• vpro
    • Voorpagina
    • Nieuwsbrief
    • Over de VPRO
    • Werken bij de VPRO
    • voor pers
  • programma's
    • Alle programma's
    • Programmagids
    • Podcasts
  • gids
    • word abonnee
    • Programmagids
    • naar vprogids.nl
  • leden
    • voor leden
    • Lid Worden
    • evenementen
    • gegevens wijzigen
    • nalaten
    • Slim geven
    • veelgestelde vragen
  • COOKIES & PRIVACY

    Vind de VPRO leuk
    Volg de VPRO op Instagram
    Kijk VPRO op Youtube
    VPRO 3voor12 op Spotify
    VPRO op LinkedIn
Zoek
word lid

U bent hier:

  1. lees
  2. alle columnisten van de VPRO
  3. AL Snijders
  4. 2014

februari

  • Politiek

    27 februari 2014

    Een Rotterdamse man die zijn hele leven op de Partij van de Arbeid stemt. Ik weet niet meer in welk programma ik hem zag, hij stond in zijn huis en praatte, hij leek me inderdaad een sociaal-democraat.

  • Momentum

    20 februari 2014

    In de documentaire Putin’s Kiss zegt een liberale journalist ‘een vis is vers of niet vers’, er is geen tussenweg. Dit als antwoord op de stelling dat Rusland ‘een speciale democratie’ is.

  • Subsidie

    13 februari 2014

    Floortje Dessing houdt van subsidie. Ze vertelt opgetogen dat de reis per helikopter van Tórshavn naar het eiland Stóra Dimun (een uur vliegen) slechts vijftien euro kost.

  • Mosterd

    5 februari 2014

    Een Duitse gravin vertelt dat haar dochtertje op school gepest wordt, haar klasgenootjes roepen honend ‘Zij is een gravin!’ Het meisje begrijpt niet waar ze het over hebben, ze vraagt aan haar moeder wat een gravin is.

vpro

Ga naar de voorpagina →

programma's

Al onze programma's op een rij →

leden

Voor leden, lid worden, gidsabonnement

gids

De programmagids, columns en artikelen →

over

Contact met de vpro, cookies & privacy, rechtenbeheer, werken bij de vpro, pers, nieuwsbrief en social media →

Logo ANBI (Algemeen Nut Beogende Instelling)

RSIN 001063571