• vpro
    • Voorpagina
    • artikelen
    • Nieuwsbrief
    • Winkel
    • Over de VPRO
  • tegenlicht
    • voorpagina
    • thema's
    • artikelen
    • podcast
    • onderwijs
    • over
  • afleveringen
    • alle uitzendingen
  • archief van de toekomst
    • archief van de toekomst
  • meet-ups
    • meet-ups
  • COOKIES & PRIVACY

a-z a-z
Zoek
© vpro
blijf op de hoogte

U bent hier:

  1. programma's
  2. vpro tegenlicht
  3. artikelen
  4. bijlagen
  5. 2011 - 2012

Back to the square

  • De toekomst van Egypte: vijf scenario's

    22 maart 2012

    Egypte staat op scherp. Sinds president Hosni Mubarak op 11 februari 2011 de aftocht blies, is het land in rep en roer. Men sprak over revolutie, maar het revolutionaire gehalte van de huidige ontwikkelingen valt inmiddels te bezien. Wat voor toekomst ligt voor Egypte in het verschiet?

  • Vijf Egyptische portretten

    20 maart 2012

    In 'Back to the Square' volgt de Noorse filmregisseur Petr Lom vijf Egyptenaren, een jaar na de revolutie. Elk van de portretten vertelt hoe gewone mensenlevens beïnvloed zijn door de revolutie. Hieronder alvast een korte inleiding over de hoofdpersonen.

  • Square One

    20 maart 2012

    VPRO Gidsartikel Een jaar later zijn Egyptische revolutionairen terug bij af. Toch houden ze hoop op een vrij Egypte.

actueel

© vpro

Het complete coronadossier

De wereld zoals wij hem kennen, is in slechts een paar weken tijd radicaal veranderd. Door deze crisis zijn we genoodzaakt ons dagelijkse leven compleet anders vorm te geven.

Wat betekent dat voor de toekomst →

 

thema's

    • alle thema's

Op de hoogte blijven?
Abonneer je op onze nieuwsbrief of volg ons op social media.

Wij zijn VPRO Tegenlicht.
Met onze achtergrondverhalen verkennen we de toekomst: op televisie, op internet, en in onze podcast. Hoe ziet de wereld van morgen eruit? Daarover gaan we met jóu in gesprek.

☰  Index

→ alle afleveringen
→ alle artikelen
→ alle thema's

Volg ons op instagram!