Aflevering Nr. 24 
De Avonden
donderdag 12 juni 2008 19:00
Boogie Nights, Hans Keller over zijn film ‘Kees Fens, erfgenaam van een lege hemel’, Schone Zaken met Michael de Jong, Bente Hamel bericht vanaf Oerol over ‘Schokland & ik’, Rob van Bavel over het stripblad Eppo, en ‘Try out’.
EERSTE UUR
 
Boogie Nights
Het muzikale universum van Roel Bentz van den Berg en Martijn Stoffer. Een tijdloze mix van blues, jazz, rhythm and blues, country, soul, singer/songwriters, alternatieve en elementaire rock and roll.
 
TWEEDE UUR
 
Anton de Goede ontmoet televisiemaker Hans Keller naar aanleiding van diens film ‘Kees Fens, erfgenaam van een lege hemel’, die op 16 juni in première gaat tijdens het Holland Festival en diezelfde avond op de Nederlandse televisie te zien is.
 
Schone Zaken
Een passant vertelt over een boek of kunstwerk dat hem of haar heel dierbaar is. Bluesmuzikant Michael de Jong vertelt over de brieven van Vincent van Gogh die hij aan zijn broer Theo schreef.
 
DERDE UUR
 
Morgen wordt in Park Sonsbeek in Arnhem de tiende Sonsbeek internationale beeldententoonstelling geopend. Anna Tilroe, artistiek directeur van de tentoonstelling, licht toe wat Sonsbeek 2008 te bieden heeft. Volgende week in De Avonden volgt een verslag.
 
Maarten Westerveen in gesprek met stripuitgever Rob van Bavel over het stripblad Eppo, dat na twintig jaar terugkeert. Ook tekenaar Dick Matena heeft zich aan het blad verbonden.
 
Ter gelegenheid van de opening van het Oerol Festival komende vrijdag bericht radiomaker Bente Hamel vanaf het eiland onder meer over haar produktie ‘Schokland & ik’.
 
‘Try out’
Reclamemaker Joost van de Loo bericht over nieuwe media experimenten binnen de (inter)nationale cultuursector.
Boogie Nights
Bevat audio
Kees Fens, erfgenaam van een lege hemel
Bevat audio
Eppo
Bevat audio
F400share.com
Bevat audio