Aflevering 29: Seksuele deviantie
nieuwe serie Radio Bergeijk
Aflevering 29 begint met Beeks potjeskast voor de kleintjes. Dit keer over seksuele deviantie.
Studiogast Valerie Kuilaars (Yannick van de Velde) vertelt over het te allen tijde rekening houden met dat je Parkinson kan krijgen. Peer komt binnen met Parkinson. Iedereen schrikt en alles gaat kapot.
Ted zet Parkinsonmuziek op.
In de rubriek DMDHVDMV: de gehele kinderoptocht Vollemeppersgat.
In de uittip: de week van het respect gaat niet door.
In de vrijetijdtip: een zeskamp met nieuwe proeven, zoals een waterorgelproef
Aflevering 28
In ‘de gemeenteberichten’: instellingen zijn tot nader orde gesloten wegens aangetroffen drugslabaratoria. Ook gaat het over de uitspraak van Bergeijk of Bergèk. Welke is goed?
Aflevering 30
Hallo! Hier zijn senior adviezen van de ouderen Klaas en Jaap Groot (Pieter Bouwman en Diederik van Vleuten). Bijvoorbeeld: de wederopbouw is geen reden om op bed te gaan liggen. Laat alles niet aankoeken daar beneden.
'We bereiden nooit iets voor'
Na twaalf jaar afwezigheid is het hoorspel Radio Bergeijkvan Toon Spoorenberg en Peer van Eersel weer in de lucht. De VPRO Gids sprak met makers Pieter Bouwman (1958) en George van Houts (1958) over dit heugelijke nieuws.