programmagids

nu en straks op radio en tv

Radio- en tv-overzicht voor alle genres, alles van de VPRO, jeugd, film, series, sport, muziek, amusement, informatief of documentaire.

opties +
  • NPO 1
  • NPO 2
  • NPO 3
  • NPO 2 extra
  • RTL 4
  • RTL 5
  • RTL 7
  • RTL 8
  • Net 5
  • SBS 6
  • Veronica
  • SBS 9
  • Eén
  • Ketnet
  • ONS
  • VRT Canvas
  • BBC 1
  • BBC 2
  • BBC Four
  • BBC First
  • ARD
  • ZDF
  • ARTE
  • TV 5 Monde Europe
  • NDR Fernsehen
  • WDR Fernsehen
  • Brava NL
  • Mezzo
  • Eurosport
  • Comedy Central
  • Fox
  • Discovery Channel
  • National Geographic
  • The History Channel
  • TLC
  • 24 Kitchen
  • Viceland
  • Radio 1
  • Radio 2
  • 3FM
  • Radio 4
  • Radio 5
  • BNR Nieuwsradio
  • Klara
  • N3 (NDR)
  • WDR3
  • BBC Radio 3
  • 89,3 Radio West
  • Arrow Classic Rock
  • Classic FM
  • R Omroep Brabant
  • R Omroep Zeeland
  • Q-Music
  • Radio 538
  • Radio Gelderland
  • Radio M Utrecht
  • Radio Noord
  • Radio Oost
  • Radio Rijnmond
  • Radio Veronica
  • Sky Radio
  • SLAM! FM
  • VRT Radio 1
  • VRT Radio 2
  1. 6:00
  2. 6:30
  3. 7:00
  4. 7:30
  5. 8:00
  6. 8:30
  7. 9:00
  8. 9:30
  9. 10:00
  10. 10:30
  11. 11:00
  12. 11:30
  13. 12:00
  14. 12:30
  15. 13:00
  16. 13:30
  17. 14:00
  18. 14:30
  19. 15:00
  20. 15:30
  21. 16:00
  22. 16:30
  23. 17:00
  24. 17:30
  25. 18:00
  26. 18:30
  27. 19:00
  28. 19:30
  29. 20:00
  30. 20:30
  31. 21:00
  32. 21:30
  33. 22:00
  34. 22:30
  35. 23:00
  36. 23:30
  37. 00:00
  38. 00:30
  39. 01:00
  40. 01:30
  41. 02:00
  42. 02:30
  43. 03:00
  44. 03:30
  45. 04:00
  46. 04:30
  47. 05:00
  48. 05:30
  1. 06:10
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  2. 06:30
    NOS Journaal (NOS)
  3. 06:35
    NOS Journaal (NOS)
  4. 06:40
    NOS Journaal (NOS)
  5. 06:45
    NOS Journaal (NOS)
  6. 06:50
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:00
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  9. 07:30
    NOS Journaal (NOS)
  10. 07:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  11. 08:00
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:10
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  13. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:40
    Goedemorgen Nederland (WNL)
  15. 09:00
    NOS Journaal (NOS)
  16. 09:15
    Nederland in Beweging (MAX)
  17. 09:30
    NOS Journaal (NOS)
  18. 09:40
    MAX Geheugentrainer (MAX)
  19. 10:00
    NOS Journaal (NOS)
  20. 10:20
    Tijd voor MAX (MAX)
  21. 11:05
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  22. 12:00
    NOS Journaal (NOS)
  23. 12:20
    NOS Journaal (NOS)
  24. 12:35
    Bak mee met MAX (MAX)
  25. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  26. 13:20
    Na Het Nieuws (BNNVARA)
  27. 14:00
    NOS Journaal (NOS)
  28. 14:15
    Lief Dagboek (NTR)
  29. 14:45
    NOS Journaal (NOS)
  30. 15:00
    NOS Journaal (NOS)
  31. 15:20
    NOS Journaal (NOS)
  32. 15:35
    Bak mee met MAX (MAX)
  33. 16:00
    NOS Sport (NOS)
  34. 17:00
    NOS Journaal (NOS)
  35. 17:10
    Tijd voor MAX (MAX)
  36. 17:55
    Politieke Partijen: DENK (Politieke partijen)
  37. 18:00
    NOS Journaal (NOS)
  38. 18:15
    EenVandaag (AVROTROS)
  39. 18:35
    NOS Gesprek minister-president (NOS)
  40. 18:45
    NOS Sportjournaal (NOS)
  41. 19:00
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  42. 19:57
    NOS Voetbal Nations League (NOS)
  43. 20:00
    NOS Journaal (NOS)
  44. 20:25
    NOS Voetbal Nations League (NOS)
  45. 20:40
    NOS Voetbal Nations League (NOS)
  46. 21:36
    NOS Voetbal Nations League (NOS)
  47. 21:45
    NOS Voetbal Nations League (NOS)
  48. 22:40
    NOS Voetbal Nations League (NOS)
  49. 23:10
    Pauw (BNNVARA)
  50. 00:05
    NOS Journaal (NOS)
  51. 00:25
    Pauw (BNNVARA)
  52. 01:25
    EenVandaag (AVROTROS)
  53. 01:40
    NOS Gesprek minister-president (NOS)
  54. 01:55
    NOS Journaal (NOS)
  55. 02:10
    NOS Journaal (NOS)
  1. 06:40
    Hallo Nederland (MAX)
  2. 07:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  3. 07:15
    NOS Journaal (NOS)
  4. 07:30
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  5. 07:34
    NOS Journaal (NOS)
  6. 07:38
    NOS Journaal (NOS)
  7. 07:42
    NOS Journaal (NOS)
  8. 07:46
    NOS Journaal (NOS)
  9. 07:53
    NOS Journaal (NOS)
  10. 08:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  11. 08:10
    NOS Journaal (NOS)
  12. 08:30
    NOS Journaal (NOS)
  13. 08:34
    NOS Journaal (NOS)
  14. 08:38
    NOS Journaal (NOS)
  15. 08:45
    NOS Jeugdjournaal met gebarentolk (NOS)
  16. 09:00
    NOS Journaal met gebarentolk (NOS)
  17. 09:15
    Tussen Kunst en Kitsch (AVROTROS)
  18. 10:05
    Keuringsdienst van Waarde (KRO-NCRV)
  19. 10:35
    Brandpunt+ (KRO-NCRV)
  20. 11:00
    NOS Journaal (NOS)
  21. 11:15
    NOS Journaal (NOS)
  22. 11:25
    NOS Journaal (NOS)
  23. 11:40
    NOS Journaal (NOS)
  24. 11:55 vpro
    Tim op de thee (VPRO)
  25. 12:25
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  26. 12:57
    Politieke Partijen: GroenLinks (Politieke partijen)
  27. 13:00
    NOS Journaal (NOS)
  28. 13:20
    Kunstuur (AVROTROS)
  29. 13:45
    Het Uur van de Wolf (NTR)
  30. 14:50
    Door Andere Ogen (MAX)
  31. 15:15
    MAX Maakt Mogelijk (MAX)
  32. 15:30
    Typisch Zevenkamp - Rotterdam (BNNVARA)
  33. 16:00
    NOS Journaal (NOS)
  34. 16:10
    Met het Mes op Tafel (MAX)
  35. 16:40
    Focus (NTR)
  36. 17:15
    De Nieuwe Maan (NTR)
  37. 17:50
    Metterdaad (EO)
  38. 18:25
    Hallo Nederland (MAX)
  39. 18:45
    BinnensteBuiten (KRO-NCRV)
  40. 19:10
    Gorts Wijnkwartier (AVROTROS)
  41. 19:35
    Vroege Vogels (BNNVARA)
  42. 20:25
    2 voor 12 (BNNVARA)
  43. 21:05
    Focus Special (NTR)
  44. 22:00
    Nieuwsuur (NOS)
  45. 22:45 vpro
    Inside IDFA (VPRO)
  46. 23:05
    Haagse Lobby (WNL)
  47. 23:40
    Movies that Matter (VARA)
  48. 02:00
    De Nachtzoen (EO)
  49. 02:05
    Nieuwsuur (NOS)
  50. 02:55
    Nieuwsuur (NOS)
  51. 03:45
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:25 vpro
    Pingu (VPRO)
  2. 06:30
    Nellie & Cezar (EO)
  3. 06:40
    Bumba in de sneeuw (TROS)
  4. 06:45 vpro
    Penelope (VPRO)
  5. 06:50
    Sesamstraat (NTR)
  6. 07:05
    Maya de bij (TROS)
  7. 07:20 vpro
    Masha en de beer (VPRO)
  8. 07:30
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  9. 07:40
    De Boterhamshow (NTR)
  10. 07:55 vpro
    Poesjes (VPRO)
  11. 08:10 vpro
    Shaun het schaap (VPRO)
  12. 08:15
    Mike de ridder (KRO)
  13. 08:30
    Bollie & Billie (KRO-NCRV)
  14. 08:45
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  15. 08:50
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  16. 09:00
    Noddy, de detective (KRO-NCRV)
  17. 09:15
    No-No (AVROTROS)
  18. 09:20
    Angelina Ballerina (EO)
  19. 09:35
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  20. 10:00
    Bing (NTR)
  21. 10:10
    Teletubbies (NTR)
  22. 10:20
    Nijntjes avonturen, groot en klein (KRO-NCRV)
  23. 10:30
    Rita & Krokodil (KRO-NCRV)
  24. 10:35 vpro
    Timmy tijd (VPRO)
  25. 10:45 vpro
    Raad eens hoeveel ik van je hou (VPRO)
  26. 10:55 vpro
    Babar en de belevenissen van Badou (VPRO)
  27. 11:10
    Pipi, Pupu & Rosemarie (EO)
  28. 11:20
    Sesamstraat 10 voor... (NTR)
  29. 11:30
    Het Zandkasteel (NTR)
  30. 11:45
    Hoi Duggee (AVROTROS)
  31. 11:55
    Q Pootle 5 (KRO)
  32. 12:05
    De tafel van K3 (AVROTROS)
  33. 12:15 vpro
    Ringel Singel 19 (VPRO)
  34. 12:30
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  35. 12:40
    Mijn beste vriend Marlon (NTR)
  36. 12:55
    Pieter Konijn (KRO)
  37. 13:05
    Wickie de Viking (KRO)
  38. 13:20
    Kindertijd (KRO-NCRV)
  39. 13:50
    Rintje (AVROTROS)
  40. 14:00
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  41. 14:10
    Sesamstraat (NTR)
  42. 14:25
    Pingu in de stad (NTR)
  43. 14:30 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  44. 14:40 vpro
    Buurman en Buurman (VPRO)
  45. 14:45
    De Smurfen (BNNVARA)
  46. 15:00
    Grizzy en de lemmingen (KRO-NCRV)
  47. 15:10
    Twisted Whiskers (AVROTROS)
  48. 15:20
    Kosmoo (AVROTROS)
  49. 15:50
    Peperbollen (KRO-NCRV)
  50. 16:20
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  51. 16:35
    SpangaS (KRO-NCRV)
  52. 16:45
    SpangaS (KRO-NCRV)
  53. 16:55
    Checkpoint (EO)
  54. 17:25
    De Buitendienst (NTR)
  55. 17:45 vpro
    Poesjes (VPRO)
  56. 18:00
    Het Sinterklaasjournaal (NTR)
  57. 18:15 vpro
    Freeks wilde wereld (VPRO)
  58. 18:25
    Checkpoint (EO)
  59. 18:30
    SpangaS (KRO-NCRV)
  60. 18:40
    Het Klokhuis (NTR)
  61. 19:00
    NOS Jeugdjournaal (NOS)
  62. 19:25
    First Dates (BNNVARA)
  63. 20:25
    Hunted (AVROTROS)
  64. 21:25
    De Privacytest (AVROTROS)
  65. 22:25
    Broers (NTR)
  66. 00:15
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  67. 01:10
    Quickest Quiz (BNNVARA)
  68. 01:40
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  69. 02:30
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  70. 03:25
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  71. 04:20
    De Wereld Draait Door (BNNVARA)
  72. 05:14
    Tekst-TV (NOS)
  1. 06:05
    The Art of China (1) (NTR)
  2. 07:05 vpro
    3voor12 presenteert... (VPRO)
  3. 08:05 vpro
    Makers van morgen (VPRO)
  4. 08:30
    The Art of Scandinavia (3): Democratic By Design (NTR)
  5. 09:30
    Vrouw op Mars (BNNVARA)
  6. 10:05
    Focus Special (NTR)
  7. 10:55
    Kunstuur (AVROTROS)
  8. 11:20 vpro
    Buitenhof (AVROTROS)
  9. 12:15
    Joni Mitchell (NTR)
  10. 13:45
    Podium Dans (NTR)
  11. 14:20
    Glenn Gould - The Russian Journey (NTR)
  12. 15:15
    Claudio Abbado's Inaugural Concert, 1989 (NTR)
  13. 16:10
    Musea op NPO 2 extra (NTR)
  14. 16:15
    IDFA Doc: To See If I'm Smiling (NTR)
  15. 17:15
    Het Leven is een Jurk (NTR)
  16. 17:45
    Let's Talk About... Fashion (NTR)
  17. 18:05 vpro
    2Doc: Defending Brother No2 (VPRO)
  18. 19:35 vpro
    DocTalks: Defending Brother No2 (VPRO)
  19. 20:00 vpro
    Makers van morgen (VPRO)
  20. 20:25
    IDFA Doc: We Are Together (VARA)
  21. 21:50
    Musea op NPO 2 extra (NTR)
  22. 22:00
    The Art of Gothic (2): The City and the Soul (NTR)
  23. 22:50
    De vloer op kort (Human)
  24. 23:00
    R.E.M. (NTR)
  25. 00:00
    The Art of Scandinavia (3): Democratic By Design (NTR)
  26. 00:50
    Musea op NPO 2 extra (NTR)
  27. 00:55
    The Cut (EO)
  28. 03:10
    Podium Dans (NTR)
  29. 03:45
    Glenn Gould - The Russian Journey (NTR)
  30. 04:40
    Claudio Abbado's Inaugural Concert, 1989 (NTR)
  31. 05:35
    Horizon: Tomorrow's World (NTR)
  1. 06:20
    Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
  2. 06:30
    Nieuws
  3. 06:45
    Nieuws
  4. 07:00
    Nieuws
  5. 07:15
    Nieuws
  6. 07:30
    Nieuws
  7. 07:45
    Nieuws
  8. 08:00
    Nieuws
  9. 08:15
    Nieuws
  10. 08:30
    Nieuws
  11. 08:45
    Nieuws
  12. 09:00
    Nieuws
  13. 09:10
    RTL Boulevard
  14. 10:00
    Koffietijd
  15. 11:00
    Goede tijden, slechte tijden
  16. 11:35
    The Bold and the Beautiful
  17. 12:10
    Dr. Phil
  18. 13:15
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  19. 13:45
    RTL Late night met Twan Huys
  20. 15:00
    Bouwval Gezocht
  21. 16:00
    Help, mijn man is klusser!
  22. 17:00
    5 uur live
  23. 18:00
    Nieuws
  24. 18:15
    Editie NL
  25. 18:30
    Weer
  26. 18:35
    RTL Boulevard
  27. 19:20
    Het december nieuws
  28. 19:30
    Nieuws
  29. 19:55
    Weer
  30. 20:00
    Goede tijden, slechte tijden
  31. 20:30
    The Voice of Holland
  32. 22:30
    RTL Late night met Twan Huys
  33. 23:45
    Nieuws
  34. 00:00
    Weer
  35. 00:10
    RTL Boulevard
  36. 00:55
    RTL Late night met Twan Huys
  37. 02:05
    Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 07:30
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  3. 09:50
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  4. 10:00
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  5. 10:35
    Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
  6. 10:45
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  7. 11:00
    Teleshop 4: Mediashop
  8. 12:45
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  9. 13:45
    Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
  10. 14:00
    Teleshop 4: Mediashop
  11. 14:15
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  12. 16:40
    Over de kook
  13. 17:10
    Wie is de chef?
  14. 17:40
    Dr. Phil
  15. 18:30
    Deurwaarders UK
  16. 19:30
    Makelaars met een missie
  17. 20:30
    Jensen!
  18. 21:30
    Voor de rechter
  19. 22:30
    Shock doc
  20. 23:30
    Makelaars met een missie
  21. 00:30
    Teleshop 5: Nachtlounge
  22. 02:01
    Teleshop 5: Nachtlounge
  23. 05:00
    Teleshop
  24. 05:30
    RTL De journal
  25. 06:00
    Teleshop 5: Tommy teleshopping
  1. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  2. 06:30
    De Daltons
  3. 06:37
    De Daltons
  4. 06:52
    Ben 10
  5. 07:10
    Inazuma Eleven
  6. 07:39
    Beyblade burst
  7. 08:07
    LEGO Ninjago
  8. 08:35
    Pokémon XY
  9. 08:56
    Transformers Rescue Bots
  10. 09:24
    B.O.Z.: Funmasters: De Pit Stop Shop
  11. 09:30
    Flodder
  12. 10:00
    Flodder
  13. 10:30
    Married with children
  14. 11:00
    Married with children
  15. 11:30
    Vis TV XL
  16. 12:30
    Vis tv
  17. 13:00
    Vis tv
  18. 13:30
    Stop! Politie
  19. 14:30
    Stop! Politie
  20. 15:30
    Idioten op de weg
  21. 16:00
    Lekker snugger
  22. 16:30
    Married with children
  23. 17:00
    Married with children
  24. 17:30
    Flodder
  25. 18:00
    Flodder
  26. 18:30
    Lekker snugger
  27. 19:00
    Idioten op de weg
  28. 19:30
    Idioten op de weg
  29. 20:00
    RTL 7 Darts
  30. 00:00
    RTL GP Magazine
  31. 01:00
    Teleshop 7: Hollandse kanjers
  32. 02:01
    Teleshop 7: Hollandse kanjers
  33. 05:00
    Teleshop 7: Morning Chat
  34. 05:45
    Teleshop 7: Car tracks
  35. 06:00
    Teleshop 4: Mediashop
  1. 06:00
    Teleshop 8: Car tracks
  2. 06:30
    Minuscule
  3. 06:40
    Elias
  4. 06:57
    Sid de slimmerik
  5. 07:01
    Jul & Julia
  6. 07:16
    Ernst, Bobbie en de rest
  7. 07:25
    Piet Piraat
  8. 07:30
    Tashi
  9. 07:48
    Super 4
  10. 08:00
    Lego city
  11. 08:03
    Brandweerman Sam
  12. 08:20
    Bibaboerderij
  13. 08:35
    Molang
  14. 08:39
    Molang
  15. 08:42
    2 kleine kleutertjes
  16. 08:45
    Leren met Jokie
  17. 08:55
    Piet Piraat griezelavonturen
  18. 09:00
    Tee and Mo
  19. 09:08
    Sprookjesboom show
  20. 09:20
    StoryZoo
  21. 09:30
    Thomas de stoomlocomotief
  22. 09:47
    Super Wings
  23. 09:59
    Robocar poli
  24. 10:18
    Sprookjesboomfeest
  25. 10:44
    Beertje Pol
  26. 10:56
    TiTaToverfeest
  27. 11:09
    Sprookjesboom - Zing en dans mee
  28. 11:20
    Zigby
  29. 11:31
    Jokie
  30. 11:48
    Hello Kitty and friends
  31. 12:00
    Monchhichis
  32. 12:18
    My little pony
  33. 12:39
    Super 4
  34. 12:58
    Brandweerman Sam
  35. 13:14
    Doedel
  36. 13:15
    Dinotrux
  37. 13:45
    Lalaloopsy
  38. 14:06
    Enchantimals
  39. 14:24
    Strawberry shortcake
  40. 14:52
    Barbie Dreamtopia
  41. 15:03
    Mr. Bean
  42. 15:21
    Blinky Bill
  43. 15:40
    Zafari
  44. 16:03
    Het regent gehaktballen
  45. 16:21
    Draken: Race naar de rand
  46. 16:50
    Burgers' Zoo en waarom
  47. 17:00
    5minutenshow
  48. 17:05
    Kopen, klussen, cashen
  49. 17:35
    Goede tijden, slechte tijden
  50. 18:05
    The Bold and the Beautiful
  51. 18:35
    McLeod's daughters
  52. 19:30
    The Flying Doctors
  53. 20:30
    Flodder 3
  54. 23:05
    House
  55. 00:00
    The Flying Doctors
  56. 01:00
    Small Apartments
  57. 02:35
    Teleshop 8: Nachtlounge
  58. 05:00
    Teleshop 8: Morning chat
  59. 05:30
    Teleshop 8: Car tracks
  60. 05:45
    Teleshop 8: Morning chat
  61. 06:00
    Teleshop 8: Car tracks
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 07:35
    TV Winkel
  3. 08:05
    Dormeo
  4. 08:35
    Tommy teleshopping
  5. 11:30
    Astro tv
  6. 13:30
    Tommy teleshopping
  7. 14:30
    House of talent
  8. 15:00
    Bondi rescue
  9. 15:30
    Bondi rescue
  10. 15:55
    Bondi rescue
  11. 16:25
    Bondi rescue
  12. 16:55
    NCIS
  13. 17:45
    NCIS
  14. 18:40
    NCIS
  15. 19:35
    NCIS
  16. 20:30
    Criminal Minds
  17. 21:30
    Criminal Minds
  18. 22:30
    Criminal Minds: Beyond Borders
  19. 23:20
    Blindspot
  20. 00:10
    Blindspot
  21. 01:05
    Forever
  22. 02:00
    Astro tv
  23. 05:50
    Hart van Nederland
  24. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 06:00
    Evers staat op: TV 538
  2. 10:00
    House of talent
  3. 10:45
    Hart van Nederland
  4. 11:05
    Huizenjacht
  5. 12:05
    Huizenjacht
  6. 13:00
    Robs grote tuinverbouwing
  7. 14:20
    Utopia
  8. 15:05
    Jouw vrouw, mijn vrouw
  9. 16:00
    De lijf show
  10. 17:00
    Huizen onder de hamer
  11. 18:00
    Hart van Nederland
  12. 18:20
    Shownieuws
  13. 18:30
    Wie heeft de mooiste bruiloft?
  14. 19:00
    House of talent
  15. 19:30
    Utopia
  16. 20:30
    Wegmisbruikers
  17. 21:30
    Welkom aan boord
  18. 22:30
    Hart van Nederland
  19. 22:55
    Shownieuws
  20. 23:40
    Piets weerbericht
  21. 23:50
    House of talent
  22. 00:05
    Utopia
  23. 01:10
    Astro tv
  24. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 18:00
    The big bang theory
  2. 18:15
    The big bang theory
  3. 18:40
    Two and a half men
  4. 19:10
    Two and a half men
  5. 19:40
    The big bang theory
  6. 20:10
    The big bang theory
  7. 20:30
    Independence Day
  8. 23:25
    Glory kickboxing: Time to fight
  9. 00:20
    UEFA Champions League magazine
  10. 00:50
    Utopia
  11. 01:30
    Astro tv
  12. 04:00
    Pauze
  1. 06:00
    Hart van Nederland
  2. 08:00
    TV Winkel
  3. 14:00
    Tommy teleshopping
  4. 15:00
    The doctors
  5. 15:55
    House of talent
  6. 16:20
    Utopia
  7. 17:10
    Echte verhalen: De buurtpolitie
  8. 17:45
    Achter gesloten deuren
  9. 18:45
    Beschuldigd
  10. 19:35
    Trauma centrum
  11. 20:00
    Trauma centrum
  12. 20:30
    Blood Work
  13. 22:40
    Not Safe for Work
  14. 00:00
    Under the dome
  15. 00:55
    Astro tv
  16. 02:25
    Tommy teleshopping
  17. 04:55
    Hart van Nederland
  18. 06:00
    Hart van Nederland
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 10:00
    Radio 2 op Eén
  3. 12:00
    Herfstbeelden
  4. 12:20
    Dagelijkse kost
  5. 12:35
    Blokken
  6. 13:00
    Journaal
  7. 13:25
    Weer
  8. 13:30
    Iedereen beroemd
  9. 13:50
    Thuis
  10. 14:15
    Weg zijn wij
  11. 14:50
    Murdoch mysteries
  12. 15:35
    Masterchef: The Professionals
  13. 16:20
    VRT NWS Update
  14. 16:24
    Clips
  15. 16:45
    Flikken
  16. 17:40
    Neighbours
  17. 18:07
    VRT NWS Update
  18. 18:10
    Weer
  19. 18:15
    Dagelijkse kost
  20. 18:30
    Blokken
  21. 19:00
    Journaal
  22. 19:40
    Iedereen beroemd
  23. 20:05
    Weer
  24. 20:10
    Thuis
  25. 20:40
    Maigret
  26. 22:15
    Vanity Fair
  27. 23:05
    Journaal
  28. 23:21
    Keno
  29. 23:22
    Euromillions
  30. 23:25
    Weer
  31. 23:30
    Fatal Attraction
  32. 01:20
    Dagelijkse kost
  33. 01:35
    Iedereen beroemd
  34. 01:55
    Herhalingen
  1. 06:00
    Bumba in Azië
  2. 06:05
    Uki
  3. 06:10
    Woezel & Pip
  4. 06:20
    Bing
  5. 06:25
    Dimitri
  6. 06:30
    Kaatjes Kameraadjes
  7. 06:40
    Biba & Loeba
  8. 06:45
    Kaatjes Tralalaatjes
  9. 06:55
    Wissper
  10. 07:05
    Bob de bouwer
  11. 07:15
    Monchhichis
  12. 07:30
    Sprookjesboom
  13. 07:35
    Calimero
  14. 07:45
    Rox
  15. 08:15
    Oma en Oma
  16. 08:25
    Oma en Oma
  17. 08:35
    Bedreigde soorten
  18. 08:45
    Karrewiet
  19. 09:00
    Bumba in Azië
  20. 09:10
    Musti
  21. 09:15
    Woezel & Pip
  22. 09:20
    Bing
  23. 09:30
    Dimitri
  24. 09:35
    Kaatjes Kameraadjes
  25. 09:40
    Biba & Loeba
  26. 09:50
    Kaatjes Tralalaatjes
  27. 10:00
    Wissper
  28. 10:05
    Bob de bouwer
  29. 10:15
    Monchhichis
  30. 10:30
    Bumba in de sneeuw
  31. 10:35
    Musti
  32. 10:40
    Bing
  33. 10:45
    Kaatjes Tralalaatjes
  34. 10:55
    Dimitri
  35. 11:00
    Biba & Loeba
  36. 11:05
    Monchhichis
  37. 11:20
    Sprookjesboom
  38. 11:25
    Calimero
  39. 11:35
    Grizzy & the Lemmings
  40. 11:40
    Grizzy & the Lemmings
  41. 11:50
    Peperbollen
  42. 12:15
    4eVeR
  43. 12:30
    W817
  44. 12:45
    W817
  45. 13:00
    Boeva & the games
  46. 13:15
    Mijn ridder en ik
  47. 13:25
    Grizzy & the Lemmings
  48. 13:35
    De Smurfen
  49. 14:00
    Zeven en ik
  50. 14:25
    Kratts in het wild
  51. 14:45
    Lego friends: Girls on a mission
  52. 15:05
    Helden
  53. 15:15
    Grizzy & the Lemmings
  54. 15:20
    Grizzy & the Lemmings
  55. 15:30
    Mijn ridder en ik
  56. 15:40
    Peter Pan
  57. 16:00
    Robin Hood
  58. 16:10
    Robin Hood
  59. 16:20
    Grizzy & the Lemmings
  60. 16:30
    Helden
  61. 16:40
    Mega Mindy
  62. 17:05
    Oude taart
  63. 17:30
    Nachtwacht
  64. 17:55
    Karrewiet
  65. 18:10
    Het Gala van de Gouden K's 2014
  66. 19:30
    Karrewiet
  67. 19:40
    W817
  68. 19:55
    In bed met Olly
  69. 19:57
    Pause
  70. 20:00
    Programma onderbreking
  71. 20:15
    Het journaal met VGT
  72. 20:55
    Programma onderbreking
  73. 21:00
    De Ridder
  74. 21:50
    Programma onderbreking
  75. 06:00
    Bumba in de sneeuw
  1. 06:31
    De Laatste Akte
  2. 07:03
    De Reistafel
  3. 08:00
    Miss Marple
  4. 08:59
    Ouwe Jongens Smørrebrød
  5. 09:16
    Ouwe Jongens Smørrebrød
  6. 09:29
    Nederland toen
  7. 10:00
    Tommy teleshopping
  8. 11:00
    Mijn Droomauto
  9. 11:30
    'Allo 'allo!
  10. 12:00
    Tommy teleshopping
  11. 13:30
    De Plaat Blijft Hangen
  12. 14:00
    Miss Marple
  13. 15:00
    'Allo 'allo!
  14. 15:30
    Man over de Vloer
  15. 16:00
    La piovra
  16. 17:09
    De gouden jaren
  17. 17:38
    Een bijzonder jaar
  18. 18:05
    Absolutely Fabulous
  19. 18:35
    Dick Turpin
  20. 20:00
    Ontdek je Plekje
  21. 20:30
    The World Heritage
  22. 20:40
    The World Heritage
  23. 21:00
    Het Goede Doel - 10 Jaar Gelukkig Uit Elkaar
  24. 22:00
    La piovra
  25. 23:09
    Absolutely Fabulous
  26. 23:40
    Dick Turpin
  27. 00:04
    James Herriot
  28. 01:00
    James Herriot
  29. 02:00
    Onze Ouwe
  30. 04:00
    Wordt u al Geholpen?
  31. 04:30
    La piovra
  32. 05:38
    Miss Marple
  1. 09:00
    Herfstbeelden
  2. 12:30
    Rolkrant
  3. 14:00
    Ketnet Junior
  4. 19:00
    Factory of Lies
  5. 20:00
    Terzake
  6. 20:30
    De afspraak op vrijdag
  7. 21:20
    Who is America?
  8. 21:50
    Eye in the Sky
  9. 23:30
    Bordertown
  10. 00:30
    Herhalingen
  1. 07:00
    Breakfast
  2. 10:15
    Island Medics
  3. 11:00
    Homes Under the Hammer
  4. 12:00
    Claimed and Shamed
  5. 12:45
    The Sheriffs Are Coming
  6. 13:15
    Bargain Hunt
  7. 14:00
    BBC News
  8. 14:30
    Regional News and Weather
  9. 14:45
    Doctors
  10. 15:15
    Impossible
  11. 16:00
    I Escaped to the Country
  12. 16:45
    Money for Nothing
  13. 17:30
    Make Me a Dealer
  14. 18:15
    Pointless
  15. 19:00
    BBC News
  16. 19:30
    Regional News and Weather
  17. 20:00
    The One Show
  18. 20:30
    Children In Need 2018
  19. 23:00
    BBC News
  20. 23:25
    Regional News and Weather
  21. 23:40
    Children In Need 2018
  22. 01:30
    Children in Need Rocks 2018
  23. 03:05
    BBC News
  1. 07:15
    The Big Painting Challenge
  2. 08:15
    Make Me a Dealer
  3. 09:00
    Sign Zone: Shop Well for Less
  4. 10:00
    BBC News
  5. 11:00
    Victoria Derbyshire
  6. 12:00
    BBC Newsroom Live
  7. 13:15
    Politics Live
  8. 14:00
    Countryfile
  9. 14:15
    Family Finders
  10. 15:00
    Tennis: ATP World Tour Finals
  11. 17:45
    Eggheads
  12. 18:15
    Flog It!
  13. 19:00
    Strictly Come Dancing - It Takes Two
  14. 20:00
    Richard Osman's House of Games
  15. 20:30
    Mastermind
  16. 21:00
    Celebrity Antiques Road Trip
  17. 22:00
    Made in Great Britain
  18. 23:00
    Mastermind: Children in Need Special
  19. 23:40
    Newsnight
  20. 00:15
    WWI's Secret Shame: Shell Shock
  21. 01:15
    Trust
  22. 02:00
    Sign Zone: The Universal Credit Crisis - Panorama
  23. 02:30
    Sign Zone: imagine... Hockney, the Queen and the Royal Peculiar
  24. 03:30
    Sign Zone: Doctor Who
  25. 04:20
    This is BBC Two
  1. 06:30
    Pause
  2. 20:00
    World News Today
  3. 20:30
    Top of the Pops
  4. 21:00
    Vocal Giants and Beyond with Beverley Knight and James Morrison
  5. 22:00
    Primal Scream - The Lost Memphis Tapes
  6. 23:00
    David Rodigan - The Unlikely King of Reggae
  7. 00:00
    Reggae at the BBC
  8. 01:30
    Top of the Pops
  9. 02:05
    Vocal Giants and Beyond with Beverley Knight and James Morrison
  10. 03:05
    Primal Scream - The Lost Memphis Tapes
  11. 04:05
    This Is BBC Four
  1. 06:00
    The Durrells
  2. 06:50
    Death in paradise
  3. 07:50
    Death in paradise
  4. 08:50
    Father Brown
  5. 09:40
    Father Brown
  6. 10:30
    Midsomer murders
  7. 11:20
    Midsomer murders
  8. 12:20
    The Durrells
  9. 13:15
    Death in paradise
  10. 14:15
    Death in paradise
  11. 15:15
    Father Brown
  12. 16:10
    Father Brown
  13. 17:00
    The Durrells
  14. 17:55
    Shakespeare and Hathaway: Private investigators
  15. 18:55
    Midsomer murders
  16. 20:00
    Midsomer murders
  17. 21:00
    Press
  18. 22:15
    Silent witness
  19. 23:25
    Silent witness
  20. 00:25
    The last kingdom
  21. 01:15
    Press
  22. 02:25
    Silent witness
  23. 03:15
    Silent witness
  24. 04:05
    Press
  25. 05:15
    Father Brown
  26. 06:00
    Father Brown
  1. 09:00
    Tagesschau
  2. 09:05
    Live nach Neun
  3. 09:55
    Sturm der Liebe
  4. 10:44
    Tagesschau
  5. 10:45
    Meister des Alltags
  6. 11:15
    Wer weiss denn sowas?
  7. 12:00
    Tagesschau
  8. 12:15
    Buffet
  9. 13:00
    Mittagsmagazin
  10. 14:00
    Tagesschau
  11. 14:10
    Rote Rosen
  12. 15:00
    Tagesschau
  13. 15:10
    Sturm der Liebe
  14. 16:00
    Tagesschau
  15. 16:10
    Verrückt nach Meer
  16. 17:00
    Tagesschau
  17. 17:15
    Brisant
  18. 18:00
    Wer weiss denn sowas?
  19. 18:50
    Dingsda
  20. 19:45
    Wissen vor acht - Werkstatt
  21. 19:50
    Wetter
  22. 19:55
    Börse
  23. 20:00
    Tagesschau
  24. 20:15
    BAMBI 2018
  25. 23:15
    Tagesthemen
  26. 23:30
    Tatort
  27. 01:00
    Nachtmagazin
  28. 01:20
    BAMBI 2018
  29. 04:20
    Brisant
  30. 04:50
    Deutschlandbilder
  31. 04:58
    Tagesschau
  32. 05:00
    Europamagazin
  33. 05:30
    Willi wills wissen
  34. 05:55
    Wissen macht Ah!
  1. 09:00
    heute Xpress
  2. 09:05
    Volle Kanne - Service täglich
  3. 10:30
    Notruf Hafenkante
  4. 11:15
    Soko Stuttgart
  5. 12:00
    heute
  6. 12:10
    Drehscheibe
  7. 13:00
    Mittagsmagazin
  8. 14:00
    heute - in Deutschland
  9. 14:15
    Die Küchenschlacht
  10. 15:00
    heute Xpress
  11. 15:05
    Bares für Rares
  12. 16:00
    heute - in Europa
  13. 16:10
    Die Rosenheim-Cops
  14. 17:00
    heute
  15. 17:10
    Hallo Deutschland
  16. 17:45
    Leute heute
  17. 18:00
    Soko Wien
  18. 19:00
    heute
  19. 19:20
    Wetter
  20. 19:25
    Bettys diagnose
  21. 20:15
    Der Kriminalist
  22. 21:15
    Soko Leipzig
  23. 22:00
    heute-journal
  24. 22:30
    Heute-show
  25. 23:00
    aspekte
  26. 23:45
    heute+
  27. 00:00
    Neo magazin royale
  28. 00:45
    Columbo
  29. 02:20
    Soko Leipzig
  30. 03:05
    Der Kriminalist
  31. 04:05
    Soko Wien
  32. 04:50
    Leute heute
  33. 05:00
    Hallo Deutschland
  34. 05:35
    Die Mädchen-WG: Ohne Eltern in den Schnee
  35. 06:00
    Löwenzahn
  1. 06:15
    ARTE Reportage
  2. 07:10
    ARTE Journal junior
  3. 07:15
    360° - Geo Reportage
  4. 08:00
    Wildes Spanien
  5. 08:45
    Stadt Land Kunst
  6. 09:35
    Italien und die Populisten: Eine Gefahr für Europa?
  7. 10:30
    Die Rückkehr der Grenzen
  8. 11:25
    Lebensraum Kopfbaum
  9. 12:15
    Re:
  10. 12:50
    Journal
  11. 13:00
    Stadt Land Kunst
  12. 14:00
    Hondo
  13. 15:25
    Villages de France
  14. 15:50
    Wasser ist Zukunft
  15. 16:45
    Xenius
  16. 17:10
    Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
  17. 17:40
    360° - Geo Reportage
  18. 18:35
    Das Schwarze Meer
  19. 19:20
    Journal
  20. 19:40
    Re: Das Haus von morgen
  21. 20:15
    Kundschafter des Friedens
  22. 21:40
    London's Burning
  23. 23:10
    Mapplethorpe: Look at the Pictures
  24. 00:55
    Tracks
  25. 01:40
    Journal
  26. 02:00
    Alles Karneval
  27. 02:55
    Hundert Meisterwerke und ihre Geheimnisse
  28. 03:25
    Begegnung mit den Meeresvölkern
  29. 03:50
    28 Minuten
  30. 04:40
    Silex and the City
  31. 04:43
    Pause
  32. 05:15
    Best of ARTE Journal
  33. 05:40
    Gershwin, der amerikanische Klassiker
  1. 06:00
    Journal TV 5
  2. 06:10
    L'invité
  3. 06:19
    Le journal de l'économie
  4. 06:23
    Météo
  5. 06:26
    Le court du jour
  6. 06:30
    Télématin
  7. 06:54
    Merci Professeur
  8. 06:57
    La minute nature
  9. 07:00
    Télématin
  10. 07:27
    Un livre, un jour
  11. 07:30
    Télématin
  12. 07:47
    L'invité
  13. 07:56
    Vestiaires
  14. 08:00
    Journal radio Canada
  15. 08:26
    Journal TV 5
  16. 08:39
    Géopolitis
  17. 09:07
    Elles pêchent
  18. 09:33
    Les chemins de Nathalie
  19. 10:00
    Suisse Focus
  20. 10:27
    Al dente
  21. 10:54
    Je sais pas vous
  22. 11:00
    Journal TV 5
  23. 11:14
    Météo
  24. 11:17
    Plus belle la vie
  25. 11:42
    Un livre, un jour
  26. 11:44
    Tout le monde veut prendre sa place
  27. 12:29
    La quête des vents
  28. 13:22
    Portraits
  29. 13:30
    Journal belge
  30. 14:00
    Le chalet
  31. 14:48
    Le chalet
  32. 15:43
    Les haut-parleurs
  33. 15:57
    Parents mode d'emploi
  34. 16:01
    Cut
  35. 16:27
    Questions pour un champion
  36. 16:59
    Kiosque
  37. 17:54
    Chacun sa terre
  38. 18:00
    64 minutes, le monde en français
  39. 18:23
    Le journal de l'économie, entreprises
  40. 18:27
    Météo
  41. 18:30
    L'invité
  42. 18:39
    Dernières nouvelles du cosmos
  43. 20:05
    Train de vie
  44. 20:14
    Deux dollars
  45. 20:24
    Clin d'oeil sur le monde
  46. 20:30
    Journal France 2
  47. 20:56
    Météo
  48. 21:00
    Fais pas ci, fais pas ça
  49. 21:52
    Fais pas ci, fais pas ça
  50. 22:42
    Le Journal de la RTS
  51. 23:08
    Météo
  52. 23:12
    Le prix de la vérité
  53. 00:44
    Journal d'Afrique
  54. 01:11
    Acoustic
  55. 01:39
    Questions à la une
  56. 02:29
    Journal TV 5
  57. 02:50
    Météo
  58. 02:53
    Tout compte fait
  59. 03:30
    A bon entendeur
  60. 03:57
    Merci Professeur
  61. 04:00
    Journal TV 5
  62. 04:20
    Météo
  63. 04:23
    Méditerranéo
  64. 04:53
    C dans l'air
  65. 06:00
    Journal TV 5
  1. 06:00
    Sesamstraße
  2. 06:20
    mareTV kompakt
  3. 06:35
    Visite
  4. 07:20
    Rote Rosen
  5. 08:10
    Sturm der Liebe
  6. 09:00
    Nordmagazin
  7. 09:30
    Hamburg Journal
  8. 10:00
    Schleswig-Holstein Magazin
  9. 10:30
    buten un binnen
  10. 11:00
    Hallo Niedersachsen
  11. 11:30
    Wie geht das?
  12. 12:00
    Brisant
  13. 12:25
    In aller Freundschaft
  14. 13:10
    In aller Freundschaft
  15. 14:00
    Aktuell
  16. 14:15
    Die Nordstory
  17. 15:15
    Gefragt - Gejagt
  18. 16:00
    Aktuell
  19. 16:20
    Mein Nachmittag
  20. 17:10
    Leopard, Seebär & Co.
  21. 18:00
    Ländermagazine
  22. 18:15
    Hofgeschichten
  23. 18:45
    DAS!
  24. 19:30
    Ländermagazine
  25. 20:00
    Tagesschau
  26. 20:15
    Die Nordstory
  27. 21:15
    Pflegenotstand im Norden - Wege aus der Ungerechtigkeit
  28. 21:45
    Aktuell
  29. 22:00
    NDR-Talkshow
  30. 00:00
    Käpt'ns Dinner
  31. 00:30
    NDR-Talkshow
  32. 02:30
    Tagesschau - Vor 20 Jahren
  33. 02:45
    Hallo Niedersachsen
  34. 03:15
    Nordmagazin
  35. 03:45
    Schleswig-Holstein Magazin
  36. 04:15
    Hamburg Journal
  37. 04:45
    buten un binnen
  38. 05:15
    DAS!
  39. 06:00
    America - People and Places
  1. 06:20
    Lokalzeit aus Bonn
  2. 06:50
    Lokalzeit aus Duisburg
  3. 08:20
    Servicezeit
  4. 08:50
    Europamagazin
  5. 09:20
    Monitor
  6. 09:50
    Aktuelle Stunde
  7. 10:35
    Lokalzeit
  8. 11:05
    Seehund, Puma & Co.
  9. 11:55
    The hunt
  10. 12:40
    Erlebnisreisen
  11. 12:45
    WDR aktuell
  12. 13:05
    Planet Wissen
  13. 14:05
    Heiter bis tödlich - Morden im Norden
  14. 14:55
    Heiter bis tödlich - Morden im Norden
  15. 15:45
    Erlebnisreisen
  16. 16:00
    WDR aktuell
  17. 16:15
    Hier und heute
  18. 18:00
    Aktuell/Lokalzeit
  19. 18:15
    Servicezeit
  20. 18:45
    Aktuelle Stunde
  21. 19:30
    Lokalzeit
  22. 20:00
    Tagesschau
  23. 20:15
    Norddeutsche Dynastien
  24. 21:00
    Der Vorkoster
  25. 21:45
    WDR aktuell
  26. 22:00
    Kölner Treff
  27. 23:30
    Deutschland, deine Künstler
  28. 00:15
    Grönemeyer - live in Wien 2015
  29. 01:15
    Kölner Treff
  30. 02:45
    Lokalzeit aus Köln
  31. 03:15
    Lokalzeit aus Aachen
  32. 03:45
    Lokalzeit aus Düsseldorf
  33. 04:15
    Lokalzeit Bergisches Land
  34. 04:45
    Lokalzeit Ruhr
  35. 05:15
    Lokalzeit aus Dortmund
  36. 05:40
    Lokalzeit Münsterland
  1. 06:28
    Beethoven - Symfonie Nr. 7, deel 2
  2. 06:31
    Bartók - Concert voor Orkest
  3. 07:16
    Mozart - Pianosonate Nr. 10 deel 3
  4. 07:24
    Berezovski - Ne otvérzhi mené vo vrémia stárosti
  5. 07:37
    Legato - World of the Piano
  6. 09:21
    Chopin - Sonate Nr. 3
  7. 09:50
    Beethoven - Symfonie Nr. 7 deel 4
  8. 10:04
    Brahms - Symfonie Nr. 1
  9. 10:50
    Franck - Pianokwintet in f klein
  10. 11:32
    Bach - Das wohltemperierte Klavier 2: Nr. 1 t/m 12
  11. 12:38
    Liszt - Légendes - St. François d'Assise
  12. 12:50
    Brahms - Symfonie Nr. 2, Op. 73
  13. 14:07
    Het Orchestre national d'Île-de-France 40 jaar!
  14. 15:51
    Beethoven - Symfonie Nr. 4
  15. 16:30
    Mozart - Symfonie Nr. 35 "Haffner"
  16. 16:57
    La Spira
  17. 18:30
    All of Bach
  18. 19:26
    Beethoven - Pianoconcert Nr. 5
  19. 20:33
    Rossini - Demetrio e Polibio
  20. 22:30
    Mahler - Symfonie Nr. 1
  21. 23:36
    Sjostakovitsj - Symfonie Nr. 5, deel II
  22. 23:42
    Bartók - Concert voor Orkest, deel V
  23. 00:00
    Saint-Saëns - Samson en Delilah
  24. 01:45
    Perlman dirigeert Israel Philharmonic Orchestra
  25. 03:24
    Franz Liszt Concours - János Balázs
  26. 04:08
    Hartstochtelijke Bizet
  27. 05:36
    Bach - Brandenburgs Concert nr. 2
  28. 05:48
    Dvorák - Symfonie Nr. 7 deel 2
  1. 06:00
    Intermezzo
  2. 08:30
    Malta Jazz Festival
  3. 09:30
    Chick Corea piano solo
  4. 10:20
    Malta Jazz Festival
  5. 11:20
    Intermezzo
  6. 12:30
    Faust
  7. 15:45
    Intermezzo
  8. 16:30
    Eugène
  9. 18:00
    Brothers Karamazov
  10. 19:30
    Intermezzo
  11. 20:30
    Hannu Lintu dirige la Symphonie n°5 de Sibelius
  12. 21:30
    Hannu Lintu dirige la Symphonie n°6 de Sibelius
  13. 22:35
    Hannu Lintu dirige la Symphonie n°7 de Sibelius
  14. 23:30
    The Sound of New York