Aflevering 33: De Bergeijk-Coin
nieuwe serie Radio Bergeijk
Hoewel de zender nog steeds is gehackt is en uitzending onmogelijk, gaan Toon en Peer aan de slag.
In een niet uitgezonden gesprek met de heer Heesters initieert deze op cryptische wijze een nieuw valutum. Verder wordt het milieu op haar nummer gezet en zijn de winterviolen weer in aantocht.
Aflevering 32
Welkom terug bij Radio Bergeijk in een nieuw jasje. In aflevering 2 zijn Peer en Toon samen op reportage met hun moderne stereomicrofoon om een reanimatiecursus te volgen.
Aflevering 34
Welkom terug bij Radio Bergeijk in een nieuw jasje. In aflevering 4 bespreekt Sjef van Buul zijn zielenroerselen. Hij heeft een gevoel van heimwee naar iets wat hij nooit heeft gekend. Helaas vindt Peer dat Sjef zich niet zo goed heeft voorbereid.
'We bereiden nooit iets voor'
Na twaalf jaar afwezigheid is het hoorspel Radio Bergeijkvan Toon Spoorenberg en Peer van Eersel weer in de lucht. De VPRO Gids sprak met makers Pieter Bouwman (1958) en George van Houts (1958) over dit heugelijke nieuws.