Aftellen tot kerst...
Kerstspecial bij Dwars Plus
De kerst bezongen en verklankt door muzikanten die eerder bij Dwars te gasten waren.
Sinds jaar en dag staat de uitzending voorafgaande aan de kerst in het teken van de op uitnodiging gemaakte kerstliederen. Ofwel, de kerst bezongen en verklankt door muzikanten die eerder bij Dwars, en voorheen De Avonden, te gasten waren. Thuis opgenomen liedjes die per post of e-mail werden opgestuurd. En liedjes variërend van de bekende kerst traditionals, weliswaar op een geheel eigen wijze vertolkt, tot kerst-protest songs en overige interpretaties.
Zo waren er in voorgaande jaren bijdragen van o.a. Lambchop, The Handsome Family, Low, The Anomoanon, Piano Magic, Songs: Ohia, Movietone, Herrmann & Kleine, The Lonesome Organist, Early Day Miners, Little Wings, Mùm, Savoy Grand, M.Ward, No Neck Blues Band, Richard Youngs, L’Altra, Tarentel, The American Analog Set, Herman Düne, Anne Laplantine, Kiila, Greg Weeks, Don Nino, Malcolm Middleton, Fern Knight, The Mountain Goats, Rivulets, Domotic, Chris Knox, Minotaur Shock, Encre en nog vele anderen.
In de nacht van vrijdag 22 december op zaterdag 23 december, tussen 0.00 en 01.00 uur, is er bij Dwars Plus een kerstcompilatie te horen, met onder meer een nieuwe kerstbijdrage van PG Six. Tot die tijd, maar ook uiteraard op de dagen erna, kun je je op deze plek warmdraaien voor de kerst. Dat wil zeggen, via de links aan de rechterzijde van de kantlijn is een select aantal kerstsongs luisterbaar. De andere bijdragen zijn in de uitzending verwerkt.
Namens Dwars: Fijne kerstdagen en alvast een gezond 2007.