nu en straks op radio en tv

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO Cultura
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Viceland
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 07:25
    Nederland in Beweging (MAX)
  2. 07:40
    Tijd voor MAX (MAX)
  3. 08:45
    Aflevering 5: Vrouwelijk Verzet (KRO-NCRV)
  4. 09:30
    WNL Op Zondag (WNL)
  5. 10:30 vpro
    VPRO Vrije Geluiden (VPRO)
  6. 11:20 vpro
    VPRO Boeken (VPRO)
  7. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 12:10 vpro
    Buitenhof (AVROTROS)
  9. 13:10
    NOS Studio Sport (NOS)
  10. 13:50
    NOS Studio Sport (NOS)
  11. 15:45
    NOS Studio Sport (NOS)
  12. 17:15
    NOS Studio Sport (NOS)
  13. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  14. 18:10
    NOS Studio Sport (NOS)
  15. 19:00
    NOS Studio Sport Eredivisie (NOS)
  16. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  17. 20:25
    Maestro (AVROTROS)
  18. 21:25
    Ik Vertrek (AVROTROS)
  19. 22:20
    NOS Studio Voetbal (NOS)
  20. 23:15
    De Kwis (BNNVARA)
  21. 00:10
    NOS Journaal (NOS)
  22. 00:15
    Kuyt (BNNVARA)
  23. 01:30
    WNL Op Zondag (WNL)
  24. 02:25
    NOS Journaal (NOS)
  25. 02:30
    NOS Journaal (NOS)
  26. 02:47
    Tekst-TV (NOS)
  27. 05:55
    Nederland in Beweging (MAX)
  1. 06:55
    Jacobine op zondag (NCRV)
  2. 07:25
    Adieu God? (EO)
  3. 07:55
    De Wandeling (KRO-NCRV)
  4. 08:30
    De Verwondering (NCRV)
  5. 09:00
    Ik mis je (EO)
  6. 09:15
    Kerkdienst (EO)
  7. 10:05
    Metterdaad (EO)
  8. 10:15
    Geloofsgesprek (KRO)
  9. 10:30
    Eucharistieviering (KRO)
  10. 11:35
    Het Vermoeden (EO)
  11. 11:59
    Wilde Ganzen (EO)
  12. 12:00
    Songs of Praise (EO)
  13. 12:35
    Kwartslag (Human)
  14. 12:55
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  15. 13:30
    Brainwash Talks (Human)
  16. 13:45
    Kapotte taal (NTR)
  17. 14:15
    Familie, geloof en hoop (NTR)
  18. 14:45 vpro
    Andere Tijden (NTR)
  19. 15:15
    De Boeddhistische Blik: Veerkracht (NCRV)
  20. 16:30
    Iedereen Verlicht (NTR)
  21. 16:54
    Socutera (Socutera)
  22. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  23. 17:10
    Jacobine op zondag (NCRV)
  24. 17:35
    Kunstuur (AVROTROS)
  25. 18:05
    Podium Witteman (NTR)
  26. 19:15
    Close Up (AVROTROS)
  27. 20:15 vpro
    Robo sapiens (VPRO)
  28. 21:05 vpro
    VPRO Tegenlicht (VPRO)
  29. 22:00
    Nieuwsuur (NOS)
  30. 22:40
    De Monitor (KRO-NCRV)
  31. 23:10
    Kruispunt (KRO)
  32. 23:40
    Adieu God? (EO)
  33. 00:15
    Andries (EO)
  34. 00:45
    Het Vermoeden (EO)
  35. 01:15
    Nieuwsuur (NOS)
  36. 01:50 vpro
    Buitenhof (AVROTROS)
  37. 02:45
    Nieuwsuur (NOS)
  38. 03:15
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35 vpro
    Raad eens hoeveel ik van je hou (VPRO)
  3. 06:45
    Bing (NTR)
  4. 06:55
    Intocht Sinterklaas 2017 (NTR)
  5. 08:15
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  6. 08:30
    Studio Snugger (NTR)
  7. 08:45
    Zappsport (AVROTROS)
  8. 09:05
    Zappbios (KRO-NCRV)
  9. 10:15
    De mooiste sprookjes (AVROTROS)
  10. 11:15
    Weekoverzicht SpangaS (KRO-NCRV)
  11. 12:10
    Denktank (Human)
  12. 12:40 vpro
    De Proefkeuken (VPRO)
  13. 13:05 vpro
    De Proefkeuken (VPRO)
  14. 13:30 vpro
    De Proefkeuken (VPRO)
  15. 13:55
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  16. 14:10
    Zapp Sinterklaasfeest 2014 (MAX)
  17. 15:05
    Puberruil Zapp (KRO-NCRV)
  18. 15:35
    Zappbios (AVROTROS)
  19. 16:50
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  20. 17:05
    Kinderen voor Kinderen Live in Concert (BNNVARA)
  21. 18:00
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  22. 18:15 vpro
    Freeks wilde wereld (VPRO)
  23. 18:25
    Checkpoint (EO)
  24. 18:30
    Hallo, ik heb kanker (EO)
  25. 19:00
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  26. 19:25 vpro
    Zapp Echt Gebeurd (VPRO)
  27. 19:50
    Socutera (Socutera)
  28. 19:51
    3 Op Reis (BNNVARA)
  29. 20:25
    Voetbalmaffia (KRO-NCRV)
  30. 21:20
    Draadstaal (AVROTROS)
  31. 21:55 vpro
    Zondag met Lubach (VPRO)
  32. 22:30
    OH, MIJN HEMEL... een vrolijke snelcursus religie (NTR)
  33. 23:05 vpro
    Teledoc Campus (VPRO)
  34. 23:35
    NOS Studio Sport Eredivisie (NOS)
  35. 00:35
    NOS Studio Sport (NOS)
  36. 01:20
    Micha Wertheim: Ergens anders (1) (BNNVARA)
  37. 02:55
    NOS Studio Sport Eredivisie (NOS)
  38. 03:50
    NOS Studio Sport (NOS)
  39. 04:30
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:40 vpro
    BuitenSpelen (VPRO)
  2. 07:00
    New Generation (NTR)
  3. 07:30
    North Sea Jazz (NTR)
  4. 08:15
    2Doc: Plaza Man (IKON)
  5. 09:00
    De Tiende van Tijl (AVRO)
  6. 09:40
    Toneel op 2: Geslacht (NTR)
  7. 11:05 vpro
    3voor12 presenteert... (VPRO)
  8. 12:05
    Een andere kijk (NCRV)
  9. 12:40
    Kwartslag (Human)
  10. 13:00 vpro
    Vrije Geluiden (VPRO)
  11. 13:50
    Volle Zalen (AVROTROS)
  12. 14:25 vpro
    Tegenlicht (VPRO)
  13. 15:10
    Glenn Gould - The Russian Journey (NTR)
  14. 16:10
    Nacht van de Popmuziek extra (NTR)
  15. 19:10
    Podium Witteman extra (NTR)
  16. 20:10 vpro
    DocTalks: IDFA Masters (VPRO)
  17. 20:15 vpro
    Lakshmi and Me (VPRO)
  18. 21:20 vpro
    DocTalks: IDFA Special (VPRO)
  19. 21:40 vpro
    DocTalks: IDFA Special (VPRO)
  20. 21:49 vpro
    IDFA Special: Tulips (VPRO)
  21. 21:50 vpro
    IDFA Special: Aim High in Creation! (VPRO)
  22. 23:30 vpro
    DocTalks: A-sy-lum (VPRO)
  23. 23:50
    Een andere kijk (NCRV)
  24. 00:25
    ARTtube (NTR)
  25. 00:35
    Omdat ik het zeg! (NTR)
  26. 01:00
    Rauw op je dak (IKON)
  27. 01:15
    Rauw op je dak (IKON)
  28. 01:30
    Home Sweet Home (NCRV)
  29. 02:40 vpro
    3voor12 presenteert... (VPRO)
  30. 03:40
    De Tiende van Tijl (AVROTROS)
  31. 04:25
    Podium Dans (NTR)
  32. 04:55
    Een andere kijk (NCRV)
  33. 05:25
    Oogmerk - Een serie Gelderse kunstenaarsportretten (NTR)
  34. 05:35
    Sinti & Roma in Beeld (NTR)
  1. 07:00
    Katy Perry: Part of me
  2. 08:50
    Snowmagazine
  3. 09:20
    Droom van een tweede huis
  4. 09:25
    De chocolade show
  5. 09:55
    Eigen huis & tuin
  6. 10:25
    House vision
  7. 10:55
    Pluijms eetbare wereld
  8. 11:20
    Droom van een tweede huis
  9. 11:25
    Van passie naar droombaan
  10. 11:55
    Life is beautiful
  11. 12:25
    Way of living
  12. 12:55
    Films & sterren
  13. 13:25
    Bubbels & zo
  14. 13:55
    Da's goed geregeld
  15. 14:25
    Making of Gabbers
  16. 14:30
    Lifestyle experience
  17. 15:30
    Nederland heeft het
  18. 16:30
    Ontdek Curaçao
  19. 17:00
    The challenge
  20. 17:30
    Snowmagazine
  21. 18:00
    Nieuws
  22. 18:03
    Weer
  23. 18:05
    De chocolade show
  24. 18:35
    RTL Boulevard
  25. 19:20
    VriendenLoterij: De winnaars
  26. 19:30
    Nieuws
  27. 19:55
    Weer
  28. 20:00
    All You Need Is Love
  29. 21:30
    The Loch
  30. 22:30
    Gordon Gaat Trouwen... Maar Met Wie?
  31. 23:30
    Nieuws
  32. 23:40
    Weer
  33. 23:45
    &Chantal
  34. 00:45
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  35. 02:01
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  1. 06:00
    Teleshop 5: Thane
  2. 07:30
    Answers with Bayless Conley
  3. 08:00
    Hour of power
  4. 09:00
    Hour of power
  5. 10:05
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  6. 10:45
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  7. 12:00
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  8. 16:05
    Waar rook is... zijn Britt & Ymke
  9. 17:05
    Project runway
  10. 18:05
    America's next top model
  11. 19:00
    America's next top model
  12. 20:00
    Expeditie Robinson
  13. 21:30
    Expeditie Robinson: Eilandpraat
  14. 22:10
    Samantha & Michael scheiden ermee uit
  15. 23:10
    The blacklist
  16. 00:05
    Burn notice
  17. 01:00
    Teleshop 5: Nachtlounge
  18. 02:01
    Teleshop 5: Videochat
  19. 05:00
    Teleshop
  20. 05:30
    RTL De journal
  21. 06:00
    Teleshop 5: Thane
  1. 06:00
    Teleshop 7: Thane
  2. 06:30
    De Daltons
  3. 06:43
    Turbo Fast
  4. 07:11
    Draken: Race naar de rand
  5. 07:39
    Zak Storm
  6. 08:07
    Power Rangers Ninja Steel
  7. 08:35
    Monster Jam
  8. 09:00
    Vis tv
  9. 09:30
    Business tips
  10. 10:00
    Ondernemend Nederland
  11. 10:30
    Business class
  12. 12:00
    Ondernemen doen we zo
  13. 13:00
    Bright tv
  14. 13:30
    Autovisie tv
  15. 14:00
    Truck & tractor pulling
  16. 14:30
    RTL GP: GT4 European Series
  17. 15:00
    RTL GP: Autocross jaaroverzicht 2017
  18. 16:00
    RTL GP: Goodwood Festival of speed 2017
  19. 17:00
    RTL Transportwereld
  20. 17:30
    RTL Autowereld
  21. 18:00
    RTL 7 Darts: Grand Slam of Darts
  22. 22:00
    The Terminator
  23. 00:15
    Business class
  24. 01:45
    Teleshop 7: Nachtlounge
  25. 02:01
    Teleshop 7: Nachtlounge
  26. 05:00
    Teleshop
  27. 05:45
    Teleshop 7: Car tracks
  28. 06:00
    Teleshop 7: Thane
  1. 06:00
    Teleshop 8: Car tracks
  2. 06:30
    Robocar poli
  3. 06:47
    Super Wings
  4. 06:59
    The adventures of Chuck and friends
  5. 07:09
    De avonturen van Bollo
  6. 07:19
    Tree fu Tom
  7. 07:47
    Brandweerman Sam
  8. 08:00
    Koning Julien
  9. 08:26
    Koning Julien
  10. 08:52
    Koning Julien
  11. 09:18
    Koning Julien
  12. 09:44
    Koning Julien
  13. 10:08
    Pipo de Clown
  14. 10:17
    Pipo de Clown
  15. 10:30
    Space Dogs
  16. 11:40
    Sint en co: Het verdwenen boek
  17. 11:51
    Sint en co: Het verdwenen boek
  18. 12:07
    Super 4
  19. 12:18
    Super 4
  20. 12:34
    Dinotrux
  21. 13:02
    Ernst, Bobbie en de rest
  22. 13:15
    Ernst, Bobbie en de rest
  23. 13:32
    Robin Hood
  24. 13:43
    Robin Hood
  25. 13:59
    Tashi
  26. 14:10
    Tashi
  27. 14:26
    Mr. Bean
  28. 14:37
    Mr. Bean
  29. 14:54
    De Daltons
  30. 15:02
    De Daltons
  31. 15:10
    De Daltons
  32. 15:23
    Lang leve koning Julien
  33. 15:50
    Miss Moon
  34. 16:02
    Totally fit kidz
  35. 16:18
    Het mysterie van ...
  36. 17:00
    Handlettering doe je zo!
  37. 17:05
    The real housewives of Orange County
  38. 18:00
    Love Is in the Air
  39. 19:00
    Help, mijn man is klusser!
  40. 20:00
    CSI: New York
  41. 20:55
    CSI: New York
  42. 21:50
    CSI: New York
  43. 22:45
    CSI: New York
  44. 23:40
    Crime scene investigation
  45. 00:35
    Handlettering doe je zo!
  46. 00:40
    Teleshop 8: Nachtlounge
  47. 02:01
    Teleshop 8: Nachtlounge
  48. 05:00
    Teleshop 8: Morning chat
  49. 05:30
    Teleshop 8: Car tracks
  50. 05:45
    Teleshop 8: Morning chat
  51. 06:00
    Teleshop 8: Car tracks
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 09:10
    Astro tv
  3. 10:10
    Tommy teleshopping
  4. 14:05
    Hart van Nederland
  5. 14:20
    Great British menu
  6. 15:20
    NCIS
  7. 16:15
    Castle
  8. 17:10
    Grenzeloos verliefd
  9. 18:10
    Without a trace
  10. 19:05
    Without a Trace
  11. 20:00
    Maleficent
  12. 21:50
    Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
  13. 23:40
    Las Vegas
  14. 00:35
    Las Vegas
  15. 01:30
    Astro tv
  16. 05:30
    Hart van Nederland
  17. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:20
    Dieren op spreekuur
  3. 07:50
    vtwonen
  4. 08:50
    Huizenjacht
  5. 09:50
    Robs grote tuinverbouwing
  6. 11:00
    Lxry tv
  7. 12:00
    De nalatenschap
  8. 12:25
    Beestengeluk
  9. 13:05
    Hoeveel ben je waard?
  10. 14:05
    De lijf show: van kop tot teen
  11. 15:00
    Dieren op spreekuur
  12. 15:30
    Alles over wonen
  13. 16:00
    Dieren op spreekuur
  14. 16:35
    De grote verhuizing
  15. 17:35
    Vtwonen verbouwen of verhuizen
  16. 18:35
    Je eigen droomhuis
  17. 19:30
    Vtwonen zelf aan de slag
  18. 20:30
    Wegmisbruikers
  19. 21:25
    Stegeman op de bres
  20. 22:30
    Hart van Nederland
  21. 22:55
    Shownieuws
  22. 23:20
    Piets weerbericht
  23. 23:25
    Rik over de grens
  24. 00:20
    Lxry tv
  25. 01:00
    Lekker live
  26. 05:00
    Astro tv
  27. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 18:00
    Border security Canada
  2. 18:35
    Border security: America's front line
  3. 19:00
    Border security: America's front line
  4. 19:30
    Into the waves
  5. 20:30
    Lethal weapon
  6. 21:30
    Hawaii Five-0
  7. 22:25
    Hawaii five-0
  8. 23:20
    Hawaii five-0
  9. 00:05
    Radio Veronica top 5 allertijden
  10. 01:05
    Revolution
  11. 01:45
    Astro tv
  12. 03:25
    Pause
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 08:00
    Astro tv
  3. 12:00
    Thane
  4. 14:00
    Tommy teleshopping
  5. 15:05
    Dieren op spreekuur
  6. 15:40
    Andy & Melisa
  7. 16:35
    Circus Gerschtanowitz
  8. 18:15
    Ninja warrior
  9. 19:10
    Lachen om home video's
  10. 20:15
    Problem Child 2
  11. 22:00
    Austin Powers in Goldmember
  12. 23:45
    Once upon a time in Wonderland
  13. 00:40
    Chase
  14. 01:25
    Astro tv
  15. 02:55
    Tommy teleshopping
  16. 05:25
    Hart van Nederland
  17. 05:55
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 10:00
    R.K. eredienst
  3. 11:00
    De zevende dag
  4. 13:00
    Journaal
  5. 13:25
    Weer
  6. 13:30
    Sporza op zondag
  7. 18:00
    Journaal
  8. 18:10
    Dagelijkse kost
  9. 19:00
    Journaal: sportweekend
  10. 19:55
    Weer
  11. 20:00
    Drukte in de dierentuin
  12. 20:30
    Tabula rasa
  13. 21:25
    Tabula rasa
  14. 22:25
    Journaal
  15. 22:39
    Keno
  16. 22:40
    Weer
  17. 22:43
    Great Continental Railway Journeys
  18. 23:35
    De zevende dag
  19. 01:35
    Journaallus
  1. 06:00
    Bumba
  2. 06:05
    Uki
  3. 06:10
    Bing
  4. 06:20
    Twirlywoos
  5. 06:30
    Woezel & Pip
  6. 06:35
    Stoppeltje
  7. 06:45
    Biba & Loeba
  8. 06:50
    Tip de muis
  9. 06:55
    Kaatjes Kameraadjes
  10. 07:05
    Wissper
  11. 07:10
    Go Jetters
  12. 07:25
    Dag Sinterklaas
  13. 07:30
    Knutserellen met Conchita
  14. 07:35
    Prinsessia
  15. 07:45
    Prinsessia
  16. 08:00
    Hij komt, hij komt ... intrede van de Sint
  17. 09:40
    Nachtwacht
  18. 10:05
    Generatie K XL
  19. 10:30
    4eVeR: compilatie
  20. 11:20
    De week van Karrewiet
  21. 11:30
    Bat Pat
  22. 11:40
    Hubert & Takako
  23. 11:50
    Mini Ninjas
  24. 12:00
    Sam Fox, extreme avonturen
  25. 12:25
    De dokter Bea show
  26. 12:55
    Thunderbirds are go!
  27. 13:15
    Mijn ridder en ik
  28. 13:25
    Grizzy & the Lemmings
  29. 13:35
    De Smurfen
  30. 14:00
    Bumba
  31. 14:05
    Uki
  32. 14:10
    Musti
  33. 14:15
    Twirlywoos
  34. 14:25
    Dinopoot
  35. 14:35
    Stoppeltje
  36. 14:45
    Biba & Loeba
  37. 14:50
    Tip de muis
  38. 15:00
    Kaatjes Kameraadjes
  39. 15:10
    Wissper
  40. 15:20
    Suske & Wiske Junior
  41. 15:30
    Dag Sinterklaas
  42. 15:40
    De Sintkrant
  43. 15:50
    Sinteressante dingen
  44. 16:10
    Sinterspecial: De Sint danst de tango
  45. 16:40
    Paf de hond
  46. 16:45
    Paf de hond
  47. 16:50
    Grizzy & the Lemmings
  48. 17:00
    Kratts in het wild
  49. 17:25
    Rox
  50. 17:50
    De week van Karrewiet
  51. 18:00
    Nachtwacht
  52. 18:25
    Olly Wannabe
  53. 18:35
    Superbrein
  54. 19:00
    Galaxy Park: compilatie
  55. 19:45
    Grizzy & the Lemmings
  56. 19:50
    Grizzy & the Lemmings
  57. 20:00
    Programma onderbreking
  58. 20:15
    Het journaal - Sportweekend met VGT
  59. 21:10
    Tabula rasa
  60. 22:05
    Tabula rasa
  61. 23:00
    Programma onderbreking
  62. 06:00
    Bumba
  1. 07:38
    Rijk Verleden - Boer Pietersen Schoot in de Roos
  2. 08:00
    Alleen op de wereld
  3. 08:31
    Bassie en Adriaan - De Plaaggeest
  4. 09:01
    Catweazle
  5. 09:30
    Peppi en Kokki
  6. 09:45
    Peppi en Kokki
  7. 10:00
    Cor Bakker Ontvangt...
  8. 10:31
    Mijn Droomauto
  9. 10:52
    Rijk Verleden - Vrouwen in de BB
  10. 11:10
    Nederland Toen - Wegverkeer
  11. 11:31
    Gouden Amusement
  12. 12:00
    Op Hoop van Zegen
  13. 12:59
    James Herriot
  14. 13:53
    Rijk Verleden - Een Jaar na de Inval
  15. 14:04
    The Saint
  16. 15:00
    De Versierders
  17. 15:50
    Rijk Verleden - Rotterdam aan den Slag
  18. 16:00
    Bonanza
  19. 16:53
    Bonanza
  20. 17:46
    Rijk Verleden - Helpers Langs de Weg
  21. 18:05
    The Onedin Line
  22. 18:57
    Father Brown
  23. 19:48
    Rijk Verleden - Expeditie naar het Sterrengebergte
  24. 20:00
    Medisch Centrum West
  25. 21:01
    Onze Ouwe
  26. 22:01
    De dwaze lotgevallen van Sherlock Jones
  27. 23:32
    Rijk Verleden - In Negentien Drie Zeven
  28. 00:00
    The Onedin Line
  29. 00:47
    Rijk Verleden - Repatriëring Nederlanders uit Indië
  30. 01:00
    Maritiem - Samen een Schip Bouwen
  31. 01:29
    Onze Wereld In
  32. 01:43
    Onze Wereld In
  33. 01:59
    Sjans
  34. 02:30
    Wordt u al Geholpen?
  35. 03:00
    De Passie van Wilma Nanninga
  36. 03:31
    Ons Nostalgisch Uur
  37. 04:29
    De Mooiste Plek van Nederland
  38. 04:59
    Een bijzonder jaar
  39. 05:29
    Een Cijfer voor je Leven
  40. 05:44
    Een Cijfer voor je Leven
  41. 05:59
    The Onedin Line
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 19:30
    Vranckx
  4. 20:00
    Journaal
  5. 20:15
    Hopen op de goden
  6. 21:10
    Easter Island: Mysteries of a Lost World
  7. 22:00
    4 x 7
  8. 22:35
    Ukrainian Sheriffs
  9. 23:30
    Canvaslus
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 08:25
    Match of the Day
  3. 10:00
    The Andrew Marr Show
  4. 11:00
    BBC Newsroom Live
  5. 12:00
    Sunday Politics
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    BBC News
  8. 14:15
    Homes Under the Hammer
  9. 14:45
    Money for Nothing
  10. 15:30
    Escape to the Country
  11. 16:00
    Songs of Praise
  12. 16:35
    Children in Need: The Best Bits
  13. 17:50
    Blue Planet II
  14. 18:50
    News
  15. 19:05
    Regional News and Weather
  16. 19:15
    Countryfile
  17. 20:15
    Strictly Come Dancing: The Results
  18. 21:00
    Blue Planet II
  19. 22:00
    Howards End
  20. 23:00
    News
  21. 23:20
    Regional News and Weather
  22. 23:30
    Match of the Day 2
  23. 00:15
    Ronny Chieng: International Student
  24. 00:45
    Michael McIntyre's Big Show
  25. 01:45
    Weather for the week ahead
  26. 01:50
    News
  1. 08:30
    Great British garden revival
  2. 09:35
    Countryfile
  3. 10:30
    Saturday kitchen best bites
  4. 12:00
    Food & Drink
  5. 12:30
    My Life on a Plate
  6. 13:15
    MOTD2 Extra
  7. 14:00
    Rugby Union: England v Australia Highlights
  8. 15:00
    Rugby League World Cup Quarter Final Highlights
  9. 16:30
    Wild Brazil
  10. 17:30
    Coast
  11. 18:00
    Flog It!
  12. 19:00
    Tennis: ATP World Tour Finals
  13. 22:00
    Britain's Cycling Superheroes: The Price of Success
  14. 23:00
    Snowfall
  15. 23:40
    Mock the Week
  16. 00:10
    The Lighthouse
  17. 01:50
    Sign Zone: Question Time
  18. 02:50
    Sign Zone: Holby City
  19. 03:50
    This is BBC Two
  1. 06:30
    Pause
  2. 20:00
    Only Connect
  3. 20:30
    University Challenge
  4. 21:00
    Stunning Soloists at the BBC
  5. 22:00
    Shark
  6. 23:00
    Country Music Awards Highlights
  7. 00:00
    Rich Hall's Countrier Than You
  8. 01:30
    Country at the BBC
  9. 02:30
    Stunning Soloists at the BBC
  10. 03:30
    Shark
  11. 04:30
    This Is BBC Four
  1. 06:05
    Death in paradise
  2. 07:00
    Death in paradise
  3. 07:55
    Death in paradise
  4. 08:55
    Death in paradise
  5. 09:55
    New tricks
  6. 10:50
    New tricks
  7. 11:50
    New tricks
  8. 12:50
    Father Brown
  9. 13:40
    Father Brown
  10. 14:30
    The coroner
  11. 15:25
    Midsomer murders
  12. 16:15
    Midsomer murders
  13. 17:10
    Midsomer murders
  14. 18:05
    Midsomer murders
  15. 19:00
    The Moonstone
  16. 19:55
    Call the midwife: Christmas special 2016
  17. 21:00
    The A Word
  18. 22:00
    The A word
  19. 23:00
    Silent Witness
  20. 00:05
    SS-GB
  21. 01:00
    Call the Midwife
  22. 02:00
    The A word
  23. 02:50
    The A word
  24. 03:40
    Father Brown
  25. 04:30
    Father Brown
  26. 05:15
    The coroner
  27. 06:00
    New tricks
  1. 06:20
    Nils Holgersson
  2. 06:35
    Nils Holgersson
  3. 06:50
    Nils Holgersson
  4. 07:00
    Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig
  5. 07:05
    Tigerenten Club
  6. 08:05
    Die Pfefferkörner
  7. 08:35
    Die Pfefferkörner
  8. 09:00
    Die Pfefferkörner
  9. 09:30
    Die Sendung mit der Maus
  10. 10:00
    Tagesschau
  11. 10:03
    Die beste Klasse Deutschlands
  12. 11:00
    Allerleirauh
  13. 12:00
    Tagesschau
  14. 12:03
    Presseclub
  15. 12:45
    Europamagazin
  16. 13:15
    Tagesschau
  17. 13:30
    Bundestag live
  18. 14:30
    Das Traumhotel - Sterne über Thailand
  19. 15:55
    Das Traumhotel - Verliebt auf Mauritius
  20. 17:25
    Tagesschau
  21. 17:30
    Gott und die Welt
  22. 18:00
    Sportschau
  23. 18:30
    Bericht aus Berlin
  24. 18:49
    Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
  25. 18:50
    Lindenstraße
  26. 19:20
    Weltspiegel
  27. 20:00
    Tagesschau
  28. 20:15
    Tatort
  29. 21:45
    Anne Will
  30. 22:45
    Tagesthemen
  31. 23:05
    ttt - titel thesen temperamente
  32. 23:35
    Sin nombre - Zug der Hoffnung
  33. 01:08
    Tagesschau
  34. 01:10
    Whatever Works - Liebe sich wer kann
  35. 02:38
    Tagesschau
  36. 02:40
    Anne Will
  37. 03:40
    ttt - titel thesen temperamente
  38. 04:10
    W wie Wissen
  39. 04:43
    Tagesschau
  40. 04:45
    Deutschlandbilder
  41. 04:50
    Weltspiegel
  42. 05:30
    ZDF-Morgenmagazin
  1. 06:20
    Meine Freundin Conni
  2. 06:30
    Meine Freundin Conni
  3. 06:40
    Wir Kinder aus dem Möwenweg
  4. 06:55
    Wir Kinder aus dem Möwenweg
  5. 07:05
    Wir hüten Haustiere
  6. 07:15
    Bibi Blocksberg
  7. 07:45
    Bibi und Tina
  8. 08:10
    Eine lausige Hexe
  9. 08:35
    Löwenzahn
  10. 08:58
    Anders fernsehen 3sat
  11. 09:00
    heute Xpress
  12. 09:03
    sonntags
  13. 09:30
    Katholischer Gottesdienst
  14. 10:15
    Das Traumschiff
  15. 11:50
    heute Xpress
  16. 11:55
    Bares für Rares - Lieblingsstücke
  17. 14:00
    ZDF SPORTextra Wintersport
  18. 17:00
    heute
  19. 17:10
    ZDF SPORTreportage
  20. 18:00
    ZDF.reportage
  21. 18:30
    Terra Xpress
  22. 19:00
    heute
  23. 19:10
    Berlin direkt
  24. 19:28
    Aktion Mensch Gewinner
  25. 19:30
    Terra X: Die Europa-Saga
  26. 20:15
    Rosamunde Pilcher
  27. 21:45
    heute-journal
  28. 22:00
    Springflut
  29. 23:30
    ZDF-History
  30. 00:15
    heute Xpress
  31. 00:20
    Peter Hahne
  32. 00:50
    Springflut
  33. 02:20
    Frag den Lesch
  34. 02:35
    Terra X: Die Europa-Saga
  35. 03:20
    Die Deutschen II
  36. 04:05
    planet e.: Wenn das Klima kippt
  37. 04:35
    zdf.formstark
  38. 04:45
    Bettys Diagnose
  39. 05:30
    ZDF-Morgenmagazin
  1. 06:00
    Abgedreht!
  2. 06:35
    Paläste für das Volk
  3. 07:05
    Unter Tage in Tasmanien
  4. 07:45
    Karambolage
  5. 08:00
    Große Oper für kleine Leute
  6. 08:15
    Im Lauf der Zeit
  7. 08:45
    Wenn ich groß bin, werde ich ...
  8. 08:55
    Schau in meine Welt!
  9. 09:20
    ARTE Junior Das Magazin
  10. 09:35
    Jane Austen's Mansfield Park
  11. 11:10
    Paläste für das Volk
  12. 11:40
    Zu Tisch in ...
  13. 12:05
    Kubas Küste - Wandel im stillen Winkel
  14. 12:50
    Kuba - Das grüne Herz der Karibik
  15. 13:35
    Die Inseln der Queen
  16. 14:30
    Die Inseln der Queen
  17. 15:20
    Der Parthenon
  18. 16:45
    Metropolis
  19. 17:30
    Die großen Künstlerduelle
  20. 18:20
    Yo-Yo Ma & Manfred Honeck
  21. 19:10
    ARTE Journal
  22. 19:30
    360° Geo Reportage
  23. 20:15
    Todesmelodie
  24. 22:45
    Che - Der private Blick
  25. 23:40
    Der Dirigent Christoph Eschenbach
  26. 00:35
    Christoph Eschenbach dirigiert Tschaikowsky und Strauss
  27. 01:15
    Gefahr: Diabolik!
  28. 02:55
    Starke Frauen in der Kunst
  29. 03:50
    Kulinarische Reise durch Brasilien
  30. 04:32
    Wer nicht fragt, stirbt dumm!
  31. 04:35
    Pause
  32. 05:00
    Christoph Eschenbach dirigiert Tschaikowsky und Strauss
  33. 05:45
    Xenius
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:18
    Terriennes
  4. 06:22
    Météo
  5. 06:25
    Wari
  6. 06:54
    Reflets Sud
  7. 07:46
    Et si vous me disiez toute la vérité?
  8. 08:00
    Journal Radio Canada
  9. 08:22
    Journal TV 5
  10. 08:35
    Électrons libres
  11. 08:59
    Pyjamasques
  12. 09:12
    Simon
  13. 09:17
    Les amis de Boubi
  14. 09:20
    Titeuf
  15. 09:27
    Les Dalton
  16. 09:35
    Miss Moon
  17. 09:47
    Miss Moon
  18. 10:00
    Valérian et Laureline
  19. 10:25
    Tactik
  20. 11:00
    Journal TV 5
  21. 11:14
    Météo
  22. 11:18
    Jour de rugby
  23. 11:58
    Maisons d'ailleurs
  24. 12:10
    Internationales
  25. 12:32
    Internationales
  26. 12:58
    Territoires d'info
  27. 13:25
    Je sais pas vous
  28. 13:30
    Journal belge
  29. 14:00
    Vivement dimanche prochain
  30. 14:55
    Version française
  31. 15:22
    Démo de mode
  32. 15:35
    Cuisine de chez nous
  33. 16:25
    Hôtel inspiration
  34. 16:28
    Maghreb Orient-Express
  35. 16:55
    Destination francophonie
  36. 17:01
    Kiosque
  37. 17:55
    Je sais pas vous
  38. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  39. 18:26
    Météo
  40. 18:30
    Le bar de l'Europe
  41. 18:38
    Nus & culottés
  42. 19:28
    Barbara en liberté
  43. 20:20
    Les merveilles du patrimoine français
  44. 20:30
    Le Journal de France 2
  45. 20:56
    Météo
  46. 21:00
    La fille de Monaco
  47. 22:31
    Journal suisse
  48. 22:58
    Cyclisme - Tour du Rwanda
  49. 22:59
    Météo
  50. 23:03
    Les ogres
  51. 01:22
    Cyclisme - Tour du Rwanda
  52. 01:28
    Journal Afrique
  53. 01:55
    Foot!
  54. 02:22
    Foot!
  55. 02:30
    Journal TV 5
  56. 02:51
    Météo
  57. 02:54
    Kiosque
  58. 03:49
    C'est pas le bout du monde
  59. 04:00
    Journal TV 5
  60. 04:20
    Météo
  61. 04:23
    Hep taxi!
  62. 04:53
    Internationales
  63. 05:14
    Internationales
  64. 05:39
    Le bar de l'Europe
  65. 05:47
    Le dessous des cartes
  66. 06:00
    Journal TV 5
  1. 06:00
    Nordtour
  2. 06:45
    Schätze der Welt
  3. 07:00
    Trio
  4. 07:35
    Einfach genial
  5. 08:00
    Musik-Kontakte
  6. 09:00
    Nordmagazin
  7. 09:30
    Hamburg Journal
  8. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  9. 10:30
    buten un binnen | regionalmagazin
  10. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  11. 11:30
    Wunderschön!
  12. 13:00
    die nordreportage: Zwischen Löschen und Laden
  13. 13:30
    die nordreportage: Zwischen Takelage und Seemannsknoten
  14. 14:00
    Agritechnica in Hannover
  15. 14:45
    Giganten der Landstraße
  16. 15:30
    NaturNah: Vorsicht Kegelrobbe!
  17. 16:00
    Lieb & Teuer
  18. 16:30
    Iss besser!
  19. 17:00
    Bingo! - Die Umweltlotterie
  20. 18:00
    Nordseereport
  21. 18:45
    DAS!
  22. 19:30
    Ländermagazine
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    die nordstory Spezial - Jung, dynamisch, erdverbunden
  25. 21:45
    Sportschau Bundesliga am Sonntag
  26. 22:05
    Die NDR Quizshow
  27. 22:50
    Sportclub
  28. 23:35
    Sportclub Story -
  29. 00:05
    Maria Wern, Kripo Gotland - Vergeltung
  30. 01:35
    Nordseereport
  31. 02:20
    NDR Talk Show
  32. 04:45
    Tagesschau - Vor 20 Jahren: 20.11.1997
  33. 05:05
    DAS!
  34. 05:50
    Lindenstraße
  1. 06:25
    Aktuelle Stunde
  2. 07:10
    Lokalzeit
  3. 07:40
    Lindenstraße
  4. 08:10
    Westart
  5. 08:50
    Hector Berlioz: Requiem
  6. 10:10
    Kölner Treff
  7. 11:40
    Pfarrer Braun: Ausgegeigt!
  8. 13:10
    Matterns Revier
  9. 14:00
    Matterns Revier
  10. 14:50
    Ein Herz und eine Seele
  11. 15:30
    Meisterküche: Gesund und lecker - Vitaminküche im Herbst
  12. 16:00
    Land und lecker
  13. 16:45
    Die Heimkehr
  14. 18:15
    Tiere suchen ein Zuhause
  15. 19:10
    Aktuelle Stunde
  16. 19:30
    Westpol
  17. 20:00
    Tagesschau
  18. 20:15
    Wunderschön! Auf dem Silbertrail - Schatzsuche im Erzgebirge
  19. 21:45
    Sportschau Bundesliga am Sonntag
  20. 22:15
    Zeiglers wunderbare Welt des Fußballs
  21. 22:45
    Sport im Westen
  22. 22:55
    sport inside
  23. 23:25
    Ein Herz und eine Seele
  24. 00:05
    Spätschicht - Die Comedy Bühne
  25. 00:50
    Black Sabbath - The End
  26. 02:40
    Rockpalast: Airbourne
  27. 02:50
    Die Heimkehr
  28. 04:20
    Unsere Besten - WDR Talk-Klassiker
  29. 05:20
    Erlebnisreisen-Tipp
  30. 05:40
    Presseclub
  1. 06:00
    Mozart - Symphony Nr. 35, deel IV
  2. 06:15
    Afrikaan Beat
  3. 06:35
    Bach - Brandenburgs Concert Nr. 6
  4. 06:51
    Liszt - Sonetto 123 del Petrarca
  5. 06:59
    Revueltas - Sensemayá
  6. 07:06
    Beethoven - Pianoconcert Nr. 1, deel III
  7. 07:23
    Dvorák - Symfonie Nr. 1, deel II
  8. 07:40
    Bach - Brandenburgs Concert 4-6
  9. 08:33
    Beethoven - Pianoconcert Nr. 5
  10. 09:15
    Mozart - Sinfonia concertante deel 3
  11. 09:30
    Vol Koren - Vikings!
  12. 10:32
    Mahler - Symfonie Nr. 2 deel 2
  13. 11:00
    All of Bach
  14. 11:59
    Dvorák - Slavische Dans nr. 2
  15. 12:04
    Gershwin Bess, you is my woman now
  16. 12:19
    Sjostakovitsj - Festivalouverture
  17. 12:25
    Saint-Saëns - Introduction et Rondo capriccioso
  18. 12:36
    Bosch Requiem 2011
  19. 14:09
    Delibes - Sylvia
  20. 15:47
    Moessorgski-Schilderijententoonstelling
  21. 16:27
    Op zoek naar Haydn
  22. 18:10
    Portret - Antony Hermus
  23. 18:17
    Verdi - Ouverture I vespri siciliani
  24. 18:27
    Tsjaikovski - Pianoconcert Nr. 1 deel 3
  25. 18:38
    Gedreven maatwerk
  26. 18:56
    Nathalie Stutzmann and Orfeo 55 spelen Vivaldi
  27. 20:13
    Rossini - La speranza piu soave
  28. 20:21
    Dvorák - Symfonie Nr. 7, deel III
  29. 20:30
    The Little Mermaid
  30. 22:35
    Rachmaninov - Pianoconcert nr. 2
  31. 23:12
    Dvorák - Symfonie Nr. 6
  32. 00:00
    Mozart - Don Giovanni
  33. 03:06
    Gran Gala di Verdi
  34. 04:40
    My Music My Passion: Jeroen de Groot
  35. 05:41
    Ravel La Valse
  36. 05:57
    Mozart - Symfonie Nr. 36 "Linz" deel 2
  1. 06:00
    Intermezzo
  2. 08:30
    La Passion selon saint Matthieu
  3. 11:15
    Tugan Sokhiev et l'Orchestre du Capitole de Toulouse
  4. 12:50
    Intermezzo
  5. 13:10
    Jazz in Marciac 2015
  6. 14:10
    SingJazz 2016
  7. 15:11
    SingJazz 2016
  8. 16:00
    Intermezzo
  9. 16:30
    Juditha triumphans
  10. 19:10
    Intermezzo
  11. 20:30
    Requiem, de Berlioz
  12. 22:05
    Du Capitole au Bolchoï : les coulisses
  13. 22:25
    Tugan Sokhiev et l'Orchestre du Capitole de Toulouse
  14. 00:05
    Jazz à Vienne 2015
  15. 01:30
    SingJazz 2017
  16. 03:05
    Strasbourg Jazz Festival
  17. 04:10
    Satchmo special : Louis Armstrong and his all Stars
  18. 05:05
    Skoda Jazz Festival 2014
  1. 06:00
    FIA WTCC
  2. 06:45
    FIA WTCC
  3. 07:30
    Kunstschaatsen
  4. 08:30
    FIA WTCC
  5. 09:15
    Skispringen
  6. 10:15
    Rodelen: World Cup in Innsbruck (Oostenrijk)
  7. 11:15
    Rodelen: World Cup in Innsbruck (Oostenrijk)
  8. 11:45
    Rodelen: World Cup in Innsbruck (Oostenrijk)
  9. 13:00
    Veldrijden: World Cup
  10. 14:00
    Veldrijden: World Cup
  11. 14:30
    Veldrijden: World Cup
  12. 15:45
    Skispringen
  13. 16:45
    Motorsport
  14. 17:45
    Watts
  15. 18:00
    Wintersporten
  16. 18:15
    Kunstschaatsen
  17. 19:45
    Nieuws
  18. 19:50
    Watts
  19. 20:00
    Skispringen
  20. 21:00
    Wielrennen
  21. 22:30
    RUGBY
  22. 00:00
    Nieuws
  23. 00:05
    FIA WTCC
  24. 00:30
    FIA WTCC
  25. 01:15
    Watts
  26. 01:30
    Skispringen
  27. 03:00
    Kunstschaatsen
  28. 04:30
    Skispringen
  29. 05:00
    Kunstschaatsen
  1. 06:00
    Bob's burgers
  2. 06:19
    Bob's burgers
  3. 06:39
    Family guy
  4. 06:59
    Family guy
  5. 07:18
    Family guy
  6. 07:38
    Family guy
  7. 07:58
    Family guy
  8. 08:18
    Last man standing
  9. 08:38
    Last man standing
  10. 08:59
    The Best of the Late Late Show
  11. 09:38
    How I met your mother
  12. 09:58
    How I met your mother
  13. 10:19
    How I met your mother
  14. 10:39
    How I met your mother
  15. 11:00
    How I met your mother
  16. 11:23
    How I met your mother
  17. 11:48
    How I met your mother
  18. 12:14
    Friends
  19. 12:44
    Friends
  20. 13:13
    Friends
  21. 13:40
    Friends
  22. 14:13
    Friends
  23. 14:43
    Friends
  24. 15:13
    Friends
  25. 15:43
    Friends
  26. 16:15
    Friends
  27. 16:44
    Friends
  28. 17:19
    Friends
  29. 17:54
    Friends
  30. 18:24
    Friends
  31. 18:53
    American dad!
  32. 19:21
    American dad!