dinsdag
6
december
2005
20:02
747 AM
|
Vanavond het Gesproken Uitzicht van Sascha van der Aa, freelance tekstschrijver in Amsterdam, Aad van Nieuwkerk in gesprek met Lukas Simonis, de Radio Bergeijk radioreportage, Music Hall rechtstreeks met optredens van Wim de Bie, Erik Lindner (met proza), Joost Zwagerman (met gedichten) en Ton Rozeman, muziek van de Nederlandse groep CHACDA. Na tienen wandelt Marten Minkema met Gunnar Daan door het nieuwe centrum van Alphen aan den Rijn en de dagsluiting is wederom van Micha Wertheim.
EERSTE UUR Gesproken Uitzicht Deze keer van Sascha van der Aa, freelance tekstschrijver in Amsterdam Over Muziek Aad van Nieuwkerk sprak met Lukas Simonis, werkzaam bij WORM, centrum voor experimentele kunst in Rotterdam, hij is muzikant en maker van hoorspelen Een radioreportage van Radio Bergeijk TWEEDE UUR Music Hall Rechtstreeks vanuit Studio Desmet en vrij toegankelijk voor publiek. Adres: Plantage Middenlaan 4a in Amsterdam. Met optredens van Wim de Bie, Erik Lindner (met proza), Joost Zwagerman (met gedichten) en Ton Rozeman. En muziek van de Nederlandse groep CHACDA.
DERDE UUR Architectuur met Marten Minkema Marten Minkema wandelt met Gunnar Daan door het nieuwe centrum van Alphen aan de Rijn. Daan is coördinerend architect van het 'masterplan' voor Alphen, waarin de lange geschiedenis die teruggaat tot de Romeinen moet doorklinken. Muziek uit de Caraïben met Bas Springer Waar was Wertheim vandaag? De dagsluiting door cabaretier Micha Wertheim
|
|