• menu
    • Medialab

      VPRO Medialab verkent de mogelijkheden om verhalen te vertellen met, van, en door nieuwe technologieën en zoekt daarbij actief de kruisbestuiving met andere disciplines (buiten de mediawereld) op.

      → Over VPRO Medialab 
      → Kom je stage lopen? 

      . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

      Agenda

      Medialab organiseert meet ups en hackathons.

      → Recent en binnenkort 

      . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

      Projecten

      Medialab onderzoekt, organiseert en creëert projecten over thema's als Artificial Intelligence, Mixed reality, Big data, Internet of things, Virtual reality en Wearable tech.

      → Alle projecten 

  • COOKIES & PRIVACY

Zoek

U bent hier:

  1. VPRO Medialab

  • Publieke Pioniers 2024

    Verbindingen in media-innovatie, storytelling, nieuw talent en publiek
    31 januari 2024

    Met Publieke Pioniers trekken we het land in en gaan de samenwerking aan met lokale experts en mediamakers van de toekomst. Publieke Pioniers is een initiatief van VPRO Medialab en NPO Innovatie.

VPRO Medialab verkent de mogelijkheden om verhalen te vertellen met, door en over nieuwe technologieën. 

 home  →      agenda  →      projecten  →