programmagids

nu en straks op radio en tv

Radio- en tv-overzicht voor alle genres, alles van de VPRO, jeugd, film, series, sport, muziek, amusement, informatief of documentaire.

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO 2 extra
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Viceland
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:05
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  9. 07:25
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:40
    NOS Journaal (NOS)
  11. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:15
    NOS Journaal (NOS)
  13. 08:25
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:40
    NOS Journaal (NOS)
  15. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  16. 09:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  17. 09:30
    NOS Journaal (NOS)
  18. 09:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  19. 10:00
    NOS Journaal (NOS)
  20. 10:15
    NOS Journaal (NOS)
  21. 10:30
    NOS Journaal (NOS)
  22. 10:40
    NOS Journaal (NOS)
  23. 10:55
    Uit mijn keuken (MAX)
  24. 11:40
    NOS Journaal (NOS)
  25. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  26. 12:20
    NOS Journaal (NOS)
  27. 12:35
    Bak mee met MAX (MAX)
  28. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  29. 13:20
    NOS Journaal (NOS)
  30. 13:35
    NOS Journaal (NOS)
  31. 14:00
    NOS Journaal (NOS)
  32. 14:15
    Bak mee met MAX (MAX)
  33. 14:30
    NOS Journaal (NOS)
  34. 14:40
    NOS Journaal (NOS)
  35. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  36. 15:15
    NOS Sport: Paardensport EK Jumping en Dressuur (NOS)
  37. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  38. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  39. 18:50
    NOS Sportjournaal (NOS)
  40. 19:05
    Uit mijn keuken (MAX)
  41. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  42. 20:35
    Sterren Muziekfeest op het Plein (AVROTROS)
  43. 21:40
    Meer dan Goud (EO)
  44. 22:25
    Nederland Verhuist (AVROTROS)
  45. 23:00
    Jinek (KRO-NCRV)
  46. 00:00
    NOS Journaal (NOS)
  47. 00:15
    NOS Sport: EK Volleybal (NOS)
  48. 00:40
    Jinek (KRO-NCRV)
  49. 01:40
    EenVandaag (AVROTROS)
  50. 02:15
    NOS Journaal (NOS)
  51. 02:30
    NOS Journaal (NOS)
  1. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  2. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  3. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  4. 07:45
    NOS Journaal (NOS)
  5. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  6. 08:15
    NOS Journaal (NOS)
  7. 08:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  8. 08:45
    NOS Journaal (NOS)
  9. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  10. 09:15
    Tussen Kunst en Kitsch (AVROTROS)
  11. 10:00
    Nu te Zien! (AVROTROS)
  12. 10:15
    MAX Maakt Mogelijk (MAX)
  13. 10:30
    Keuringsdienst van Waarde: terug naar de basis (KRO-NCRV)
  14. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  15. 11:15
    NOS Journaal (NOS)
  16. 11:35
    Big Fish Klaas (AVROTROS)
  17. 12:25
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  18. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  19. 13:20
    Hollandse Zaken (MAX)
  20. 14:10
    Het Uur van de Wolf: The Analogues in Liverpool (NTR)
  21. 15:15
    Het Familiediner (EO)
  22. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  23. 16:15
    De smaak van Joël (KRO-NCRV)
  24. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  25. 17:10
    De slimste mens (KRO-NCRV)
  26. 17:55
    NOS Sport: EK Hockey (NOS)
  27. 18:55
    NOS Sport: EK Hockey (NOS)
  28. 19:55
    Rail Away (EO)
  29. 20:25
    De slimste mens (KRO-NCRV)
  30. 21:10
    Uitmarkt 2019, De Opening (NTR)
  31. 22:00
    Nieuwsuur (NOS)
  32. 22:45 vpro
    America to Me (VPRO)
  33. 00:15
    De Nachtzoen (EO)
  34. 00:30
    Nieuwsuur (NOS)
  35. 01:15
    Nieuwsuur (NOS)
  1. 06:30 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:35
    Clangers (NTR)
  3. 06:50
    No-No (AVROTROS)
  4. 06:55
    Bing (NTR)
  5. 07:05
    Sesamstraat (NTR)
  6. 07:20
    Maya de bij (TROS)
  7. 07:30
    Noddy, de detective (KRO-NCRV)
  8. 07:45 vpro
    Ringel Singel 19 (VPRO)
  9. 07:50
    Apennoten XL (KRO-NCRV)
  10. 08:05
    Nils Holgersson (BNNVARA)
  11. 08:20 vpro
    Shaun het schaap (VPRO)
  12. 08:25
    Waffel de wonderhond (KRO-NCRV)
  13. 08:40
    Calimero (AVROTROS)
  14. 08:50
    Nelli en Nora (KRO-NCRV)
  15. 09:00
    Ziggy en de Zootram (KRO-NCRV)
  16. 09:10 vpro
    Raad eens hoeveel ik van je hou (VPRO)
  17. 09:20
    Hoi Duggee (AVROTROS)
  18. 09:30
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  19. 09:55
    Barbapapa (TROS)
  20. 10:05
    Teletubbies (NTR)
  21. 10:15
    Nijntjes avonturen, groot en klein (KRO-NCRV)
  22. 10:25
    Sarah en Eend (NTR)
  23. 10:32
    Timmy tijd (NTR)
  24. 10:35
    Timmy tijd (NTR)
  25. 10:45
    Woezel & Pip Overal Vriendjes! (KRO-NCRV)
  26. 11:00
    Pieter Konijn (KRO)
  27. 11:10
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  28. 11:25
    Rita & Krokodil (KRO-NCRV)
  29. 11:30
    Pingu in de stad (NTR)
  30. 11:35
    Pim & Pom (KRO-NCRV)
  31. 11:40
    Wickie de Viking (KRO)
  32. 11:55 vpro
    Masha en de beer (VPRO)
  33. 12:00
    Mike de ridder (KRO-NCRV)
  34. 12:15
    Waffel de wonderhond (KRO-NCRV)
  35. 12:25
    Mega Mindy (AVROTROS)
  36. 12:50 vpro
    Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
  37. 13:10
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  38. 13:35
    Inui (KRO-NCRV)
  39. 13:40
    Sesamstraat (NTR)
  40. 13:55
    Bollie & Billie (KRO-NCRV)
  41. 14:10
    Pippi Langkous klassiek (AVRO)
  42. 14:40
    Jungle Book (KRO)
  43. 14:50
    Bommetje! (AVROTROS)
  44. 15:45
    Betreden Op Eigen Risico (KRO-NCRV)
  45. 16:35
    Checkpoint (EO)
  46. 16:40
    #forever (AVROTROS)
  47. 16:50
    #forever (AVROTROS)
  48. 17:05
    Brugklas (AVROTROS)
  49. 17:15
    Brugklas (AVROTROS)
  50. 17:30
    SpangaS Marathon (KRO-NCRV)
  51. 18:20
    SpangaS op zomervakantie (KRO-NCRV)
  52. 18:40
    Het Klokhuis (NTR)
  53. 19:00
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  54. 19:25
    First Dates Ireland (BNNVARA)
  55. 20:25
    Kill Bill: Vol. 1 (BNN)
  56. 22:10 vpro
    Toren C (VPRO)
  57. 22:45
    Jeuk (BNNVARA)
  58. 23:20
    Manson: The Lost Tapes (BNNVARA)
  59. 00:15
    Springvloed (KRO-NCRV)
  60. 01:45
    The Graham Norton Show (BNNVARA)
  61. 02:45
    Jeuk (BNNVARA)
  62. 03:17
    Tekst-TV (NOS)
  1. 07:15
    Grachtenfestival 2019 (NTR)
  2. 08:00
    Podium Dans: Edward Clug (NTR)
  3. 08:35
    IVC Masterclass: Cheryl Studer (NTR)
  4. 09:00
    Het Filosofisch Kwintet (Human)
  5. 09:55
    Door de ogen van (NTR)
  6. 10:10 vpro
    2Doc: Solo, Out of a Dream (VPRO)
  7. 11:05
    Benali boekt: Thomas Rosenboom (NTR)
  8. 11:30
    Close up: De waarheid van een koe: Theo van Doesburg en De Stijl (AVROTROS)
  9. 12:25 vpro
    Makers van morgen (VPRO)
  10. 12:30
    Door de ogen van (NTR)
  11. 12:40 vpro
    VPRO Vrije Geluiden Zomer (VPRO)
  12. 13:30
    Het Moment (MAX)
  13. 14:15
    Het Moment: Woodstock extra (MAX)
  14. 14:30
    De magie van wetenschap (Human)
  15. 15:10
    Door de ogen van (NTR)
  16. 15:20
    Stand van de sterren (Human)
  17. 16:50
    Verborgen verleden (NTR)
  18. 17:30
    Back to North Sea Jazz (NTR)
  19. 18:30
    Door de ogen van (NTR)
  20. 18:35
    Medialogica (Human)
  21. 19:15
    Fryslân DOK (Omrop Fryslân)
  22. 19:45
    Tussen Kunst en Kitsch (AVROTROS)
  23. 20:30 vpro
    Swagger (VPRO)
  24. 21:55
    Jaren 80 Nederpop (NTR)
  25. 23:25
    Live op Pinkpop 1995 (NTR)
  26. 00:00
    Door de ogen van (NTR)
  27. 00:15 vpro
    Swagger (VPRO)
  28. 01:40 vpro
    14-18 Dagboeken uit de Eerste Wereldoorlog (VPRO)
  29. 02:30
    2Doc: De brief van de burgemeester (NCRV)
  30. 03:25 vpro
    Unmasking Jihadi John - The Anatomy of a Terrorist (VPRO)
  31. 05:05
    Grachtenfestival 2019 (NTR)
  32. 05:50
    Musea op NPO 2 extra (NTR)
  33. 05:55
    Podium Dans: Edward Clug (NTR)
  1. 06:19
    Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
  2. 06:30
    Nieuws
  3. 06:45
    Nieuws
  4. 07:00
    Nieuws
  5. 07:15
    Nieuws
  6. 07:30
    Nieuws
  7. 07:45
    Nieuws
  8. 08:00
    Nieuws
  9. 08:14
    Nieuws
  10. 08:30
    Nieuws
  11. 08:45
    Nieuws
  12. 09:00
    Nieuws
  13. 09:14
    RTL Boulevard
  14. 09:58
    Zomer met Art
  15. 11:01
    Goede tijden, slechte tijden
  16. 11:33
    The bold and the beautiful
  17. 12:02
    McLeod's daughters
  18. 13:01
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  19. 13:58
    De bloemenstal
  20. 14:13
    Flipping out
  21. 15:11
    Dr. Phil
  22. 16:03
    Help, mijn man is klusser!
  23. 17:02
    Het Spaanse dorp: Polopos
  24. 18:00
    Nieuws
  25. 18:16
    Editie NL
  26. 18:32
    Weer
  27. 18:34
    RTL Boulevard
  28. 19:30
    Nieuws
  29. 19:56
    Weer
  30. 20:00
    Goede tijden, slechte tijden
  31. 20:34
    The best of The voice worldwide
  32. 21:35
    Het Spaanse dorp: Polopos
  33. 22:32
    Zomer met Art
  34. 23:39
    Nieuws
  35. 23:55
    Weer
  36. 23:58
    RTL Boulevard
  37. 00:48
    Zomer met Art
  38. 01:50
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  39. 02:05
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  40. 04:05
    Tekst-tv
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 07:30
    Teleshop 5: Online gespot
  3. 08:00
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  4. 09:50
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  5. 10:00
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  6. 10:35
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  7. 10:45
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  8. 11:00
    Teleshop 4: Mediashop
  9. 12:30
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  10. 13:50
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  11. 13:51
    Teleshop 4: Mediashop
  12. 14:26
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  13. 16:40
    Makelaars met een missie
  14. 17:40
    Dr. Phil
  15. 18:33
    Deurwaarders UK
  16. 19:33
    24 uur in de politiecel
  17. 20:34
    Kees van der Spek ontmaskert
  18. 21:32
    Ewout & ...
  19. 22:32
    24 uur in de ER
  20. 23:31
    24 uur in de politiecel
  21. 00:33
    Teleshop 5: Nachtlounge
  22. 02:03
    Teleshop 5: Nachtlounge
  23. 04:33
    TekstTV
  24. 05:00
    Teleshop
  25. 05:30
    RTL De journal
  26. 06:00
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 06:30
    Power Rangers dino charge
  3. 06:52
    Transformers Cyberverse
  4. 07:02
    LEGO Ninjago
  5. 07:27
    Inazuma Eleven
  6. 07:53
    Pokémon XY
  7. 08:17
    Beyblade burst
  8. 08:40
    Blazing Team
  9. 09:03
    Draken: Race naar de rand
  10. 09:26
    Ben 10
  11. 09:36
    Ben 10
  12. 09:50
    Zak Storm
  13. 10:14
    Transformers: Robots in disguise
  14. 10:37
    Lego Nexo knights
  15. 10:59
    LEGO Ninjago
  16. 11:23
    LEGO Jurassic World
  17. 11:46
    Power Rangers dino charge
  18. 12:09
    Oggy en de kakkerlakken
  19. 12:16
    Oggy en de kakkerlakken
  20. 12:23
    De uil
  21. 12:30
    De uil
  22. 12:40
    De Daltons
  23. 12:47
    De Daltons
  24. 12:54
    De Daltons
  25. 13:03
    Idioten op de weg
  26. 13:32
    Politie in actie
  27. 13:56
    Politie in actie
  28. 14:21
    Stop! Politie
  29. 15:15
    Stop! Politie
  30. 15:47
    Pawn stars
  31. 16:12
    Pawn stars
  32. 16:36
    Married with children
  33. 17:04
    Married with children
  34. 17:34
    Flodder
  35. 18:07
    Flodder
  36. 18:38
    'Allo 'allo!
  37. 19:06
    Idioten op de weg
  38. 19:35
    Politie in actie
  39. 20:03
    Politie in actie
  40. 20:28
    Acts of Vengeance
  41. 22:13
    RTL 7 Darts
  42. 23:53
    RTL Transportwereld
  43. 00:28
    Teleshop 7: Glamcam
  44. 02:13
    Teleshop 7: Glamcam
  45. 04:58
    Tekst-tv
  46. 05:00
    Teleshop 7: Morning Chat
  47. 05:45
    Teleshop 7: Car tracks
  48. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  1. 06:16
    Tekst-tv
  2. 06:30
    Koala broertjes
  3. 06:40
    Elias
  4. 06:49
    Sid de slimmerik
  5. 06:53
    Wissper
  6. 07:00
    Jul & Julia
  7. 07:11
    Ernst, Bobbie en de rest
  8. 07:18
    Pipo de Clown
  9. 07:29
    Piet Piraat
  10. 07:34
    Robin Hood
  11. 07:47
    Super 4
  12. 08:00
    Lego city
  13. 08:02
    Brandweerman Sam
  14. 08:16
    Bibaboerderij
  15. 08:31
    Molang
  16. 08:34
    Molang
  17. 08:38
    2 kleine kleutertjes
  18. 08:40
    Leren met Jokie
  19. 08:43
    Uki
  20. 08:48
    Sophie de giraf
  21. 08:53
    Juf Roos
  22. 08:59
    Piet Piraat griezelavonturen
  23. 09:03
    StoryZoo
  24. 09:14
    Thomas de stoomlocomotief
  25. 09:27
    Super Wings
  26. 09:39
    Robocar poli
  27. 09:52
    Sprookjesboom show
  28. 10:00
    Chuggington
  29. 10:09
    Airport: Winky's avonturen
  30. 10:18
    Sprookjesboomfeest
  31. 10:37
    Tee and Mo
  32. 10:44
    Beertje Pol
  33. 10:56
    TiTaToverfeest
  34. 11:09
    Gonnie & Gijsje
  35. 11:13
    Fien & Teun
  36. 11:22
    Little people
  37. 11:33
    Florrie's draakjes
  38. 11:43
    Musti
  39. 11:48
    Hello Kitty and friends
  40. 12:02
    Enchantimals
  41. 12:14
    My little pony
  42. 12:35
    Super 4
  43. 12:47
    Mijn ridder en ik
  44. 13:00
    Brandweerman Sam
  45. 13:10
    Om nom
  46. 13:12
    Om nom
  47. 13:14
    Transformers: Rescue Bots Academy
  48. 13:27
    Dinotrux
  49. 13:50
    Lalaloopsy
  50. 14:15
    Monchhichis
  51. 14:26
    Strawberry shortcake
  52. 14:49
    Tashi
  53. 15:01
    De Daltons
  54. 15:08
    Mr. Bean
  55. 15:19
    Blinky Bill
  56. 15:32
    Lang leve koning Julien
  57. 15:54
    Het regent gehaktballen
  58. 16:04
    Miss Moon
  59. 16:16
    Polly pocket
  60. 16:37
    Polly pocket
  61. 16:42
    Lego friends: Girls on a mission
  62. 16:52
    Barbie Dreamtopia
  63. 17:02
    Burgers' Zoo en waarom
  64. 17:08
    Goede tijden, slechte tijden
  65. 17:41
    The bold and the beautiful
  66. 18:08
    The bold and the beautiful
  67. 18:36
    Dr. Quinn, medicine woman
  68. 19:34
    McLeod's daughters
  69. 20:29
    The First Wives Club
  70. 22:33
    House
  71. 23:30
    Dr. Quinn, medicine woman
  72. 00:25
    50 to 1
  73. 02:25
    Teleshop 8: Mediashop
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:40
    TV Winkel
  3. 08:10
    Tommy teleshopping
  4. 11:35
    Astro tv
  5. 13:35
    Tommy teleshopping
  6. 14:10
    Castle
  7. 15:05
    Castle
  8. 16:00
    NCIS: Los Angeles
  9. 16:55
    NCIS: New Orleans
  10. 17:40
    NCIS: New Orleans
  11. 18:35
    NCIS: New Orleans
  12. 19:30
    NCIS: New Orleans
  13. 20:30
    NCIS: Los Angeles
  14. 21:25
    NCIS: Los Angeles
  15. 22:10
    Criminal minds
  16. 23:05
    Criminal minds
  17. 00:00
    Elementary
  18. 00:55
    Without a trace
  19. 01:50
    Astro tv
  20. 05:50
    Loop Hart van Nederland
  21. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 08:10
    Shownieuws
  3. 08:50
    Klinkt smakelijk
  4. 09:50
    Huizenjacht
  5. 10:35
    Huizen onder de hamer
  6. 11:50
    Marktplaats: Heel Holland handelt
  7. 12:20
    Utopia
  8. 13:10
    Huizenjacht
  9. 14:05
    Huizen onder de hamer
  10. 15:05
    Operatie beveiliging
  11. 16:05
    Mr. Frank Visser: Hoe is het nu met?
  12. 17:00
    Marktplaats: Heel Holland handelt
  13. 17:30
    Marktplaats: Heel Holland handelt
  14. 18:00
    Klinkt smakelijk
  15. 19:00
    Hart van Nederland
  16. 19:30
    Utopia
  17. 20:30
    André Hazes live in Ahoy
  18. 21:30
    De wereld volgens 80-jarigen
  19. 22:35
    Hart van Nederland
  20. 22:55
    Sneak Preview: Chateau Meiland
  21. 23:00
    Shownieuws
  22. 23:30
    Piets weerbericht
  23. 23:35
    Klinkt smakelijk
  24. 00:30
    Utopia
  25. 01:20
    Astro tv
  26. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 18:00
    Kevin can wait
  2. 18:30
    Two and a half men
  3. 18:55
    Two and a half men
  4. 19:25
    The big bang theory
  5. 19:55
    The big bang theory
  6. 20:30
    Veronica Inside
  7. 22:00
    Sudden Impact
  8. 00:15
    Utopia
  9. 01:10
    Astro tv
  10. 04:00
    Pauze
  1. 06:00
    Loop Hart van Nederland
  2. 07:00
    TV Winkel
  3. 15:00
    The doctors
  4. 15:55
    Huizenjacht
  5. 16:50
    Blue bloods
  6. 17:40
    Blue bloods
  7. 18:30
    The A-team
  8. 19:30
    The A-team
  9. 20:30
    The Rookie
  10. 22:55
    The Man with the Iron Fists 2
  11. 00:40
    Revenge
  12. 01:30
    Astro tv
  13. 02:55
    Tommy teleshopping
  14. 05:25
    Loop Hart van Nederland
  15. 06:00
    Loop Hart van Nederland
  1. 09:00
    Zomerbeelden
  2. 12:30
    Switch
  3. 13:00
    Journaal
  4. 13:25
    Weer
  5. 13:30
    Thuis
  6. 13:55
    Sporza: EK volleybal: België - Oekraïne (vrouwen)
  7. 15:30
    Sporza: EK hockey: België - Ierland (vrouwen)
  8. 17:40
    Neighbours
  9. 18:04
    Het journaal update
  10. 18:10
    Weer
  11. 18:15
    The Cruise
  12. 19:00
    Journaal
  13. 19:30
    Weer
  14. 19:35
    De stoel
  15. 19:40
    F.C. De Kampioenen
  16. 20:15
    Switch
  17. 20:50
    Vera
  18. 22:20
    Journaal
  19. 22:36
    Keno
  20. 22:37
    Euromillions
  21. 22:40
    Weer
  22. 22:45
    Death in paradise
  23. 23:35
    The Player
  24. 01:35
    Herhalingen
  1. 06:00
    Bumba in Azië
  2. 06:06
    Uki
  3. 06:11
    Twirlywoos
  4. 06:22
    Bing
  5. 06:30
    Dimitri
  6. 06:36
    Kaatjes Kameraadjes
  7. 06:41
    The Ollie & Moon Show
  8. 06:52
    Wissper
  9. 06:59
    Emmy & Gooroo
  10. 07:10
    Bob de bouwer
  11. 07:21
    Kaatjes Tralalaatjes
  12. 07:30
    Wolf
  13. 07:40
    Kratts in het wild
  14. 08:00
    Kosmoo
  15. 08:25
    Grizzy & the Lemmings
  16. 08:35
    Spring
  17. 08:55
    Spring
  18. 09:20
    Lego friends: Girls on a mission
  19. 09:40
    De Blacklist
  20. 09:50
    Lassie
  21. 10:15
    Sisters
  22. 10:25
    Kratts in het wild
  23. 10:45
    Bedreigde soorten
  24. 10:55
    Samson en Gert
  25. 11:25
    Belle et Sébastien
  26. 11:35
    Belle et Sébastien
  27. 11:45
    Kosmoo
  28. 12:10
    Helden
  29. 12:25
    Peperbollen
  30. 12:55
    W817
  31. 13:10
    Buck
  32. 13:27
    In bed met Olly
  33. 13:30
    De mooiste sprookjes van Grimm
  34. 14:30
    Helden
  35. 14:40
    De zoo
  36. 14:50
    Grizzy & the Lemmings
  37. 15:00
    Friends, meiden met een missie
  38. 15:10
    Prinsessia
  39. 15:25
    Prinsessia
  40. 15:40
    Lassie
  41. 16:05
    Mr Magoo
  42. 16:10
    Bedreigde soorten
  43. 16:20
    Bedreigde soorten
  44. 16:30
    Sisters
  45. 16:45
    Sisters
  46. 16:55
    Grizzy & the Lemmings
  47. 17:05
    De zoo
  48. 17:15
    Buck
  49. 17:30
    Helden
  50. 18:00
    Campus 12
  51. 18:45
    Sturmtroopers
  52. 18:55
    D5R
  53. 19:10
    D5R
  54. 19:25
    W817
  55. 19:40
    De zoo
  56. 19:55
    In bed met Olly
  57. 20:00
    Pause
  58. 20:15
    Het journaal met VGT
  59. 20:55
    Pause
  60. 06:00
    Bumba in de Far West
  1. 07:00
    In het Vuur van de Storm
  2. 08:00
    The Professionals
  3. 09:00
    Oude liefde
  4. 09:31
    Nederland toen
  5. 10:02
    Tommy teleshopping
  6. 11:01
    De plaat Blijft hangen
  7. 11:31
    Cor Bakker ontvangt...
  8. 12:01
    Tommy teleshopping
  9. 13:31
    En route avec Pleijsier
  10. 14:01
    Tommy teleshopping
  11. 14:32
    Mijn nostalgisch Nederland
  12. 15:01
    Tommy teleshopping
  13. 15:32
    On the Buses
  14. 16:02
    La piovra
  15. 17:01
    Mijlpalen van de 20e Eeuw
  16. 17:32
    Een bijzonder jaar
  17. 18:01
    Wordt u al geholpen?
  18. 18:33
    Some Mothers Do 'Ave 'Em
  19. 19:10
    Gouden amusement
  20. 19:42
    Top 40 Hitdossier
  21. 20:08
    Ons Tuintje
  22. 21:02
    Hetty Feather
  23. 21:34
    Stephen Fry - Last Chance to See
  24. 22:32
    La piovra
  25. 00:03
    Hetty Feather
  26. 00:33
    The Beverly Hillbillies
  27. 01:02
    The Onedin Line
  28. 02:02
    Dick Turpin
  29. 02:32
    Dick Turpin
  30. 03:02
    Dick Turpin
  31. 03:33
    Dick Turpin
  32. 04:00
    'Allo 'allo!
  33. 04:30
    La piovra
  34. 05:30
    The Professionals
  1. 09:00
    Zomerbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 14:00
    Ketnet Junior
  4. 19:10
    Where the wild men are
  5. 20:00
    Terzake
  6. 20:20
    Terzake docu: The life-sized city
  7. 21:15
    Marathon Man
  8. 23:15
    Bordertown
  9. 00:15
    Herhalingen
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:15
    Animal Park Summer Special
  3. 11:00
    Homes Under the Hammer
  4. 12:00
    A Matter of Life and Debt
  5. 12:45
    Britain in Bloom
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    BBC News
  8. 14:30
    BBC London News
  9. 14:45
    Impossible
  10. 15:30
    Escape to the Country
  11. 16:15
    Money for Nothing
  12. 16:45
    Murder, Mystery and My Family
  13. 17:30
    Flog It!
  14. 18:15
    Pointless
  15. 19:00
    BBC News
  16. 19:30
    BBC London News
  17. 20:00
    The One Show
  18. 20:30
    Garden Rescue
  19. 21:00
    EastEnders
  20. 21:30
    A Question of Sport
  21. 22:00
    Hold the Sunset
  22. 22:30
    Mrs. Brown's Boys
  23. 23:00
    BBC News
  24. 23:25
    BBC London News
  25. 23:30
    Weather
  26. 23:35
    Heartbreak Holiday
  27. 00:20
    New Tricks
  28. 01:20
    My Old Lady
  29. 03:00
    Weather for the Week Ahead
  30. 03:05
    BBC News
  1. 07:30
    A Matter of Life and Debt
  2. 08:15
    Animal Park
  3. 09:00
    Gardeners' World
  4. 10:00
    BBC News
  5. 11:00
    Victoria Derbyshire
  6. 12:00
    BBC Newsroom Live
  7. 14:00
    Curious Creatures
  8. 14:30
    Home Away from Home
  9. 15:15
    Heir Hunters with Michael Buerk
  10. 16:00
    Be a Better Cook with Lorraine Pascale
  11. 16:30
    Hairy Bikers' Best of British
  12. 17:15
    World's sneakiest animals
  13. 18:15
    Antiques Road Trip
  14. 19:00
    Celebrity Eggheads
  15. 19:30
    Great British Railway Journeys
  16. 20:00
    Monkman & Seagull's Genius Guide to Britain
  17. 20:30
    Mastermind
  18. 21:00
    Mortimer & Whitehouse: Gone Fishing
  19. 21:30
    Gardeners' World
  20. 22:00
    Fosse/Verdon
  21. 23:00
    QI
  22. 23:30
    Newsnight
  23. 00:00
    Weather
  24. 00:05
    Edinburgh Nights with Nish Kumar
  25. 00:35
    Ouch Storytelling Live 2019
  26. 01:25
    Sign Zone: The Conjoined Twins: An Impossible Decision
  27. 02:25
    This is BBC Two
  1. 20:00
    World News Today
  2. 20:30
    BBC Proms
  3. 22:00
    Smashing Hits! The 80s Pop Map of Britain and Ireland
  4. 23:00
    Snow Patrol at Ward Park
  5. 00:00
    Hits, Hype & Hustle: An Insider's Guide to the Music Business
  6. 01:00
    The Irish Rock Story: A Tale of Two Cities
  7. 02:00
    ... Sings Bacharach and David!
  8. 03:05
    Smashing Hits! The 80s Pop Map of Britain and Ireland
  9. 04:00
    Pause
  1. 06:00
    Midsomer murders
  2. 06:45
    Midsomer murders
  3. 07:45
    Father Brown
  4. 08:40
    Death in paradise
  5. 09:45
    Midsomer murders
  6. 10:35
    Midsomer murders
  7. 11:25
    The Durrells
  8. 12:25
    Father Brown
  9. 13:25
    Death in paradise
  10. 14:20
    Midsomer murders
  11. 15:05
    Midsomer murders
  12. 16:00
    The Durrells
  13. 16:50
    Father Brown
  14. 17:45
    Death in paradise
  15. 18:50
    Death in paradise
  16. 20:00
    Midsomer murders
  17. 21:00
    Midsomer murders
  18. 22:00
    Snatch
  19. 23:00
    Catastrophe
  20. 23:30
    Catastrophe
  21. 00:05
    The good karma hospital
  22. 01:00
    The good karma hospital
  23. 01:50
    Snatch
  24. 02:35
    Catastrophe
  25. 03:00
    Catastrophe
  26. 03:30
    The good karma hospital
  27. 04:15
    The good karma hospital
  28. 05:05
    The Durrells
  29. 06:00
    Midsomer murders
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Live nach Neun
  3. 09:55
    Sturm der Liebe
  4. 10:44
    Tagesschau
  5. 10:45
    Meister des Alltags
  6. 11:15
    Gefragt - Gejagt
  7. 12:00
    Tagesschau
  8. 12:15
    Buffet
  9. 13:00
    Mittagsmagazin
  10. 14:00
    Tagesschau
  11. 14:10
    Rote Rosen
  12. 15:00
    Tagesschau
  13. 15:10
    Sturm der Liebe
  14. 16:00
    Tagesschau
  15. 16:10
    Verrückt nach Meer
  16. 17:00
    Tagesschau
  17. 17:15
    Brisant
  18. 18:00
    Gefragt - Gejagt
  19. 18:50
    Gefragt - Gejagt
  20. 19:45
    Sportschau vor acht
  21. 19:50
    Wetter
  22. 19:55
    Börse
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    Die Eifelpraxis
  25. 21:45
    Tagesthemen
  26. 22:00
    Tatort
  27. 23:30
    Alles Verbrecher - Leiche im Keller
  28. 01:00
    Tagesschau
  29. 01:10
    Die Eifelpraxis
  30. 02:40
    Tagesschau
  31. 02:45
    Alles Verbrecher - Leiche im Keller
  32. 04:15
    Weltspiegel - Reportage
  33. 04:45
    Tagesschau
  34. 04:50
    Brisant
  35. 05:30
    Zoobabies
  36. 05:55
    Wissen macht Ah!
  1. 09:00
    heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    Soko Wismar
  5. 12:00
    heute
  6. 12:10
    Drehscheibe
  7. 13:00
    Mittagsmagazin
  8. 14:00
    heute - in Deutschland
  9. 14:15
    Die Küchenschlacht
  10. 15:00
    heute Xpress
  11. 15:05
    Bares für Rares
  12. 16:00
    heute - in Europa
  13. 16:10
    Die Rosenheim-Cops
  14. 17:00
    heute
  15. 17:10
    Hallo Deutschland
  16. 17:50
    Leute heute
  17. 18:05
    Soko Wien
  18. 19:00
    heute
  19. 19:20
    Wetter
  20. 19:25
    Bettys diagnose
  21. 20:15
    Die Chefin
  22. 21:15
    Letzte Spur Berlin
  23. 22:00
    heute-journal
  24. 22:30
    Sketch history - Neues von gestern
  25. 22:55
    aspekte
  26. 23:40
    heute+
  27. 23:55
    Starsky & Hutch
  28. 00:40
    Starsky & Hutch
  29. 01:30
    Line of Duty
  30. 02:30
    Line of Duty
  31. 03:30
    Die Chefin
  32. 04:30
    Die Rosenheim-Cops
  33. 05:15
    Hallo Deutschland
  34. 05:35
    Die Mädchen-WG - Urlaub ohne Eltern
  35. 06:00
    Löwenzahn
  1. 06:15
    ARTE Reportage
  2. 07:05
    ARTE Journal junior
  3. 07:15
    Geo Tour
  4. 08:00
    Zwei im Wilden Westen
  5. 08:45
    Stadt Land Kunst
  6. 09:30
    Geheimnisvolle Schwarze Löcher
  7. 10:25
    Geheimnisvolle Schwarze Löcher
  8. 11:20
    Nova
  9. 12:15
    Südtirol
  10. 12:50
    Journal
  11. 13:00
    Dänemark - Glück und Meer
  12. 14:00
    Jeremiah Johnson
  13. 15:50
    Stadt Land Kunst
  14. 16:30
    Xenius
  15. 16:55
    Paradiesvögel - Wo ein Wille ist ...
  16. 17:50
    Ein Traum von Baum
  17. 18:35
    Wüste Wurzeln, starke Stämme
  18. 19:20
    Journal
  19. 19:40
    Südtirol
  20. 20:15
    Die Toten von Turin
  21. 21:15
    Die Toten von Turin
  22. 22:15
    Oasis: Supersonic
  23. 00:15
    Trans Is Beautiful!
  24. 01:10
    Journal
  25. 01:30
    Vergewaltigt! - Der lange Weg zur Gerechtigkeit
  26. 02:25
    Wem gehört der Mond?
  27. 03:20
    Orientalische Gartenlust
  28. 04:00
    28 Minuten
  29. 04:50
    Alte Schachteln
  30. 04:51
    Pause
  31. 05:00
    Best of ARTE Journal
  32. 05:25
    Carmen, Don Carlos beim Königin-Elisabeth-Wettbewerb
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:18
    Météo
  4. 06:21
    Un jour sur terre
  5. 06:29
    Télématin
  6. 06:53
    Le Court du Jour, à la fraîche
  7. 06:58
    La minute nature
  8. 07:00
    Télématin
  9. 07:27
    Un livre, un jour
  10. 07:30
    Télématin
  11. 07:46
    L'invité
  12. 07:55
    Vestiaires
  13. 08:00
    Journal radio Canada
  14. 08:26
    Journal TV 5
  15. 08:39
    Loup
  16. 08:47
    Geronimo Stilton
  17. 09:11
    Zak Storm
  18. 09:34
    Monte-Carlo Riviera Chik
  19. 10:00
    Passe-moi les jumelles!
  20. 10:27
    Shamengo, les pionniers du nouveau monde
  21. 10:30
    Cut
  22. 10:55
    Parents mode d'emploi
  23. 11:00
    Journal TV 5
  24. 11:15
    Météo
  25. 11:18
    Plus belle la vie
  26. 11:43
    La minute nature
  27. 11:45
    Tout le monde veut prendre sa place
  28. 12:32
    La quête des vents
  29. 13:25
    La fabrique culturelle.tv
  30. 13:30
    Journal belge
  31. 13:59
    Noces rouges
  32. 14:46
    Noces rouges
  33. 15:39
    10 KM POG
  34. 15:53
    Îles du monde
  35. 15:59
    Un si grand soleil
  36. 16:22
    Shamengo, les pionniers du nouveau monde
  37. 16:25
    Questions pour un champion
  38. 16:56
    Passe-moi les jumelles!
  39. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  40. 18:26
    Météo
  41. 18:30
    L'invité
  42. 18:39
    Péril en la demeure
  43. 20:16
    Punchline
  44. 20:25
    À ciel ouvert
  45. 20:30
    Journal France 2
  46. 20:58
    Météo
  47. 21:01
    Marjorie
  48. 22:26
    Le Journal de la RTS
  49. 22:53
    Météo
  50. 22:56
    Devoir d'enquête
  51. 00:25
    Journal d'Afrique
  52. 00:51
    Acoustic
  53. 01:18
    Festival Rock en Seine
  54. 02:46
    Journal TV 5
  55. 03:06
    Monsieur Malakian, vie, mort et résurrection d'Henri Verneuil
  56. 04:00
    Journal TV 5
  57. 04:20
    Météo
  58. 04:23
    Vinyle
  59. 04:51
    Un livre, un jour
  60. 04:53
    C dans l'air
  61. 06:00
    Journal TV 5
  1. 06:00
    Sesamstraße
  2. 06:20
    Visite
  3. 07:20
    Rote Rosen
  4. 08:10
    Sturm der Liebe
  5. 09:00
    Nordmagazin
  6. 09:30
    Hamburg Journal
  7. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  8. 10:30
    buten un binnen
  9. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  10. 11:30
    Wie geht das?
  11. 12:00
    Brisant
  12. 12:25
    In aller Freundschaft
  13. 13:10
    In aller Freundschaft
  14. 14:00
    Aktuell
  15. 14:15
    Die Nordstory
  16. 15:15
    Wer weiss denn sowas?
  17. 16:00
    Aktuell
  18. 16:20
    Mein Nachmittag
  19. 17:10
    Leopard, Seebär & Co.
  20. 18:00
    Ländermagazine
  21. 18:15
    Hofgeschichten
  22. 18:45
    DAS!
  23. 19:30
    Ländermagazine
  24. 20:00
    Tagesschau
  25. 20:15
    Die Nordstory
  26. 21:15
    Staatsfeind Wildschwein
  27. 21:45
    Aktuell
  28. 22:00
    3 nach 9
  29. 00:00
    NDR Comedy Contest
  30. 01:00
    3 nach 9
  31. 03:15
    Nordmagazin
  32. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  33. 04:15
    Hamburg Journal
  34. 04:45
    buten un binnen
  35. 05:15
    DAS!
  36. 06:00
    Türkei - Land, Leute und Sprache
  1. 06:20
    Lokalzeit Südwestfalen
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Bonn
  3. 07:20
    Elefantastisch!
  4. 07:30
    Die Sendung mit dem Elefanten
  5. 07:55
    Blaubär Mix & Fertig
  6. 08:10
    Wissen macht Ah!
  7. 08:35
    Luzie, der Schrecken der Straße
  8. 09:00
    Luzie, der Schrecken der Straße
  9. 09:30
    Erlebnisreisen
  10. 09:50
    Aktuelle Stunde
  11. 10:35
    Lokalzeit
  12. 11:05
    Erlebnisreisen
  13. 11:15
    Der große Umbruch
  14. 12:45
    WDR aktuell
  15. 13:05
    Nashorn, Zebra & Co.
  16. 13:55
    Zoobabies
  17. 14:20
    In aller Freundschaft
  18. 15:05
    In aller Freundschaft
  19. 15:50
    Erlebnisreisen
  20. 16:00
    WDR aktuell
  21. 16:15
    Hier und heute
  22. 18:00
    Aktuell/Lokalzeit
  23. 18:15
    Wunderschön!
  24. 18:45
    Aktuelle Stunde
  25. 19:30
    Lokalzeit
  26. 20:00
    Tagesschau
  27. 20:15
    Unser Land in den 90ern
  28. 21:00
    Für immer Kult
  29. 21:45
    WDR aktuell
  30. 22:00
    Kölner Treff
  31. 23:30
    Kölner Treff
  32. 01:00
    nuhr gefragt
  33. 01:45
    Erlebnisreisen
  34. 02:00
    Lokalzeit aus Köln
  35. 02:30
    Lokalzeit aus Aachen
  36. 03:00
    Lokalzeit aus Düsseldorf
  37. 03:25
    Lokalzeit Bergisches Land
  38. 03:55
    Lokalzeit aus Köln
  39. 04:25
    Lokalzeit aus Dortmund
  40. 04:55
    Lokalzeit Münsterland
  41. 05:25
    Lokalzeit OWL
  42. 05:50
    Lokalzeit Südwestfalen
  1. 06:00
    Intermezzo
  2. 08:30
    Jazz à Vienne 2017
  3. 09:30
    Jazz in Marciac 2016
  4. 10:30
    Jazz à Vienne 2017
  5. 11:30
    Intermezzo
  6. 12:30
    Festival de La Grange de Meslay 2016
  7. 14:05
    Symphonies n°2 et 3 de Mendelssohn
  8. 16:00
    Intermezzo
  9. 16:30
    Play and Replay
  10. 17:45
    Lied Ballet
  11. 19:00
    Intermezzo
  12. 20:30
    Madrigaux amoureux du livre VIII, de Monteverdi
  13. 22:15
    Récital de luth avec Thomas Dunford
  14. 23:30
    Sons d'Hiver 2016
  15. 00:20
    Banlieues bleues 2014
  16. 01:15
    Roma Jazz Festival 2015
  17. 02:15
    Paris Jazz Festival 2015
  18. 03:10
    Banlieues bleues 2014
  19. 04:05
    Intermezzo
  20. 06:00
    Intermezzo
  1. 07:02
    Wielrennen
  2. 08:02
    Olympische Spelen
  3. 08:33
    Tennis
  4. 09:55
    Motorsport
  5. 10:49
    Motorsport
  6. 11:52
    Motorsport
  7. 12:45
    Wielrennen
  8. 13:11
    Watts
  9. 13:25
    Olympische Spelen
  10. 14:00
    Motorsport
  11. 15:00
    Motorsport
  12. 16:00
    Motorsport
  13. 17:00
    Paardensport
  14. 18:05
    Tennis
  15. 19:00
    Tennis
  16. 21:00
    Tennis
  17. 23:00
    Tennis
  18. 00:59
    Tennis
  19. 03:00
    Wielrennen
  20. 04:00
    Wielrennen
  21. 05:00
    Tennis
  1. 06:00
    South Park
  2. 06:25
    South Park
  3. 06:51
    South Park
  4. 07:16
    South Park
  5. 07:42
    South Park