opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO Cultura
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Viceland
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:10
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:10
    NOS Journaal (NOS)
  9. 07:20
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:30
    NOS Journaal (NOS)
  11. 07:40
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  13. 08:10
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:20
    NOS Journaal (NOS)
  15. 08:35
    NOS Journaal (NOS)
  16. 08:40
    NOS Journaal (NOS)
  17. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  18. 09:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  19. 09:30
    NOS Journaal (NOS)
  20. 09:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  21. 10:00
    NOS Journaal (NOS)
  22. 10:15
    Kook mee met MAX (MAX)
  23. 10:30
    NOS Journaal (NOS)
  24. 10:40
    NOS Journaal (NOS)
  25. 10:50
    NOS Journaal (NOS)
  26. 11:05
    Elfsteden Zwemtocht (KRO-NCRV)
  27. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  28. 12:20
    NOS Journaal (NOS)
  29. 12:35
    NOS Journaal (NOS)
  30. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  31. 13:20
    NOS Journaal (NOS)
  32. 13:35
    NOS Journaal (NOS)
  33. 14:00
    NOS Journaal (NOS)
  34. 14:15
    Kook mee met MAX (MAX)
  35. 14:30
    NOS Journaal (NOS)
  36. 14:40
    NOS Journaal (NOS)
  37. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  38. 15:20
    NOS Journaal (NOS)
  39. 15:35
    NOS Journaal (NOS)
  40. 16:00
    Laat op één (KRO-NCRV)
  41. 16:58
    Socutera (Socutera)
  42. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  43. 17:10
    Allemaal Familie (WNL)
  44. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  45. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  46. 18:50
    NOS Sportjournaal (NOS)
  47. 19:05
    M (KRO-NCRV)
  48. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  49. 20:35
    Floortje Naar Het Einde Van De Wereld (BNNVARA)
  50. 21:15
    Bad Banks (AVROTROS)
  51. 22:15
    De Opvolgers (WNL)
  52. 23:00
    Laat op één (KRO-NCRV)
  53. 00:00
    NOS Journaal (NOS)
  54. 00:25
    Laat op één (KRO-NCRV)
  55. 01:25
    EenVandaag (AVROTROS)
  56. 02:00
    NOS Journaal (NOS)
  57. 02:10
    NOS Journaal (NOS)
  58. 05:55
    Nederland in Beweging (MAX)
  1. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  2. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  3. 07:20
    NOS Journaal (NOS)
  4. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  5. 07:40
    NOS Journaal (NOS)
  6. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  7. 08:15
    NOS Journaal (NOS)
  8. 08:20
    NOS Journaal (NOS)
  9. 08:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  10. 08:40
    NOS Journaal (NOS)
  11. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  12. 09:15
    Hollandse Zaken (MAX)
  13. 10:00
    De Reünie (KRO-NCRV)
  14. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  15. 11:15
    NOS Journaal (NOS)
  16. 11:35
    Elfsteden Zwemtocht (KRO-NCRV)
  17. 12:25
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  18. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  19. 13:20
    Het ei van Midas (MAX)
  20. 14:10
    Bushpiloten (EO)
  21. 14:45
    De vloer op (Human)
  22. 15:15
    De Opvoeders (EO)
  23. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  24. 16:25
    Kijken in de ziel: Religieuze Leiders (NTR)
  25. 17:20
    De slimste mens (KRO-NCRV)
  26. 18:10
    A Place to call Home (MAX)
  27. 19:00
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  28. 19:35
    Verborgen verleden (NTR)
  29. 20:30
    De slimste mens (KRO-NCRV)
  30. 21:15
    De Kunstdetective (MAX)
  31. 22:00
    Nieuwsuur (NOS)
  32. 22:35
    2Doc Kort (Human)
  33. 22:55
    Change Your Mind (Human)
  34. 23:40
    Kunstuur (AVROTROS)
  35. 00:05
    De Nachtzoen (EO)
  36. 00:15
    Nieuwsuur (NOS)
  37. 01:00
    Nieuwsuur (NOS)
  38. 01:35
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35
    Mullewapp (Teleac)
  3. 06:40 vpro
    Sarah en Eend (VPRO)
  4. 06:45
    Sesamstraat (NTR)
  5. 07:00
    Noddy, de detective (KRO-NCRV)
  6. 07:15 vpro
    Ringel Singel 19 (VPRO)
  7. 07:20 vpro
    Dokter Hond (VPRO)
  8. 07:35
    Pieter Konijn (KRO)
  9. 07:45
    Masha en de beer (NTR)
  10. 07:55
    Lassie Animated (EO)
  11. 08:15
    Wickie de Viking (KRO)
  12. 08:30
    Pim & Pom (KRO-NCRV)
  13. 08:40
    Tip de muis (KRO-NCRV)
  14. 08:45
    Maya de Bij (AVROTROS)
  15. 09:00
    Rintje (AVROTROS)
  16. 09:05 vpro
    Shaun het schaap (VPRO)
  17. 09:10
    De Boterhamshow (NTR)
  18. 09:30
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  19. 09:55
    Inui (KRO-NCRV)
  20. 10:05
    Teletubbies (NTR)
  21. 10:15
    Nijntjes avonturen, groot en klein (KRO-NCRV)
  22. 10:24
    Olly, het kleine witte busje (EO)
  23. 10:30
    Nellie & Cezar (EO)
  24. 10:35
    Bing (NTR)
  25. 10:45
    Casper & Lisa (NTR)
  26. 10:55
    Ziggy en de Zootram (KRO-NCRV)
  27. 11:10
    Klumpies (KRO)
  28. 11:15
    Zoostraat 64 (KRO)
  29. 11:25
    Calimero (AVROTROS)
  30. 11:40
    Mike de ridder (KRO)
  31. 11:51 vpro
    Kiwi & Strit (VPRO)
  32. 11:55
    Q Pootle 5 (KRO)
  33. 12:05 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  34. 12:15 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  35. 12:25
    Mega Mindy (AVROTROS)
  36. 12:50 vpro
    Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
  37. 13:00
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  38. 13:25
    Bob de Bouwer (KRO-NCRV)
  39. 13:40
    Sesamstraat (NTR)
  40. 13:55
    Bollie & Billie (KRO-NCRV)
  41. 14:05
    Pippi Langkous klassiek (AVRO)
  42. 14:30
    Tracy Beaker (KRO)
  43. 14:50
    Bommetje XL (AVROTROS)
  44. 15:45
    BZTshow (KRO-NCRV)
  45. 16:45
    Brugklas (AVROTROS)
  46. 16:55
    Brugklas (AVROTROS)
  47. 17:10
    #forever (AVROTROS)
  48. 17:25
    SpangaS Marathon (KRO-NCRV)
  49. 18:15
    SpangaS op zomervakantie (KRO-NCRV)
  50. 18:40
    Het Klokhuis (NTR)
  51. 19:00
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  52. 19:30
    First Dates (BNNVARA)
  53. 20:25
    Ranking The Stars (BNNVARA)
  54. 21:15
    Downtown Dinner (EO)
  55. 22:00
    Feuten
  56. 22:25
    Feuten
  57. 22:55
    Feuten
  58. 23:25
    Vlucht HS13 (KRO-NCRV)
  59. 00:20
    M (KRO-NCRV)
  60. 01:15
    M (KRO-NCRV)
  61. 02:05
    M (KRO-NCRV)
  62. 03:00
    M (KRO-NCRV)
  63. 03:55
    M (KRO-NCRV)
  64. 04:45
    M (KRO-NCRV)
  65. 05:32
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:05
    De Boeddhistische Blik: Van Dis en de Dalai Lama (NCRV)
  2. 06:45
    Horizon: Infested! Living With Parasites (NTR)
  3. 07:40 vpro
    IDFA Doc: When The Earth Seems to be Light (VPRO)
  4. 09:00
    Klassiek viert de zomer (NTR)
  5. 09:10
    Klassiek viert de zomer extra: Italiaanse volksmuziek (1) (NTR)
  6. 09:30
    Klassiek viert de zomer extra: Italiaanse volksmuziek (2) (NTR)
  7. 09:40
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  8. 10:10
    Horizon: Sports Doping - Winning at Any Cost? (NTR)
  9. 11:00
    Voorprogramma Prinsengrachtconcert 2018 (AVROTROS)
  10. 11:45
    Het Prinsengrachtconcert (AVROTROS)
  11. 12:50
    Grachtenfestival 2018 (NTR)
  12. 13:40
    De nieuwe meesters (NTR)
  13. 13:45
    Hollandse Zaken (MAX)
  14. 14:30
    Professors op pad (MAX)
  15. 15:05
    Ken uw klassieken (AVROTROS)
  16. 16:25
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  17. 16:55
    Herbestemming (AVROTROS)
  18. 17:30
    Kunstuur (AVROTROS)
  19. 17:55
    Kunstuur (AVROTROS)
  20. 18:20
    Horizon: Oceans of the Solar System (NTR)
  21. 19:10
    De Mahler Symfonieën: 5e Symfonie van Mahler (AVROTROS)
  22. 20:30
    Painful Painting (NTR)
  23. 21:25 vpro
    Divine Women (1): When God Was a Girl (VPRO)
  24. 22:15
    Soundtracks: Songs That Defined History (NTR)
  25. 22:55
    Radio 2 presenteert (NTR)
  26. 23:55
    De Kunstdetective (MAX)
  27. 00:35 vpro
    De Zomergastendocumentaire: Blockade (VPRO)
  28. 01:25
    Horizon: Infested! Living With Parasites (NTR)
  29. 02:15 vpro
    IDFA Doc: When The Earth Seems to be Light (VPRO)
  30. 03:35
    Klassiek viert de zomer (NTR)
  31. 03:45
    Klassiek viert de zomer extra: Italiaanse volksmuziek (1) (NTR)
  32. 04:14
    Klassiek viert de zomer extra: Italiaanse volksmuziek (2) (NTR)
  33. 04:25
    De vloer op kort (Human)
  34. 04:50
    Ken uw klassieken (AVROTROS)
  35. 05:55
    De vloer op kort (Human)
  1. 06:19
    Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
  2. 06:30
    Nieuws
  3. 06:44
    Nieuws
  4. 07:00
    Nieuws
  5. 07:14
    Nieuws
  6. 07:30
    Nieuws
  7. 07:45
    Nieuws
  8. 08:00
    Nieuws
  9. 08:14
    Nieuws
  10. 08:30
    Nieuws
  11. 08:44
    Nieuws
  12. 09:00
    Nieuws
  13. 09:14
    RTL Boulevard
  14. 10:00
    Het Italiaanse dorp: Ollolai
  15. 10:57
    GTST Classics
  16. 11:29
    The Bold and the Beautiful
  17. 11:58
    Dr. Phil
  18. 12:50
    The mix up
  19. 13:12
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  20. 13:58
    Het roer om
  21. 15:04
    SynDROOM
  22. 16:03
    Helemaal Het Einde
  23. 17:01
    Uitstel van executie
  24. 18:00
    Nieuws
  25. 18:16
    Editie NL
  26. 18:32
    Weer
  27. 18:35
    RTL Boulevard
  28. 19:30
    Nieuws
  29. 19:58
    Weer
  30. 20:02
    GTST Classics
  31. 20:35
    Sterren houden huis
  32. 21:33
    Het Italiaanse dorp: Ollolai
  33. 22:31
    Het roer om
  34. 23:42
    Nieuws
  35. 23:52
    Weer
  36. 23:56
    RTL Boulevard
  37. 00:49
    Het Italiaanse dorp: Ollolai
  38. 01:46
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  39. 02:01
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  1. 06:00
    Teleshop 5: Mediashop
  2. 07:30
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  3. 09:50
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  4. 10:00
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  5. 10:35
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  6. 10:45
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  7. 11:00
    Teleshop 5: Mediashop
  8. 12:45
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  9. 13:51
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  10. 14:06
    Teleshop 5: Mediashop
  11. 14:21
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  12. 16:39
    Over de kook
  13. 17:10
    Wie is de chef?
  14. 17:41
    Dr. Phil
  15. 18:34
    Even krap bij kas
  16. 19:03
    Even krap bij kas
  17. 19:31
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  18. 20:29
    De slechtste chauffeur van Nederland
  19. 21:27
    Rich kids of social media
  20. 22:29
    De slechtste chauffeur UK
  21. 22:58
    De slechtste chauffeur UK
  22. 23:27
    The Ellen DeGeneres show
  23. 00:27
    Teleshop 5: Nachtlounge
  24. 02:01
    Teleshop 5: Nachtlounge
  25. 05:00
    Teleshop
  26. 05:30
    RTL De journal
  27. 06:00
    Teleshop 5: Mediashop
  1. 06:00
    Teleshop 7: Mediashop
  2. 06:30
    Turbo Fast
  3. 06:54
    De Daltons
  4. 07:01
    De Daltons
  5. 07:08
    Draken: Race naar de rand
  6. 07:31
    LEGO Ninjago
  7. 07:54
    Lego Nexo knights
  8. 08:16
    Blazing Team
  9. 08:39
    Beyblade burst
  10. 09:01
    Zak Storm
  11. 09:25
    Pokémon
  12. 09:48
    Ben 10
  13. 10:01
    Transformers: Robots in disguise
  14. 10:22
    Power Rangers dino charge
  15. 10:47
    Power Rangers Ninja Steel
  16. 11:10
    Rox
  17. 11:39
    Galaxy park
  18. 11:52
    De Daltons
  19. 11:59
    Married with children
  20. 12:30
    Married with children
  21. 13:00
    Stop! Politie
  22. 14:00
    Stop! Politie
  23. 14:59
    Highway thru hell: Canada
  24. 15:57
    Lekker snugger
  25. 16:25
    Married with children
  26. 16:54
    Married with children
  27. 17:25
    Flodder
  28. 17:58
    Flodder
  29. 18:30
    Lekker snugger
  30. 18:58
    Idioten op de weg
  31. 19:29
    Stop! Politie
  32. 20:29
    Alex Cross
  33. 22:30
    Futuresport
  34. 00:29
    RTL Transportwereld
  35. 01:05
    Teleshop 7: Hollandse kanjers
  36. 02:01
    Teleshop 7: Hollandse kanjers
  37. 05:00
    Teleshop
  38. 05:45
    Teleshop 7: Car tracks
  39. 06:00
    Teleshop 7: Mediashop
  1. 06:00
    Teleshop 8: Car tracks
  2. 06:30
    Zigby
  3. 06:42
    Elias
  4. 06:51
    Sid de slimmerik
  5. 06:57
    Bobo
  6. 07:06
    Jul & Julia
  7. 07:17
    Ernst, Bobbie en de rest
  8. 07:30
    Piet Piraat wonderwaterwereld
  9. 07:36
    Mijn ridder en ik
  10. 07:49
    Super 4
  11. 08:01
    Lego city
  12. 08:03
    Brandweerman Sam
  13. 08:15
    Plop en het Circus
  14. 09:20
    Molang
  15. 09:24
    Molang
  16. 09:27
    StoryZoo
  17. 09:38
    Thomas de stoomlocomotief
  18. 09:49
    Robocar poli
  19. 10:03
    Chuggington medaille race
  20. 10:07
    The adventures of Chuck and friends
  21. 10:17
    Sprookjesboomfeest
  22. 10:37
    Fien & Teun
  23. 10:45
    TiTaToverfeest
  24. 11:00
    Sprookjesboom - Zing en dans mee
  25. 11:07
    Jokie
  26. 11:12
    Monchhichis
  27. 11:24
    Hello Kitty and friends
  28. 11:36
    Strawberry shortcake
  29. 12:00
    Lego Friends
  30. 12:21
    Barbie Dreamtopia
  31. 12:32
    Super 4
  32. 12:44
    Robin Hood
  33. 12:58
    Tree fu Tom
  34. 13:21
    Brandweerman Sam
  35. 13:31
    Prinsessia
  36. 13:47
    My little pony
  37. 14:09
    Lalaloopsy
  38. 14:31
    Tashi
  39. 14:43
    Dinotrux
  40. 15:06
    De Daltons
  41. 15:15
    Mr. Bean
  42. 15:26
    Blinky Bill
  43. 15:39
    Lang leve koning Julien
  44. 16:02
    Het Regent Gehaktballen
  45. 16:14
    Oggy en de kakkerlakken
  46. 16:21
    Oggy en de kakkerlakken
  47. 16:28
    Oggy en de kakkerlakken
  48. 16:38
    Mojicons
  49. 16:50
    Miss Moon
  50. 17:05
    Verslaafd aan verbouwen
  51. 17:32
    GTST Classics
  52. 18:05
    The Bold and the Beautiful
  53. 18:33
    McLeod's daughters
  54. 19:32
    The Flying Doctors
  55. 20:30
    Last Vegas
  56. 22:37
    House
  57. 23:33
    The Flying Doctors
  58. 00:40
    Teleshop 8: Nachtlounge
  59. 02:01
    Teleshop 8: Nachtlounge
  60. 05:00
    Teleshop 8: Morning chat
  61. 05:30
    Teleshop 8: Car tracks
  62. 05:45
    Teleshop 8: Morning chat
  63. 06:00
    Teleshop 8: Car tracks
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:30
    TV Winkel
  3. 08:00
    Dormeo
  4. 08:30
    Tommy teleshopping
  5. 11:25
    Astro tv
  6. 13:25
    Tommy teleshopping
  7. 14:20
    Het blok Australië
  8. 15:15
    MasterChef Australië
  9. 16:15
    MasterChef Australië
  10. 17:10
    House of talent
  11. 17:40
    NCIS: Los Angeles
  12. 18:40
    NCIS: Los Angeles
  13. 19:35
    NCIS: Los Angeles
  14. 20:30
    The Mysteries of Laura
  15. 21:25
    The Mysteries of Laura
  16. 22:20
    Miss Congeniality
  17. 00:35
    NCIS: Los Angeles
  18. 01:30
    Astro tv
  19. 05:30
    Hart van Nederland
  20. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Evers staat op: TV 538
  2. 10:00
    House of talent
  3. 10:40
    Hart van Nederland
  4. 10:50
    De leukste families van Nederland
  5. 11:25
    Robs grote tuinverbouwing
  6. 12:25
    Huizenjacht
  7. 13:20
    Utopia 2
  8. 14:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  9. 15:05
    Bonje met de buren
  10. 16:05
    Droomhuis op het platteland
  11. 17:00
    Huizenjacht
  12. 18:00
    Hart van Nederland
  13. 18:15
    Shownieuws
  14. 18:30
    Lucky13
  15. 19:00
    House of talent
  16. 19:30
    Utopia 2
  17. 20:30
    Verzamelkoorts
  18. 21:25
    Kitchen impossible
  19. 22:30
    Hart van Nederland
  20. 22:55
    Shownieuws
  21. 23:40
    Piets weerbericht
  22. 23:50
    House of talent
  23. 00:15
    Utopia 2
  24. 01:10
    Astro tv
  25. 06:00
    Evers staat op: TV 538
  1. 18:00
    The big bang theory
  2. 18:15
    The big bang theory
  3. 18:45
    Mom
  4. 19:10
    Mom
  5. 19:35
    The big bang theory
  6. 20:00
    The Big Bang Theory
  7. 20:30
    UEFA Champions League
  8. 23:00
    UEFA Champions League - Nabeschouwing
  9. 00:00
    Mom
  10. 00:25
    Mom
  11. 00:50
    Utopia 2
  12. 01:35
    Astro tv
  13. 04:00
    Pauze
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 08:00
    TV Winkel
  3. 14:00
    Tommy teleshopping
  4. 15:00
    The doctors
  5. 15:55
    House of talent
  6. 16:25
    Utopia 2
  7. 17:25
    De leukste families van Nederland
  8. 17:55
    Achter gesloten deuren
  9. 18:50
    Achter gesloten deuren
  10. 19:45
    Achter gesloten deuren
  11. 20:30
    Schatjes!
  12. 22:35
    Mama is boos!
  13. 00:40
    Scandal
  14. 01:25
    Astro tv
  15. 02:55
    Tommy teleshopping
  16. 05:25
    Hart van Nederland
  17. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Zomerbeelden
  2. 12:30
    Switch
  3. 13:00
    Journaal
  4. 13:25
    Weer
  5. 13:30
    Dagelijkse zomerkost
  6. 13:50
    Thuis
  7. 14:15
    Het zomert met ...
  8. 15:10
    Les petits meurtres d'Agatha Christie
  9. 16:39
    Clips
  10. 16:55
    The art of more
  11. 17:40
    Neighbours
  12. 18:06
    VRT NWS Update
  13. 18:10
    Weer
  14. 18:15
    Second chance summer: Tuscany
  15. 19:00
    Journaal
  16. 19:35
    Dagelijkse zomerkost
  17. 19:55
    Weer
  18. 20:00
    De stoel
  19. 20:05
    F.C. De Kampioenen
  20. 20:50
    Switch
  21. 21:20
    Het zomert met ...
  22. 22:15
    Journaal
  23. 22:30
    Weer
  24. 22:35
    Professor T.
  25. 23:20
    The art of more
  26. 00:01
    Keno
  27. 00:02
    Euromillions
  28. 00:05
    Dagelijkse zomerkost
  29. 00:25
    Herhalingen
  1. 06:00
    Bumba
  2. 06:05
    Uki
  3. 06:10
    Twirlywoos
  4. 06:25
    Woezel & Pip
  5. 06:30
    Rintje
  6. 06:35
    Dimitri
  7. 06:40
    Hey Duggee
  8. 06:50
    Bing
  9. 06:55
    Simon
  10. 07:00
    Welkom in bric à broc
  11. 07:10
    Kaatjes Tralalaatjes
  12. 07:20
    Bob de bouwer
  13. 07:30
    Kleine Roy
  14. 07:45
    De avonturen van Bibi & Tina
  15. 08:10
    Ghost rockers
  16. 09:00
    Heldenland
  17. 09:10
    Mega Mindy
  18. 09:35
    Grizzy & the Lemmings
  19. 09:40
    Grizzy & the Lemmings
  20. 09:50
    Lego Friends
  21. 10:10
    Calimero
  22. 10:20
    Calimero
  23. 10:30
    Kratts in het wild
  24. 10:55
    Paf de hond
  25. 11:00
    Paf de hond
  26. 11:10
    Andy's Dino Avonturen
  27. 11:25
    Molang
  28. 11:30
    Helden van de race
  29. 11:45
    Oma en Oma
  30. 11:55
    Prinsessia
  31. 12:10
    Prinsessia
  32. 12:25
    Kratts in het wild
  33. 12:45
    Bedreigde soorten
  34. 12:55
    Bedreigde soorten
  35. 13:05
    BabyBeestenBoel
  36. 13:15
    Molang
  37. 13:20
    Helden van de race aan zee
  38. 13:35
    Oma en Oma
  39. 13:45
    Kleine Roy
  40. 14:00
    Samson en Gert
  41. 14:25
    Kratts in het wild
  42. 14:45
    Grizzy & the Lemmings
  43. 14:55
    Grizzy & the Lemmings
  44. 15:00
    Andy's dinoavonturen
  45. 15:15
    Helden
  46. 15:40
    Bedreigde soorten
  47. 15:55
    Rox
  48. 16:20
    Sisters
  49. 16:30
    De avonturen van Bibi & Tina
  50. 16:55
    Helden
  51. 17:25
    Mr. Bean
  52. 17:50
    Alexander
  53. 18:05
    Grizzy & the Lemmings
  54. 18:15
    Helden
  55. 18:25
    Ghost rockers
  56. 19:15
    Grizzy & the Lemmings
  57. 19:22
    Muziekclip Ketnet Musical - Weg troep!
  58. 19:25
    D5R
  59. 19:40
    De zoo
  60. 19:50
    Molang
  61. 19:55
    Molang
  62. 19:58
    Pause
  63. 20:00
    Programma onderbreking
  64. 20:15
    Het journaal met VGT
  65. 20:55
    Programma onderbreking
  66. 21:00
    Professor T.
  67. 21:45
    Programma onderbreking
  68. 06:00
    Bumba
  1. 06:00
    Yes Minister
  2. 06:32
    Oh Moeder wat is het Heet
  3. 07:04
    Ons Nostalgisch Uur
  4. 08:00
    Brideshead Revisited
  5. 09:00
    Een bijzonder jaar
  6. 09:30
    Mijn Nostalgisch Nederland - Oost-Brabant
  7. 10:00
    Sjans
  8. 10:31
    On the Buses
  9. 11:01
    Elk Oorlogsgraf heeft een Verhaal
  10. 12:00
    Egmond Binnen
  11. 14:02
    Brideshead Revisited
  12. 15:00
    Sjans
  13. 15:31
    On the Buses
  14. 16:00
    Dossier Verhulst
  15. 17:00
    De gouden jaren
  16. 17:30
    Mijlpalen in de 20e Eeuw
  17. 18:01
    'Allo 'allo!
  18. 18:36
    Wordt u al Geholpen?
  19. 19:03
    Duel in de Diepte
  20. 20:00
    Gouden Amusement
  21. 20:30
    Sporen uit het Oosten
  22. 21:30
    Oorlogsverhalen - Nederlands-Indië
  23. 22:00
    Dossier Verhulst
  24. 23:01
    'Allo 'allo!
  25. 23:36
    Wordt u al Geholpen?
  26. 00:01
    Brideshead Revisited
  27. 01:00
    Een bijzonder jaar
  28. 01:30
    Mijn Nostalgisch Nederland - Oost-Brabant
  29. 02:01
    Sjans
  30. 02:32
    On the Buses
  31. 03:02
    Elk Oorlogsgraf heeft een Verhaal
  32. 04:00
    Egmond Binnen
  1. 09:00
    Zomerbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 18:05
    Extra time
  4. 19:05
    South Africa
  5. 20:00
    Terzake
  6. 20:20
    Terzake docu
  7. 21:05
    Apocalyps Stalin
  8. 22:00
    The bridge
  9. 23:00
    Green Wing
  10. 23:50
    Herhalingen
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:15
    Animal Park
  3. 11:00
    Homes Under the Hammer
  4. 12:00
    Wanted Down Under
  5. 12:45
    Thief Trackers
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    BBC News
  8. 14:30
    Regional News and Weather
  9. 14:45
    Murder, Mystery and My Family
  10. 15:30
    Escape to the Country
  11. 16:30
    Royal Recipes
  12. 17:15
    Flog It!
  13. 18:15
    Impossible
  14. 19:00
    BBC News
  15. 19:30
    Regional News and Weather
  16. 20:00
    The One Show
  17. 20:30
    EastEnders
  18. 21:00
    Holby City
  19. 22:00
    Age Before Beauty
  20. 23:00
    BBC News
  21. 23:30
    Regional News and Weather
  22. 23:45
    The Truth About
  23. 00:45
    Weather for the Week Ahead
  24. 01:50
    BBC News
  25. 01:55
    Pause
  1. 07:00
    TV That Made Me
  2. 07:30
    Animal Park
  3. 08:15
    Impossible
  4. 09:00
    Sign Zone: Nadiya’s Family Favourites
  5. 09:30
    The Farmers' Country Showdown
  6. 10:00
    Victoria Derbyshire
  7. 12:00
    BBC Newsroom Live
  8. 13:00
    The Super League Show
  9. 13:40
    Coast
  10. 13:45
    Natural World
  11. 14:45
    Building Dream Homes
  12. 15:15
    Collectaholics
  13. 16:15
    Nature's Weirdest Events
  14. 17:15
    Oceans
  15. 18:15
    Antiques Road Trip
  16. 19:00
    Celebrity Eggheads
  17. 19:45
    The Repair Shop
  18. 20:30
    Great British Menu
  19. 21:00
    Saving Lives at Sea
  20. 22:00
    A Passage to Britain
  21. 23:00
    Goodness Gracious Me: Reunion Special
  22. 23:30
    Newsnight
  23. 00:15
    Dragons' Den
  24. 01:15
    Sign Zone: The Real Marigold Hotel
  25. 02:15
    Sign Zone: Inside the Factory
  26. 03:15
    Sign Zone: Heir Hunters
  27. 04:00
    This is BBC Two
  1. 06:30
    Pause
  2. 20:00
    Beyond 100 Days
  3. 20:30
    Francesco's Mediterranean Voyage
  4. 21:00
    Andrew Marr's History of the World
  5. 22:00
    Kidnapped: A Georgian Adventure
  6. 23:00
    Henry VIII: Patron or Plunderer?
  7. 00:00
    Henry VIII: Patron or Plunderer?
  8. 01:00
    Woolly Mammoth: Secrets from the Ice
  9. 02:00
    Jerusalem: The making of a holy city
  10. 03:00
    Kidnapped: A Georgian Adventure
  11. 04:00
    Dwarfs in Art: A New Perspective
  12. 05:00
    This Is BBC Four
  1. 06:00
    Midsomer murders
  2. 07:00
    Midsomer murders
  3. 07:55
    Death in paradise
  4. 08:55
    Death in Paradise
  5. 10:00
    New Tricks
  6. 11:10
    Call the midwife
  7. 12:30
    The coroner
  8. 13:30
    Father Brown
  9. 14:30
    Father Brown
  10. 15:35
    Death in Paradise
  11. 16:40
    Death in Paradise
  12. 17:55
    The coroner
  13. 18:55
    Midsomer murders
  14. 20:00
    Midsomer murders
  15. 21:00
    Our Girl
  16. 22:10
    Picnic at Hanging Rock
  17. 23:20
    The last post
  18. 00:35
    The last post
  19. 01:40
    Our Girl
  20. 02:40
    Picnic at Hanging Rock
  21. 03:30
    Midsomer murders
  22. 04:20
    Midsomer murders
  23. 05:05
    New Tricks
  24. 06:00
    Midsomer murders
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Live nach Neun
  3. 09:55
    Sturm der Liebe
  4. 10:44
    Tagesschau
  5. 10:45
    Meister des Alltags
  6. 11:15
    Gefragt - Gejagt
  7. 12:00
    Tagesschau
  8. 12:15
    ARD-Buffet
  9. 13:00
    ZDF-Mittagsmagazin
  10. 14:00
    Tagesschau
  11. 14:10
    Rote Rosen
  12. 15:00
    Tagesschau
  13. 15:10
    Sturm der Liebe
  14. 16:00
    Tagesschau
  15. 16:10
    Verrückt nach Zug
  16. 17:00
    Tagesschau
  17. 17:15
    Brisant
  18. 18:00
    Gefragt - Gejagt
  19. 18:50
    Familie Dr. Kleist
  20. 19:45
    Wissen vor acht - Natur
  21. 19:50
    Wetter vor acht
  22. 19:55
    Börse vor acht
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    Charité
  25. 21:00
    In aller Freundschaft
  26. 21:45
    Report München
  27. 22:15
    Tagesthemen
  28. 22:45
    Carol
  29. 00:35
    Nachtmagazin
  30. 00:55
    Charité
  31. 01:40
    In aller Freundschaft
  32. 02:28
    Tagesschau
  33. 02:30
    Carol
  34. 04:20
    Brisant
  35. 04:58
    Tagesschau
  36. 05:00
    Report München
  37. 05:30
    ARD-Morgenmagazin
  1. 09:00
    heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    SOKO Stuttgart
  5. 12:00
    heute
  6. 12:10
    drehscheibe
  7. 13:00
    ZDF-Mittagsmagazin
  8. 14:00
    heute - in Deutschland
  9. 14:15
    Die Küchenschlacht
  10. 15:00
    heute Xpress
  11. 15:05
    Bares für Rares
  12. 16:00
    heute - in Europa
  13. 16:10
    Die Rosenheim-Cops
  14. 17:00
    heute
  15. 17:10
    hallo deutschland
  16. 17:50
    Leute heute
  17. 18:05
    SOKO Köln
  18. 19:00
    heute
  19. 19:20
    Wetter
  20. 19:25
    Die Rosenheim-Cops
  21. 20:15
    Royale Kindheit
  22. 21:00
    Frontal 21
  23. 21:45
    heute journal
  24. 22:15
    Die Schicksalswender
  25. 22:45
    Leschs Kosmos
  26. 23:15
    Markus Lanz
  27. 00:30
    heute+
  28. 00:45
    Neu im Kino
  29. 00:50
    Odd Thomas
  30. 02:15
    Dicte
  31. 03:45
    The Knick
  32. 04:40
    WISO
  33. 05:30
    ARD-Morgenmagazin
  1. 06:15
    ARTE Reportage
  2. 07:10
    ARTE Journal Junior
  3. 07:15
    360° Geo Reportage
  4. 08:00
    Stadt Land Kunst
  5. 08:40
    Wanderlust!
  6. 09:25
    Hitler und Stalin
  7. 10:55
    Pioniere am Himmel
  8. 11:50
    Wie das Land, so der Mensch
  9. 12:15
    Re: Eine unmögliche Reise?
  10. 12:50
    ARTE Journal
  11. 13:00
    Stadt Land Kunst
  12. 13:38
    Agenda coup de coeur 2016
  13. 13:50
    Der lange Blonde mit den roten Haaren
  14. 15:25
    Wie das Land, so der Mensch
  15. 15:50
    Ein Traum von Baum
  16. 16:45
    Xenius: Körpertemperatur
  17. 17:15
    Wie das Land, so der Mensch
  18. 17:40
    Unterwegs auf dem Inka-Trail
  19. 18:35
    Wildes Deutschland
  20. 19:20
    ARTE Journal
  21. 19:40
    Re: Rom räumt auf
  22. 20:15
    Die flimmernde Macht der Emirate
  23. 21:10
    Die flimmernde Macht der Emirate
  24. 22:10
    Mekka 1979
  25. 23:00
    Das grüne Gold
  26. 00:25
    Beruf Bulle
  27. 01:25
    ARTE Journal
  28. 01:45
    Schockwellen - Tagebuch des Todes
  29. 02:55
    Lothringen - Neu entdeckt
  30. 03:40
    28 Minuten
  31. 04:25
    Wie das Land, so der Mensch - Frankreich - Bocage Normand
  32. 05:00
    Berlin Live: Apocalyptica
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:19
    Le journal de l'économie
  4. 06:23
    Météo
  5. 06:26
    La recette de Guy Martin
  6. 06:30
    Télématin
  7. 06:54
    Merci Professeur
  8. 06:57
    La minute nature
  9. 07:00
    Télématin
  10. 07:27
    Un livre, un jour
  11. 07:30
    Télématin
  12. 07:47
    L'invité
  13. 07:56
    Vestiaires
  14. 08:00
    Journal radio Canada
  15. 08:26
    Journal TV 5
  16. 08:40
    Les souvenirs de Mamette
  17. 08:52
    Les souvenirs de Mamette
  18. 09:05
    Jamie a des tentacules
  19. 09:18
    K3
  20. 09:30
    En sortant de l'école
  21. 09:33
    L'épicerie
  22. 09:58
    Les chemins de Nathalie
  23. 10:26
    Histoires de timbres
  24. 10:29
    2050 dans votre assiette
  25. 10:55
    La chanson de l'été
  26. 11:00
    Journal TV 5
  27. 11:14
    Météo
  28. 11:17
    Plus belle la vie
  29. 11:43
    Tout le monde veut prendre sa place
  30. 12:28
    Super-héros, la face cachée
  31. 13:20
    Les merveilles du patrimoine français
  32. 13:30
    Journal belge
  33. 14:00
    Un village français
  34. 14:56
    Un village français
  35. 15:52
    Sentinelles de la nature
  36. 16:00
    Cut
  37. 16:27
    Innovation 2D
  38. 16:29
    Questions pour un champion
  39. 17:00
    Un livre, un jour
  40. 17:02
    Tabous et Interdits
  41. 17:51
    Aujourd'hui
  42. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  43. 18:23
    Le journal de l'économie
  44. 18:27
    Météo
  45. 18:31
    L'invité
  46. 18:41
    Stupéfiant!
  47. 19:58
    Hep taxi!
  48. 20:30
    Journal France 2
  49. 20:56
    Météo
  50. 21:00
    Au secours de Béatrice
  51. 21:44
    Au secours de Béatrice
  52. 22:27
    Le Journal de la RTS
  53. 22:54
    Météo
  54. 22:57
    L'Heureux élu
  55. 00:41
    Journal d'Afrique
  56. 01:07
    D6bels on stage
  57. 01:33
    Les petits meurtres d'Agatha Christie
  58. 03:07
    Journal TV 5
  59. 03:27
    Météo
  60. 03:31
    Version française
  61. 03:57
    La minute nature
  62. 04:00
    Journal TV 5
  63. 04:20
    Météo
  64. 04:25
    C'est là !
  65. 04:53
    C dans l'air
  66. 06:00
    Journal TV 5
  1. 06:00
    Sesamstraße
  2. 06:20
    mareTV kompakt
  3. 06:35
    Markt
  4. 07:20
    Rote Rosen
  5. 08:10
    Sturm der Liebe
  6. 09:00
    Nordmagazin
  7. 09:30
    Hamburg Journal
  8. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  9. 10:30
    buten un binnen | regionalmagazin
  10. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  11. 11:30
    Typisch! Von der Pflegehelferin zur Unternehmerin
  12. 12:00
    Brisant
  13. 12:25
    In aller Freundschaft
  14. 13:10
    In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
  15. 14:00
    NDR//Aktuell
  16. 14:15
    die nordstory - Die Küstenschützer
  17. 15:15
    Wer weiß denn sowas?
  18. 16:00
    NDR//Aktuell
  19. 16:20
    Mein Nachmittag
  20. 17:10
    Panda, Gorilla & Co.
  21. 18:00
    Ländermagazine
  22. 18:15
    NaturNah: Der Muschelfarmer von der Kieler Förde
  23. 18:45
    DAS!
  24. 19:30
    Ländermagazine
  25. 20:00
    Tagesschau
  26. 20:15
    Visite
  27. 21:15
    Panorama 3
  28. 21:45
    NDR//Aktuell
  29. 22:00
    Polizeiruf 110
  30. 23:30
    Weltbilder
  31. 00:00
    Nur der Pole bringt die Kohle
  32. 01:25
    Tietjen und Bommes
  33. 03:30
    Tagesschau - Vor 20 Jahren: 22.08.1998
  34. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  35. 04:15
    Hamburg Journal
  36. 04:45
    buten un binnen | regionalmagazin
  37. 05:15
    DAS!
  38. 06:00
    Sesamstraße
  1. 06:20
    Lokalzeit aus Bonn
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Duisburg
  3. 07:20
    Erlebnisreisen
  4. 07:35
    Planet Wissen
  5. 08:35
    Schloss Einstein
  6. 09:00
    Schloss Einstein
  7. 09:25
    Schloss Einstein
  8. 09:50
    Aktuelle Stunde
  9. 10:35
    Lokalzeit
  10. 11:05
    Seehund, Puma & Co.
  11. 11:55
    Giraffe, Erdmännchen & Co.
  12. 12:45
    WDR aktuell
  13. 13:05
    Planet Wissen
  14. 14:05
    Verrückt nach Meer
  15. 14:55
    Verrückt nach Meer
  16. 15:45
    Erlebnisreisen
  17. 16:00
    WDR aktuell
  18. 16:15
    Hier und heute
  19. 18:00
    WDR aktuell / Lokalzeit
  20. 18:15
    Servicezeit
  21. 18:45
    Aktuelle Stunde
  22. 19:30
    Lokalzeit
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    Abenteuer Erde: Die Bären in den Himmelsbergen
  25. 21:00
    Quarks: Supervulkane - Wie ein Ausbruch die Welt verändert
  26. 21:45
    WDR aktuell
  27. 22:10
    Tatort
  28. 23:35
    Tatort
  29. 01:00
    b.trifft - Marie Reiners
  30. 01:30
    Ausgerechnet - Schokolade
  31. 02:00
    Lokalzeit aus Köln
  32. 02:30
    Lokalzeit aus Aachen
  33. 03:00
    Lokalzeit aus Düsseldorf
  34. 03:25
    Lokalzeit Bergisches Land
  35. 03:55
    Lokalzeit Ruhr
  36. 04:25
    Lokalzeit aus Dortmund
  37. 04:55
    Lokalzeit Münsterland
  38. 05:25
    Lokalzeit OWL
  39. 05:50
    Lokalzeit Südwestfalen
  1. 06:06
    Debussy - Première rhapsodie
  2. 06:31
    Brahms - Vioolconcert
  3. 07:13
    Beethoven - Pianosonate nr. 31
  4. 07:19
    Bach - Partita nr. 6 deel 3
  5. 07:31
    Dvorák - Symfonie Nr. 3, deel II
  6. 07:50
    Misha Fomin speelt werken voor pianosolo
  7. 09:15
    Liszt - Parafrasi da opere di Verdi
  8. 09:53
    Schumann - Adagio en Allegro brillante
  9. 10:03
    Rachmaninov - Pianoconcert nr. 2
  10. 10:42
    IVC 2014: Milan Siljanov & Nino Chokhonelidze
  11. 11:13
    Bach - Goldberg Variaties
  12. 12:45
    Sarti - Nine silo nebésniya
  13. 12:51
    Dvorák - Symfonie Nr. 7
  14. 13:39
    David Bird - Drop
  15. 13:55
    Shih-Wei Lo - Madhye II
  16. 14:09
    Galaconcert in St. Petersburg
  17. 16:02
    Richard Strauss - Pianokwartet - Opus 13
  18. 16:43
    Medtner - Sprookjes
  19. 17:09
    IVC Finals duo
  20. 17:38
    Mozart - Pianoconcert Nr. 20
  21. 18:13
    Beethoven - Symfonie Nr. 6 deel 3
  22. 18:18
    Brahms - Symfonie Nr. 1 deel 2
  23. 18:28
    Vivaldi - Concert voor 2 violen Op.3-11
  24. 18:34
    GitaarSalon: Four Aces
  25. 19:06
    Martinu and Berlioz
  26. 20:26
    Mahler - Symfonie nr. 5 deel 4
  27. 20:34
    Sakamoto speelt Sakamoto
  28. 22:36
    Hearing the Silence
  29. 23:44
    Dvorák - Symfonie Nr. 4, deel III
  30. 23:50
    Mozart - Pianoconcert Nr. 25 deel 2
  31. 00:01
    Prokofjev - De verloving in het klooster
  32. 02:42
    Gran Gala di Verdi - Deel 1
  33. 03:44
    Párkányi Quartet - Farewell Concert
  34. 05:02
    Beethoven - Symphony No. 5
  35. 05:42
    IVC 2014: Florieke Beelen & Abigail Richards
  1. 06:00
    Intermezzo
  2. 08:30
    Benvenuto Cellini
  3. 11:30
    Intermezzo
  4. 12:30
    La Symphonie fantastique, de Berlioz
  5. 14:10
    Festival Luna Classics 2014
  6. 15:30
    Intermezzo
  7. 16:30
    Le Monstre du labyrinthe
  8. 17:30
    Didon et Enée
  9. 18:50
    Intermezzo