Ayaan Hirsi Ali

De behandeling in de Tweede Kamer van het integratierapport van de commissie Blok gaat niet door. De VVD heeft meer tijd nodig om het debat goed voor te bereiden. Waar moeten de liberalen nog over nadenken? Tweede-Kamerlid voor de VVD Ayaan Hirsi Ali geeft het antwoord.

De NS mag van het kabinet in ieder geval tot 2015 het treinvervoer in ons land blijven verzorgen, maar de prestaties moeten ieder jaar verbeteren. Vraag aan de hoogste baas bij de spoorwegen, Aad Veenman: is de NS nu weer gewoon een publiek bedrijf geworden?

Twee op één cel, hopeloze gevallen niet langer behandelen: het gevangenisregime in Nederland wordt de komende jaren strenger. Een debat hierover met Peter Jägers, hoofd gevangeniswezen op het ministerie van Justitie en Gerard de Jonge, strafrechtdeskundige aan de universiteit van Maastricht.

Windows Media
Real
 
Langzaam internet (smalband)
Snel internet (breedband)

    help?