Aart Jan de Geus

Ondanks alle maatregelen van het kabinet heeft Nederland de snelst stijgende werkloosheid van de 25 landen in de Europese Unie. Wat gaat minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Aart Jan de Geus (CDA) in 2005 doen om meer mensen aan het werk te krijgen.

> Zeehonden vogelvrij?
Greenpeace staakt de strijd tegen het doodknuppelen van zeehondjes. Wat is de diepere gedachte achter deze beleidswijziging? Een gesprek met Liesbeth van Tongeren, algemeen directeur Stichting Greenpeace Nederland.

> Blijven of weggaan?
In de Tweede Kamer en binnen het kabinet is er steeds meer twijfel over de vraag of de Nederlandse militairen in Irak niet beter langer kunnen blijven. In Buitenhof een discussie hierover met Hans van den Broek, oud-minister van Buitenlandse Zaken, Hans Couzy, oud bevelhebber der strijdkrachten en Adriaan van Vuren, generaal-majoor buiten dienst.

Windows Media
Real
 
Langzaam internet (smalband)
Snel internet (breedband)

    help?