
    How to get away with murder
  18. 01:00
    How to get away with murder
  19. 01:55
    Astro tv
  20. 02:55
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:00
    Little house on the prairie
  3. 08:00
    Tommy teleshopping
  4. 09:05
    Astro tv
  5. 09:30
    Levende Steen ministries
  6. 10:00
    Tommy teleshopping
  7. 14:00
    Gadget TV
  8. 14:30
    The fresh prince of Bel-Air
  9. 15:00
    Alles over wonen
  10. 15:30
    Dieren op spreekuur
  11. 16:00
    Arbeidsmarkt tv
  12. 16:35
    Drukte in de Dierentuin
  13. 17:05
    Robs grote tuinverbouwing
  14. 18:15
    De 20 …
  15. 19:00
    Lachen om home video's
  16. 21:00
    Zullen we een spelletje doen?
  17. 22:35
    Hart van Nederland
  18. 22:55
    Wekelijkse lotto trekking
  19. 23:00
    Shownieuws
  20. 23:25
    Piets weerbericht
  21. 23:30
    Lachen om home video's
  22. 00:30
    RelaxTV
  23. 05:00
    Hart van Nederland
  1. 18:00
    Ranking the cars
  2. 18:05
    The A-team
  3. 19:05
    Hardcore pawn
  4. 19:35
    Hardcore pawn
  5. 20:00
    Yes Man
  6. 22:05
    Liar Liar
  7. 23:45
    Komt een man bij de dokter
  8. 00:10
    Komt een blondje bij de dokter
  9. 00:25
    Wegmisbruikers
  10. 01:15
    Summertime: The bucketlist
  11. 04:00
    Pause
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 08:20
    The fresh prince of Bel-Air
  3. 08:50
    The fresh prince of Bel-Air
  4. 09:20
    The fresh prince of Bel-Air
  5. 09:50
    The fresh prince of Bel-Air
  6. 10:15
    The fresh prince of Bel-Air
  7. 10:45
    The fresh prince of Bel-Air
  8. 11:15
    Full house
  9. 11:45
    Full house
  10. 12:15
    Astro tv
  11. 13:25
    Tommy teleshopping
  12. 14:55
    Robs grote tuinverbouwing
  13. 15:45
    vtwonen
  14. 16:35
    De grote verhuizing
  15. 17:35
    De grote verhuizing
  16. 18:35
    De grote verhuizing
  17. 19:35
    De grote verhuizing
  18. 20:30
    Extreme Measures
  19. 22:55
    Longmire
  20. 23:50
    Longmire
  21. 00:45
    Extreme collectors
  22. 01:10
    Astro tv
  23. 02:40
    Tommy teleshopping
  24. 05:10
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 12:05
    De week van Bruzz
  3. 12:35
    De vrije markt
  4. 13:00
    Journaal
  5. 13:25
    Weer
  6. 13:30
    Villa politica
  7. 14:00
    Sporza: World Cup Trial
  8. 14:25
    Sporza: Ronde van Lombardije
  9. 17:25
    Sporza
  10. 17:55
    Kijk uit
  11. 18:00
    Journaal
  12. 18:10
    MasterChef: The Professionals
  13. 19:00
    Journaal
  14. 19:30
    Weer
  15. 19:35
    Iedereen beroemd
  16. 20:05
    Joker+ en lotto
  17. 20:10
    Weg zijn wij
  18. 20:40
    F.C. De Kampioentjes
  19. 21:20
    The Fugitive
  20. 23:25
    Journaal
  21. 23:41
    Winst joker+ lotto
  22. 23:42
    Keno
  23. 23:43
    Euromillions winstverdeling
  24. 23:45
    Weer
  25. 23:50
    Profilage
  26. 00:40
    Iedereen beroemd
  27. 01:10
    Herhalingen
  1. 06:00
    Bumba
  2. 06:05
    Uki
  3. 06:10
    Musti
  4. 06:15
    Pingu
  5. 06:20
    Woezel & Pip
  6. 06:25
    Polo
  7. 06:35
    Kaatje en haar vriendjes
  8. 06:45
    Bruine beer in het blauwe huis
  9. 07:05
    Kaatjes Tralalaatjes
  10. 07:15
    Tip de muis
  11. 07:25
    Rintje
  12. 07:30
    Picknick met taart
  13. 07:35
    Friends van Heartlake City
  14. 07:57
    De Pet Op!
  15. 08:00
    Ketnet Swipe
  16. 08:05
    Mega Mindy
  17. 08:30
    Ketnet Swipe
  18. 08:35
    Nachtwacht
  19. 09:00
    Ketnet Swipe
  20. 09:05
    Mijn urban is top: Compilatie
  21. 09:45
    Ketnet Swipe
  22. 09:50
    Gaming Show
  23. 10:15
    Ketnet Swipe
  24. 10:20
    De week van Karrewiet
  25. 10:30
    Ninjago: Masters of Spinjitzu
  26. 10:53
    Muziekclip Ketnet Musical
  27. 10:55
    De week van Karrewiet
  28. 11:05
    Hubert & Takako
  29. 11:10
    Zig & Sharko
  30. 11:20
    Yakari
  31. 11:30
    Ringel Singel 19
  32. 11:40
    Mijn robot en ik
  33. 11:53
    Chop Chop Ninja Challenge
  34. 11:54
    Chop Chop Ninja Challenge
  35. 11:55
    W817
  36. 12:10
    W817
  37. 12:25
    Thunderbirds are go!
  38. 12:48
    Piggy Tales, Pig at Work
  39. 12:50
    En daarmee basta
  40. 13:05
    En daarmee basta
  41. 13:23
    Beet Party
  42. 13:25
    Freek op safari
  43. 13:35
    Jungle-beat
  44. 13:40
    Floopaloo, waar ben je?
  45. 13:50
    Marcus Level
  46. 14:00
    Mega Mindy en het zwarte kristal
  47. 15:20
    Mega Mindy
  48. 15:45
    Mega Mindy: reis in de tijd
  49. 16:44
    De Pet Op!
  50. 16:45
    Rox
  51. 17:10
    Prinsessia
  52. 17:25
    The Matt Hatter Chronicles
  53. 17:48
    Muziekclip Ketnet Musical
  54. 17:50
    De week van Karrewiet
  55. 18:00
    Sam Fox, extreme avonturen
  56. 18:25
    De Jungle Bende lost het op
  57. 18:35
    Hubert & Takako
  58. 18:40
    Fish Hooks
  59. 19:02
    De Pet Op!
  60. 19:05
    6tien
  61. 19:25
    Mr. Bean
  62. 19:50
    Shaun het schaap
  63. 19:58
    Pause
  64. 21:15
    De Ridder
  65. 22:05
    Pause
  1. 06:01
    Groene monumenten
  2. 06:23
    Groene monumenten
  3. 06:45
    Rijk verleden
  4. 07:19
    Retourtje toen
  5. 07:51
    Nederland toen
  6. 08:00
    Gouden amusement
  7. 08:31
    Dad's Army
  8. 09:01
    Plattelanders
  9. 09:30
    Sil de strandjutter
  10. 10:17
    Rijk verleden
  11. 10:31
    De Gouden Jaren
  12. 11:00
    De reistafel
  13. 11:30
    De plaat blijft hangen
  14. 12:00
    Groene monumenten
  15. 12:22
    Groene monumenten
  16. 12:45
    Rijk verleden
  17. 13:18
    Retourtje toen
  18. 13:51
    Nederland toen
  19. 14:00
    Gouden amusement
  20. 14:31
    Dad's Army
  21. 15:01
    Plattelanders
  22. 15:30
    Sil de strandjutter
  23. 16:17
    Rijk verleden
  24. 16:31
    De Gouden Jaren
  25. 17:00
    De reistafel
  26. 17:30
    De plaat blijft hangen
  27. 18:00
    Ontdek je plekje
  28. 18:31
    Ontdek je plekje
  29. 19:00
    Een cijfer voor je leven
  30. 19:14
    Een cijfer voor je leven
  31. 19:30
    Gouden amusement
  32. 20:01
    Classical Destinations
  33. 20:30
    James Herriot
  34. 21:23
    Rijk verleden
  35. 21:32
    Liefde Gezocht
  36. 22:00
    Rondje Wadden
  37. 22:30
    Mijlpalen in de 20e eeuw
  38. 23:00
    Top 40 Hitdossier
  39. 23:29
    Bewogen verhalen
  40. 00:00
    Ontdek je plekje
  41. 00:31
    Ontdek je plekje
  42. 01:00
    Een cijfer voor je leven
  43. 01:14
    Een cijfer voor je leven
  44. 01:30
    Gouden amusement
  45. 02:01
    Classical Destinations
  46. 02:30
    James Herriot
  47. 03:22
    Rijk verleden
  48. 03:32
    Liefde Gezocht
  49. 04:00
    Rondje Wadden
  50. 04:29
    Mijlpalen in de 20e eeuw
  51. 05:00
    Top 40 Hitdossier
  52. 05:29
    Bewogen verhalen
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 19:10
    North America
  4. 20:00
    Journaal
  5. 20:05
    Vranckx
  6. 20:35
    The Bridge
  7. 21:35
    The Bridge
  8. 22:35
    Simon and the Oaks
  9. 00:35
    Mistaken for Strangers
  10. 01:45
    Herhalingen
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 11:00
    Saturday Kitchen Live
  3. 12:30
    James Martin: Home Comforts
  4. 13:00
    Football Focus
  5. 14:00
    News
  6. 14:15
    Rugby League: Super League Highlights
  7. 15:15
    Bargain Hunt
  8. 16:15
    Escape to the Country
  9. 17:00
    Final Score
  10. 18:10
    News
  11. 18:20
    Regional News and Weather
  12. 18:30
    Pointless Celebrities
  13. 19:20
    Strictly Come Dancing
  14. 21:25
    The National Lottery: 5-Star Family Reunion
  15. 22:15
    Casualty
  16. 23:05
    News
  17. 23:25
    Match of the Day
  18. 00:45
    The NFL Show
  19. 01:15
    Weather for the Week Ahead
  20. 01:20
    News
  1. 07:00
    The Women's Football Show
  2. 07:35
    From This Day Forward
  3. 09:05
    Berlin Express
  4. 10:30
    Golf: Ryder Cup
  5. 12:00
    Lost Land of the Volcano
  6. 13:00
    Great British menu
  7. 13:30
    Great British menu
  8. 14:00
    Great British menu
  9. 14:30
    Homes Under the Hammer
  10. 15:15
    Nature's Weirdest Events
  11. 16:15
    Flog It!
  12. 17:10
    The Hairy Bikers' Chicken and Egg
  13. 18:10
    Gardeners' World
  14. 19:10
    Inside the Commons
  15. 20:10
    The Great British Bake Off: An Extra Slice
  16. 20:40
    Dad's Army
  17. 21:10
    Betjeman and Me: Rick Stein's Story
  18. 22:00
    Railway Nation
  19. 23:00
    Performance Live! Kate Tempest
  20. 00:00
    Artsnight London
  21. 01:00
    Live at the Apollo
  22. 01:30
    Golf: Ryder Cup
  23. 03:00
    The Walker
  24. 04:40
    Pause
  1. 06:30
    Pause
  2. 20:00
    Lost Kingdoms of South America
  3. 21:00
    Clydebuilt: The Ships That Made the Commonwealth
  4. 22:00
    Beck
  5. 23:30
    Do We Really Need the Moon?
  6. 00:30
    Horizon
  7. 01:30
    Top of the Pops
  8. 02:05
    Top of the Pops
  9. 02:40
    Top of the Pops
  10. 03:20
    Do We Really Need the Moon?
  1. 06:40
    New Tricks
  2. 07:30
    Death in paradise
  3. 08:25
    Death in paradise
  4. 09:20
    Midsomer murders
  5. 10:00
    Midsomer murders
  6. 10:50
    Father Brown
  7. 11:35
    Death in paradise
  8. 12:30
    Death in paradise
  9. 13:25
    New Tricks
  10. 14:15
    New Tricks
  11. 15:10
    Midsomer murders
  12. 15:55
    Midsomer murders
  13. 16:55
    Father Brown
  14. 17:55
    Death in paradise
  15. 19:00
    Death in paradise
  16. 20:05
    Father Brown
  17. 21:00
    The Living and the Dead
  18. 22:05
    Unforgotten
  19. 23:05
    DCI Banks
  20. 00:00
    The Living and the Dead
  21. 01:00
    Unforgotten
  22. 01:45
    Inspector Banks
  23. 02:35
    Midsomer murders
  24. 03:15
    Midsomer murders
  25. 04:05
    New Tricks
  26. 05:00
    New Tricks
  27. 05:50
    New Tricks
  1. 06:20
    Lockie Leonard
  2. 06:45
    Lockie Leonard
  3. 07:10
    Paula und die wilden Tiere
  4. 07:35
    Motzgurke.tv
  5. 08:00
    Checker Can
  6. 08:25
    neuneinhalb
  7. 08:35
    Die Pfefferkörner
  8. 09:00
    Die Pfefferkörner
  9. 09:30
    Die Pfefferkörner
  10. 10:00
    Tagesschau
  11. 10:03
    Tierisch gut!
  12. 10:45
    Der XXL-Ostfriese
  13. 11:30
    Quarks im Ersten
  14. 12:00
    Tagesschau
  15. 12:05
    In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
  16. 12:55
    Tagesschau
  17. 13:00
    Am Anfang war der Seitensprung
  18. 14:30
    Reiff für die Insel - Neubeginn
  19. 16:00
    W wie Wissen
  20. 16:30
    Weltspiegel-Reportage: Hochzeit mit Hindernissen
  21. 17:00
    Tagesschau
  22. 17:10
    Brisant
  23. 17:47
    Das Wetter im Ersten
  24. 17:50
    Tagesschau
  25. 18:00
    Sportschau
  26. 18:30
    Sportschau
  27. 19:57
    Lotto am Samstag
  28. 20:00
    Tagesschau
  29. 20:15
    Spiel für Dein Land
  30. 23:15
    Tagesthemen
  31. 23:35
    Das Wort zum Sonntag
  32. 23:40
    Der Pathologe - Mörderisches Dublin
  33. 01:10
    Tagesschau
  34. 01:15
    Die Killer-Brigade
  35. 02:58
    Tagesschau
  36. 03:00
    Der Callgirl Club
  37. 04:38
    Tagesschau
  38. 04:40
    Weltspiegel-Reportage: Hochzeit mit Hindernissen
  39. 05:13
    Tagesschau
  40. 05:15
    Brisant
  41. 05:30
    Willi wills wissen
  42. 05:55
    Wissen macht Ah!
  1. 06:00
    Die Klimaretter - Wer spart, gewinnt!
  2. 06:20
    pur+
  3. 06:45
    Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood
  4. 07:00
    Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood
  5. 07:10
    Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood
  6. 07:20
    Ein Fall für TKKG
  7. 07:45
    4 1/2 Freunde
  8. 08:10
    1, 2 oder 3
  9. 08:35
    Bibi Blocksberg
  10. 09:00
    heute Xpress
  11. 09:03
    Bibi Blocksberg
  12. 09:30
    Bibi und Tina
  13. 09:55
    Heidi
  14. 10:15
    Pippi Langstrumpf
  15. 10:40
    Pippi Langstrumpf
  16. 11:05
    heute Xpress
  17. 11:10
    Die Küchenschlacht - der Wochenrückblick
  18. 12:55
    heute Xpress
  19. 13:00
    Inspector Barnaby
  20. 14:40
    Rosamunde Pilcher: Melodie der Herzen
  21. 16:15
    Lafer!Lichter!Lecker!
  22. 17:00
    Heute Xpress
  23. 17:05
    Länderspiegel
  24. 17:45
    Menschen - Das Magazin
  25. 18:00
    ML Mona Lisa
  26. 18:35
    Hallo Deutschland
  27. 19:00
    Heute
  28. 19:20
    Wetter vor acht
  29. 19:25
    Herzensbrecher - Vater von vier Söhnen
  30. 20:15
    Willkommen bei Carmen Nebel
  31. 23:15
    Heute-Journal
  32. 23:30
    Das aktuelle Sportstudio
  33. 00:55
    heute-show
  34. 01:30
    Coogans großer Bluff
  35. 03:00
    Sinola
  36. 04:25
    SOKO Leipzig
  37. 05:10
    ZDF.reportage
  38. 05:40
    hallo deutschland
  1. 06:30
    Reisen für Genießer
  2. 06:55
    Xenius: Was leisten Zoos heute?
  3. 07:25
    Xenius
  4. 07:50
    360° Geo Reportage
  5. 08:45
    360° Geo Reportage
  6. 09:25
    360° Geo Reportage
  7. 10:20
    Die Gewaltigen
  8. 12:00
    Auf den Dächern der Stadt
  9. 12:45
    Auf den Dächern der Stadt
  10. 13:30
    Futuremag
  11. 14:00
    Yourope
  12. 14:30
    Mit offenen Karten
  13. 14:40
    Das Meer der Anden
  14. 15:25
    Peru, in den Wäldern des Amazonas
  15. 16:10
    Die großen Mythen
  16. 16:35
    Die großen Mythen
  17. 17:05
    ARTE Reportage
  18. 17:55
    Phantome der Wüste
  19. 18:45
    Zu Tisch im ...
  20. 19:10
    Catherine Deneuve liest Modegetuschel ...
  21. 19:15
    ARTE Journal
  22. 19:30
    360° Geo Reportage
  23. 20:15
    La Traviata by Sofia Coppola & Valentino
  24. 22:30
    Catherine Deneuve liest Modegetuschel ...
  25. 22:35
    Indian Summers
  26. 23:45
    Indischer Sommer
  27. 00:35
    Schuld sind immer die Anderen
  28. 02:05
    Catherine Deneuve liest Modegetuschel ...
  29. 02:10
    Was ist Haute Couture?
  30. 03:10
    Catherine Deneuve liest Modegetuschel ...
  31. 03:15
    Tiere im Fokus
  32. 03:40
    Karl - Mein bester Freund Marco
  33. 03:45
    360° Geo Reportage
  34. 04:30
    Kurioses aus der Tierwelt: Ungewöhnliche Eltern: Das Seepferdchen und die Hyäne
  35. 04:58
    Pause
  36. 05:00
    Kurzschluss - Das Magazin
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:19
    Le journal de l'économie
  4. 06:23
    Météo
  5. 06:26
    Afrique presse
  6. 06:53
    Pardonnez-moi
  7. 07:13
    Le court du jour: Imaginez un monde
  8. 07:16
    TTC (Toutes taxes comprises)
  9. 07:44
    L'invité
  10. 07:53
    Courts séjours
  11. 08:00
    Journal Radio Canada
  12. 08:26
    Journal TV 5
  13. 08:39
    Zap In.ch
  14. 09:05
    Flash info
  15. 09:09
    Percy et ses amis
  16. 09:21
    Chico Chica Boumba Pepper School
  17. 09:25
    Sherlock Yack, Zoo-détective
  18. 09:38
    Chronokids
  19. 09:47
    Zip Zip
  20. 09:58
    Zip Zip
  21. 10:10
    Foot 2 rue extrême
  22. 10:32
    Tactik
  23. 11:00
    Flash info
  24. 11:02
    7 jours sur la planète
  25. 11:29
    Destination francophonie
  26. 11:33
    Version française
  27. 12:00
    Flash info
  28. 12:02
    Midi en France
  29. 12:56
    #VF
  30. 13:01
    Épicerie fine: Terroirs gourmands
  31. 13:30
    Journal belge
  32. 14:00
    Même le dimanche
  33. 15:31
    Bateaux de luxe
  34. 15:44
    Tendance XXI
  35. 16:11
    Chansons à aimer
  36. 16:26
    #VF
  37. 16:32
    Acoustic
  38. 17:00
    Flash info
  39. 17:02
    300 millions de critiques
  40. 17:55
    #VF
  41. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  42. 18:23
    Terriennes
  43. 18:27
    Météo
  44. 18:31
    L'invité
  45. 18:40
    Les quatre saisons du petit train rouge
  46. 19:32
    Les quatre saisons du petit train rouge
  47. 20:26
    Merci Professeur
  48. 20:30
    Journal France 2
  49. 20:56
    Météo
  50. 21:00
    Tout le monde joue
  51. 22:53
    #VF
  52. 23:00
    Journal suisse
  53. 23:26
    Journal Afrique
  54. 23:45
    L'invité
  55. 23:54
    Météo
  56. 23:57
    Après moi
  57. 01:22
    Acoustic
  58. 01:50
    Stars parade
  59. 02:16
    On n'est pas que des cobayes!
  60. 02:30
    Journal TV 5
  61. 02:50
    Météo
  62. 02:54
    Le Point
  63. 03:50
    C'est pas le bout du monde
  64. 04:00
    Journal TV 5
  65. 04:20
    Météo
  66. 04:23
    À bon entendeur
  67. 04:51
    Je sais pas vous
  68. 04:54
    C dans l'air
  1. 06:00
    Avanti! Avanti!
  2. 06:30
    Avanti! Avanti!
  3. 07:00
    Die Sendung mit der Maus
  4. 07:30
    Sehen statt Hören
  5. 08:00
    Service: Zuhause
  6. 08:30
    Brandgefährlich, heiß begehrt
  7. 09:00
    Nordmagazin
  8. 09:30
    Hamburg Journal
  9. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  10. 10:30
    buten un binnen | regionalmagazin
  11. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  12. 11:30
    Unsere Geschichte - Als Tante Emma Konkurrenz bekam
  13. 12:15
    Weltreisen
  14. 12:45
    Die Straße von Messina - Zwischen Sizilien und Kalabrien
  15. 13:30
    Elefant, Tiger & Co.
  16. 13:55
    Sportclub live - 3. Liga: VfL Osnabrück - Jahn Regensburg
  17. 16:00
    Der Kramermarkt in Oldenburg
  18. 17:35
    Rute raus, der Spaß beginnt!
  19. 18:00
    Nordtour
  20. 18:45
    DAS!
  21. 19:30
    Ländermagazine
  22. 20:00
    Tagesschau
  23. 20:15
    Tatort
  24. 21:45
    NDR Klassik Open Air: Die große Operngala
  25. 23:15
    Die Erbschaft
  26. 00:15
    Der Athen-Krimi - Trojanische Pferde
  27. 01:45
    40 Jahre extra 3
  28. 02:45
    Hallo Niedersachsen
  29. 03:15
    Nordmagazin
  30. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  31. 04:15
    Hamburg Journal
  32. 04:45
    buten un binnen | regionalmagazin
  33. 05:15
    DAS!
  1. 06:20
    Lokalzeit aus Bonn
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Duisburg
  3. 07:20
    Sehen statt Hören
  4. 07:50
    Die Sendung mit dem Elefanten - mit Elternticker
  5. 08:15
    Heiraten macht mich nervös
  6. 09:45
    Aktuelle Stunde
  7. 10:30
    Lokalzeit
  8. 11:00
    10 Dinge, die du wissen musst! - Albert Einstein
  9. 11:30
    Die Sendung mit der Maus
  10. 12:00
    Wissen macht Ah! - 9531 Minuten
  11. 12:25
    Quarks: Was Sie über Fett wissen sollten
  12. 12:55
    W wie Wissen
  13. 13:25
    Erlebnisreisen-Tipp
  14. 13:30
    Westwärts zieht der Wind - Eine Fahrradtour vom Münsterland nach Holland
  15. 14:00
    Sport im Westen live: Fußball 3. Liga, 10. Spieltag
  16. 16:00
    Ausgerechnet Katze
  17. 16:45
    Taminas ReiseTest
  18. 17:15
    Land und lecker
  19. 17:45
    Kochen mit Martina und Moritz
  20. 18:15
    Einfach und köstlich - Kochen mit Björn Freitag
  21. 18:45
    Aktuelle Stunde
  22. 19:30
    Lokalzeit
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    Tatort
  25. 21:45
    Ladies Night
  26. 22:30
    Tatort
  27. 00:00
    kurz und gut 2016
  28. 02:30
    Dittsche - Das wirklich wahre Leben
  29. 03:00
    Heiraten macht mich nervös
  30. 04:30
    Wunderschön! Von Wandern und Fliegen - Der Sauerland-Höhenflug
  1. 06:32
    Schubert - Klavierstücke Nr. 1
  2. 06:45
    Massenet - Meditation uit "Thaïs"
  3. 06:51
    Poulenc - Sonate voor klarinet deel 2
  4. 06:57
    Beethoven - Vioolromance Nr. 1
  5. 07:04
    Mozart - Pianoconcert Nr. 17 deel 3
  6. 07:12
    Mendelssohn Ouverture Midzomernacht
  7. 07:12
    Ensemble Una Stella
  8. 07:26
    Llywelyn - Mutata Consilia
  9. 07:45
    Franz Liszt Concours - János Balázs
  10. 08:22
    Bach - Brandenburgs Concert nr. 5
  11. 08:25
    Schumann - Davidsbündlertänze
  12. 08:44
    deFilharmonie Tsjaikovski Symfonie Nr. 5
  13. 08:59
    Albéniz - Iberia, Boek 1
  14. 09:30
    Windkracht 10
  15. 10:30
    Beethoven - Symfonie Nr. 6 deel 2
  16. 10:32
    Workshop for the Future of Music
  17. 10:32
    Tosti - Vorrei morire
  18. 10:37
    Bach - Prelude en fuga nr. 24
  19. 10:50
    Vivaldi - Concerto di Dresda
  20. 11:00
    Bortnjanski - Sey dén yehó zhe sotvori Hospód
  21. 11:06
    Schubert - Klavierstück nr. 3
  22. 11:11
    Innsbruck in de zomer
  23. 11:29
    Zingende Beethoven
  24. 11:31
    Les Salons de Musique: Opus 5
  25. 12:37
    Franz Liszt Concours - Ivan Penkov
  26. 12:51
    Het Archief: Murray Perahia - Pianoconcerten 1 en 2
  27. 13:19
    Rameau - Gavotte et doubles
  28. 13:26
    Vivaldi - Concert voor 2 violen Op.3-8
  29. 13:36
    Bach Brandenburgsconcert Nr. 3
  30. 13:47
    Beethoven - Gott, welch Dunkel hier
  31. 14:00
    Scarlatti - La Giuditta
  32. 14:05
    Europa Konzert 2006 - Praag
  33. 15:22
    Classical Clips
  34. 15:45
    Les Salons de Musique: Opus 4
  35. 16:43
    Sjostakovitsj Wals Nr. 1 uit de Jazz Suite NR. 1
  36. 16:46
    Hahn - L'Heure exquise
  37. 16:46
    Mahler - Symfonie Nr. 5
  38. 16:49
    Burke/Van Heusen - Here's That Rainy Day
  39. 16:53
    Internationaal Franz Liszt Concours - Ave Maris Stella
  40. 17:00
    Bartok - Vioolsonate Nr. 1 deel 2
  41. 17:10
    Innsbruck in de herfst
  42. 17:30
    Mambo! Gustavo Dudamel live in Caracas
  43. 18:30
    Het Archief: Martha Argerich
  44. 18:47
    Händel - Water Music Suite Nr. 1
  45. 19:17
    Mozart - 4 delen uit serenade "Haffner"
  46. 19:34
    Franz Liszt Concours - Mariam Batsashvili
  47. 19:50
    The Changing Seasons
  48. 20:07
    Keller Kwartet speelt Haydn
  49. 20:30
    Fauré - Requiem
  50. 20:30
    Absolute Prokofiev: Het vijfde concert
  51. 21:16
    The Rolston Sessions
  52. 21:56
    The 12 Cellists in Moskou
  53. 22:34
    Mozart - Non piu di fiori
  54. 22:41
    Massenet - Nuit d'Espagne
  55. 22:45
    Ravel La Valse
  56. 22:56
    Duke Ellington Songs
  57. 23:10
    Genzmer - Suite in C-groot
  58. 23:14
    Henk Wieman - Ena
  59. 23:18
    Schubert - Klavierstück nr. 3
  60. 23:23
    Offenbach - Concerto militaire deel 3
  61. 23:45
    Innsbruck in de herfst
  62. 00:00
    Verdi - Aida
  63. 00:01
    Humperdinck - Hänsel und Gretel
  64. 01:55
    Lang Lang in Wenen, deel 1
  65. 02:41
    Berliner in Staatsoper Unter den Linden
  66. 04:02
    Les Salons de Musique - Opus 20
  67. 04:02
    The 12 Cellists in Moskou
  68. 05:07
    50th Anniversary Vienna State Opera
  69. 05:31
    Bach - Die Kunst der Fuge (selectie)
  1. 06:00
    Intermezzo
  2. 08:30
    La Walkyrie
  3. 12:10
    Intermezzo
  4. 12:30
    Violette et mister B
  5. 13:55
    Maïa
  6. 15:25
    Intermezzo
  7. 16:30
    Tugan Sokhiev dirige Dutilleux et Tchaïkovski
  8. 18:00
    Brahms : sonates pour piano n°1 & 3
  9. 19:40
    Intermezzo
  10. 20:30
    La Fiancée du tsar
  11. 23:00
    Intermezzo
  12. 23:30
    Quincy Jones Big Band (2/2)
  13. 00:00
    Dinant Jazz Festival 2011
  14. 01:00
    Ahmad Jamal Trio
  15. 01:45
    Pharoah Sanders
  16. 03:35
    Oslo Jazz Festival 2014
  17. 04:40
    Intermezzo
  1. 06:00
    Voetbal: WK onder 17 (Jordanië)
  2. 07:30
    Futsal: World Cup (Colombia)
  3. 08:30
    Futsal: World Cup (Colombia)
  4. 09:15
    Paardensport: Los Angeles Masters in Speed Challenge (VS)
  5. 10:30
    Superbike: WK in Magny Cours (Frankrijk)
  6. 11:15
    Skispringen
  7. 12:15
    Skispringen
  8. 14:00
    Futsal: World Cup (Colombia)
  9. 15:00
    Superbike: WK in Magny Cours (Frankrijk)
  10. 15:45
    Wielrennen: Ronde van Lombardije (Italië)
  11. 17:15
    Futsal: World Cup (Colombia)
  12. 18:00
    Futsal: World Cup (Colombia)
  13. 18:40
    Nieuws: Bulletin
  14. 18:45
    Futsal: World Cup (Colombia)
  15. 20:30
    Futsal: World Cup (Colombia)
  16. 21:15
    Futsal: World Cup (Colombia)
  17. 22:55
    Nieuws: Bulletin
  18. 23:00
    Skispringen
  19. 00:00
    Vechtsport: Superkombat
  20. 01:30
    Watts
  21. 02:00
    Futsal: World Cup (Colombia)
  22. 03:00
    Skispringen
  23. 04:30
    Futsal: World Cup (Colombia)
  24. 05:30
    Wielrennen: Ronde van Lombardije (Italië)
  1. 06:00
    Ghadi
  2. 07:45
    Hollywood Buzz
  3. 08:20
    Mortal Kombat
  4. 10:00
    The Dresser
  5. 11:50
    The Program
  6. 13:35
    Hollywood on set
  7. 14:05
    The Nut Job
  8. 15:30
    Where Hope Grows
  9. 17:10
    Ricki and the Flash
  10. 18:55
    Paul Blart: Mall Cop 2
  11. 20:30
    Kindergarten Cop 2
  12. 22:10
    Pan
  13. 00:05
    Horrible Bosses 2
  14. 01:50
    The Little Death
  15. 03:25
    All the King's Men
  16. 05:30
    Hollywood on set
  1. 06:00
    American dad!
  2. 06:19
    American dad!