• vpro
    • Voorpagina
    • Nieuwsbrief
    • Over de VPRO
    • Werken bij de VPRO
    • voor pers
  • programma's
    • Alle programma's
    • Programmagids
    • Podcasts
  • gids
    • word abonnee
    • Programmagids
    • naar vprogids.nl
  • leden
    • voor leden
    • Lid Worden
    • evenementen
    • gegevens wijzigen
    • nalaten
    • Slim geven
    • veelgestelde vragen
  • COOKIES & PRIVACY

    Vind de VPRO leuk
    Volg de VPRO op Instagram
    Kijk VPRO op Youtube
    VPRO 3voor12 op Spotify
    VPRO op LinkedIn
Zoek
word lid

U bent hier:

  1. lees
  2. alle columnisten van de VPRO
  3. Esther Gerritsen
  4. 2016

Augustus

  • Angst

    30 augustus 2016

    Midden in Amsterdam fietste er een Spaanse toeriste voor me. Ze fietste heel langzaam en remde vaak. Wat ze daarbij ook deed was steeds weer bellen. Als er maar een voetganger in haar buurt dreigde te komen, dan belde ze.

  • Vakantie

    23 augustus 2016

    Een van de verlangde vakantieplannen van mijn dochter was een dag zonder plannen. ’s Ochtends vroeg het huis uitlopen en niet van tevoren bepalen welke kant je opgaat. Als toeristen die de stad niet kennen.

  • Losers

    18 juli 2016

    Ik sluit me aan bij een stuk of tien andere fietsers die wachten voor het stoplicht. De teller springt net op twintig en telt nu verder af. Als het apparaat bij de tien seconden aankomt, stopt het aftellen, maar blijft de tien knipperen.

  • Toestemming

    27 juni 2016

    Dat boek van die wereldberoemde opruimgoeroe heb ik nooit gelezen. Wel las ik op het internet de tien regels die er in staan.

  • Negeren

    31 mei 2016

    In de auto luisterde ik naar een hoorcollege over de Europese geschiedenis in de twintigste eeuw door Hermann von der Dunk.

vpro

Ga naar de voorpagina →

programma's

Al onze programma's op een rij →

leden

Voor leden, lid worden, gidsabonnement

gids

De programmagids, columns en artikelen →

over

Contact met de vpro, cookies & privacy, rechtenbeheer, werken bij de vpro, pers, nieuwsbrief en social media →

Logo ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling)

RSIN 001063571